02 2014
0

www.bebia.pl

URL: www.bebia.pl

www.bebia.pl
Reklama

Świadczenie usług psychologicznych przy zastosowaniu zaawansowanych opcji technologicznych takich jak sieć internetowa ułatwia przekształcanie standardowych zasad działania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne i dynamiczne formy działalności.

Internet może być użytkowany w rozmaitych działaniach oraz usługach psychologicznych zarówno jako pomoc kluczowa albo uzupełniająca, jak i wspierająca tradycyjne formy i środki pomocy. Internetowe poradnictwo kreuje ogromne perspektywy także przed psychologami, jak przed osobami potrzebującymi pomocy.

Nie należy traktować internetowego doradztwa psychologicznego jako alternatywnego sposobu rozwiązywania problemu w stosunku do konwencjonalnych konsultacji w gabinecie psychologicznym. Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA ma stanowić jedną z wielu sposobności uzyskiwania psychologicznego wsparcia. Należy zdawać sobie sprawę, że skuteczne uzdrawianie ostrych zaburzeń psychicznych nie może być ograniczone do poradnictwa on-line.

Człowiek decydując się na konsultację w konwencjonalnym gabinecie psychologicznym często uruchamia podświadomy hamulec emocjonalny, co stanowi normalną reakcję spowodowaną przestrachem przed osobistą konfrontacją z psychologiem (nieznanym człowiekiem). Internetowe poradnictwo psychologiczne zezwala na efektywne ograniczenie owej bariery wewnętrznej. Nie potrzebujesz składać indywidualnej wizyty u specjalisty by uzyskać profesjonalną konsultację na temat własnego problemu. Ukryta twarz specjalisty służy efektywnemu wyszukiwaniu tematów natury wstydliwej. Rozmaitość i elastyczność metod komunikacji z psychologiem umożliwia sukcesywne pokazywanie swej osoby – otwieranie się przed psychologiem w zależności od indywidualnych potrzeb w określonym momencie.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 82
 • Wyświetleń: 931
 • CTR: 8.81%
 • Data dodania: 19 02 2014
 • Ocena:

  Ocena: 2.6/10 (36 głosów)

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 82
www.bebia.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psycholog Rybnik

  Jestem psychologiem nazywam się Elżbieta Pawliczek. Ukończyłam studia psychologiczne w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W gabinecie prowadzę psychoterapię dla dzieci, młodzieży. Prowadzę także indywidualną terapię dla dorosłych, również prowadzę terapię par i małżeńs ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia Kraków, Psycholog Kraków

  Jeśli życie Cię boli i chcesz skorzystać z pomocy psychologicznej, to zapraszam na stronę www. psychoterpaiakrakow. com.
  Może będę osobą, której zaufasz i umówisz się na konsultację. Jestem doświadczonym psychologiem, psychoterapeutą.
  Prowadzę psychoterapię ... szczegóły wpisu »

 • Leczenie nerwicy, depresji, bezsenności

  Silny lub długotrwały stres działa na nasz organizm bardzo niekorzystnie. Warto wówczas zgłosić się do psychiatry i psychologa, ponieważ taka sytuacja poważnie burzy jakość naszego życia i nie pozwala prawidłowo funkcjonować. W Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski ... szczegóły wpisu »

 • Leczenie uzależnień wisła

  Powszechnie wiadomo, że leczenie alkoholizmu nie należy do rzeczy łatwych i wymaga czasu, aby alkoholik stał się trzeźwy. Przede wszystkim liczy się wytrwałość, determinacja, odpowiednia motywacja i ludzie którymi się otaczamy. Ważne jest również to, abyśmy trafili na o ... szczegóły wpisu »

 • Egzorcyści

  Zobacz koniecznie dlaczego warto postawić na sprawdzone rozwiązania, dlaczego warto wybierać tylko informacje profesjonalne o takich rzeczach jak egzorcyzm. Zapraszamy na portal internetowy gdzie przedstawione zostają skuteczne egzorcyzmy, liczne informacje o tym kim po ... szczegóły wpisu »

 • Psycholog przez internet

  Jeśli musisz skorzystać z pomocy psychologa powinieneś zajrzeć właśnie do nas! Pomoce psychologiczne które wam gwarantujemy są realizowane i przygotowywane należycie starannie i odpowiednio. Oferujemy wam pomoc przez internet którą możesz sobie sam ustalić terminowo i c ... szczegóły wpisu »

 • Miejsce Dobre Terapii - psycholog

  Oferta firmy Miejsce Dobrej Terapii kierowana jest do osób, które doświadczają pewnego rodzaju problemy psychologiczne. Nieraz jest tak, że wychodzenie z takich trudności jest dla wielu osób dosyć wieloaspektowe, lecz również ciężkie. Z tej przyczyny należałoby zdecydow ... szczegóły wpisu »

 • Neuropsycholog Warszawa

  Dobry neuropsycholog to ktoś, dzięki komu zyskasz szansę na skuteczną terapię i rehabilitację. Przekonaj się, że warto skorzystać właśnie z naszej pomocy. Pracujemy z wielkim zaangażowaniem, na pierwszym miejscu zawsze są dla nas potrzeby pacjenta. Dzięki specjalistyczn ... szczegóły wpisu »

 • Z Tobą w czasie zmiany

  Z Tobą w czasie zmiany - mgr Konrad Hryniewicz jest doświadczonym psychologiem i naukowcem specjalizującym się w rozwoju nauki jaką jest psychologia. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na zmianie zachowania, wykorzystując sprawdzone metody, bazujące na uzasadnio ... szczegóły wpisu »

 • Psycholog Lublin - justynajankowska-psychoterapia.pl

  Psychoterapia nie jest powodem do wstydu. To rzetelna i skuteczna pomoc, która pozwala poradzić sobie z tym, z czym się aktualnie zmagasz. Justyna Jankowska to psycholog i psychoterapeuta, która od wielu lat pomaga osobom, borykającym się z m.in.: depresją, trudnościami ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 14746 stron internetowych w 15 kategoriach i 462 podkategoriach. Gości online 10. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator