02 2014
0

Psychoterapia Kraków, Psycholog Kraków

URL: www.psychoterapiakrakow.com

Psychoterapia Kraków, Psycholog Kraków
Reklama

Jeśli życie Cię boli i chcesz skorzystać z pomocy psychologicznej, to zapraszam na stronę www. psychoterpaiakrakow. com.
Może będę osobą, której zaufasz i umówisz się na konsultację. Jestem doświadczonym psychologiem, psychoterapeutą.
Prowadzę psychoterapię indywidualną, małżeńską/par oraz rodzinną.
W pracy stosuję podejście integratywne tzn. wykorzystuję różne nurty psychoterapii.

Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku!

Zapraszam
Jolanta Skwierawska

 • PageRank:
 • Kliknięć: 101
 • Wyświetleń: 801
 • CTR: 12.61%
 • Data dodania: 09 02 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.0/10 (28 głosów)

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny googlebot 46
Psychoterapia Kraków, Psycholog Kraków
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psychoterapia Gdańsk

  Badania nad oddziaływaniem muzykoterapii lub biblioterapii są niezwykle ważne dla nadchodzących lat. Dzięki takim badaniom można wykluczyć dużo złych podejrzeń, a ponadto uznać wiele tez, które są kluczowe dla przyszłego rehabilitowania chorych. Rafał Miętkiewicz to czł ... szczegóły wpisu »

 • Psycholog Rybnik

  Jeśli potrzebujesz porozmawiać z psychologiem lub ktoś z Twojej rodziny boryka się z problemami natury psychologicznej, to umów się na konsultacje do Gabinetu Psychologicznego w Rybniku.
  Gabinet prowadzi dr n. hum. Renata Kleszcz - Szczyrba, która posiada wieloletn ... szczegóły wpisu »

 • Psychiatra Poznań

  Potrzebny psychiatra? Poszukiwany najlepszy gabinet psychiatryczny Poznań? Sprawdź zatem dokładnie wszystko to co przygotował psychoterapeuta dr Paulina Klonowska z miasta Poznań. Wieloletnie doświadczenie, ogromna widza i pomoc w najróżniejszych przypadkach. Potrzebny ... szczegóły wpisu »

 • Maria Augustyn - terapia małżeńska Kraków

  Prowadzimy renomowany gabinet psychoterapii w Krakowie. Nasza oferta cieszy się dużą popularnością ze względu na skuteczność naszych działań. Pomagamy osobom indywidualnym, rodzinom, małżeństwom, parom. Skuteczna psychoterapia Kraków prowadzona jest w komfortowych warun ... szczegóły wpisu »

 • Polska organizacja psychoterapi - ptppd.pl

  Nasze towarzystwo psychoterapii psychodynamicznej postawiło sobie za najważniejszy cel rozwój tego właśnie zagadnienia. Staramy się dążyć do tego, by każdy nasz członek mógł rozwijać się w możliwie najlepszy sposób. Zwracamy uwagę na to, że psychoterapia i jej prowadzen ... szczegóły wpisu »

 • Https://terapie.pl terapia w depresji Wrocław

  Zasłużony terapeuta, wychowanek Akademii Medycznej mgr Jarosław Filipek proponuje fachowe konsulting z zakresu: leczenia stresu, leczenia depresji, syndromu wypalenia zawodowego. Psychoterapeuta, hipnoterapeuta, uzdrowiciel wewnętrzny (wg NFSH) oraz energoterapeuta Jaro ... szczegóły wpisu »

 • Psycholog przez telefon - inrelatiorodzina.pl

  Czy czujesz, że w Twojej rodzinie sytuacja nie wygląda tak jak powinna? Być może odczuwasz, że niezupełnie wiesz dokąd zmierza sposób w jaki kształcisz dzieci lub czujesz, że wzburzasz się zbyt często. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może warto pomyśleć czym jest psych ... szczegóły wpisu »

 • Insieme zaprasza

  Ośrodek terapii uzależnień w Warszawie to prywatna, legalnie działająca placówka lecznicza - Insieme zaprasza do kontaktu i na swoją stronę www na której znaleźć można wszelkie informacje odnośnie oferty i prowadzonej terapii. Ośrodek Insieme Magdalenka blisko Warszawa ... szczegóły wpisu »

 • Centrum Terapii Synteza: psychoterapia, endokrynolog

  Centrum Terapii Synteza to oferta dla wszystkich, którzy cenią swoje zdrowie fizyczne, a zarazem chcą efektywnie zadbać o kondycję psychiczną. W centrum znajdziesz profesjonalne porady w chorobach wewnętrznych, uroginekologii oraz gastrologii. Oferta obejmuje leczenie o ... szczegóły wpisu »

 • Terapia ręki Warszawa

  Założenia terapii ręki opierają się o prawo rozwojowe, które dzielą się na cefalokaudalne, proksymalno-dystalne i łokciowo-promieniowe. Prawo ruchu cefalokaudalnego stanowi, że rozwój człowieka następuje od ruchów głowy w kierunku kończyn dolnych. Prawo ruchu proksymaln ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16017 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 13. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator