09 2014
0

Zwyżka kraków - FHU ADRO

URL: www.podnosniki-krakow.pl

Zwyżka kraków - FHU ADRO
Reklama

Wykonujemy usługi z zakresu wynajmu podnośników koszowych w Krakowie i okolicach. Dysponujemy niezawodnym podnośnikiem koszowym Bronto Skylift S25 który jest umieszczony na samochodzie Mercedes Benz Model 814 (waży jedynie 7490 kilogramów), co ułatwia wykonywanie różnych prac na wysokościach. Podnośnik dysponuje samopoziomującym, obrotowym koszem którym można sterować zarówno z platformy samochodu, jak i z samego kosza. Firma Adro współpracowała z wieloma klientami przy wyklejaniu billboardów, pielęgnacji zieleni, montażu i konserwacji reklam, pracach dekarsko-blacharskich. Wykonuje również inne zlecenia, wynajmując podnośniki koszowe m. in. do czyszczenia rynien i elewacji, montażu ozdób świątecznych i kolców przeciw ptakom, usuwania sopli i wycinki drzew. Zwyżkę obsługuje doświadczony pracownik. Firma Adro posiada szereg uprawnień, co tylko świadczy o profesjonalizmie świadczonych przez nią usług.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 21
 • Wyświetleń: 659
 • CTR: 3.19%
 • Data dodania: 02 09 2014
 • Ocena:

  Ocena: 4.0/10 (28 głosów)

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny googlebot 60
Zwyżka kraków - FHU ADRO
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Dźwigi - DZWIGI.info.pl

  Serwis DZWIGI.info.pl zajmuje się promocją i reklamą firm oferujących konserwacje, modernizacje, modernizacje oraz montaż żurawi samochodowych oraz podnośników teleskopowych. Co najważniejsze w serwisie znajdziesz Katalog Firm z branży dźwigowej. Możesz bardzo szeroko p ... szczegóły wpisu »

 • Podnośniki koszowe Lublin

  Tepo-Max to solidna firma, która ma swoją siedzibę w Bełżycach. Wykonuje różnego typu usługami podnośnikiem dźwigowym, które są pomocne przy jak miedzy innymi: przegląd i naprawa orynnowania jak również wiele innych. Dzięki bieżącej modernizacji i zakupie najnowszej gen ... szczegóły wpisu »

 • Www.wysoko.com.pl

  Wspieramy różne specjalizacje, dzięki temu prace wysokościowe są bardzo różnorodnym rozwiązaniem. Staramy się bezpiecznie i bez problemów realizować określone zadania, dzięki czemu mamy gwarancję, że odpowiednia realizacja będzie możliwa. Pamiętajmy, że prace na wysokoś ... szczegóły wpisu »

 • Grupa.handy.waw.pl

  Wybór powinien być jasny od samego początku. Prace wysokościowe to skomplikowane zajęcie wymaga logistyki i umiejętności przewidywania kolejnych ruchów. Nasza firma wie, że prace na wysokości są uznawane za jeden z najniebezpieczniejszych zawodów dlatego dokładamy stara ... szczegóły wpisu »

 • Danlift.pl - Wynajem podnośników

  Chcielibyśmy zaproponować zainteresowanym wynajęciem podnośnika - chodzi o Warszawę, kontakt z firmą DANLIFT. Otóż u nas podnośniki nożycowe i koszowe spełniają wszystkie oczekiwania, wszystko jest sprawne, bezpieczne, na dodatek nie trzeba płacić nam zbyt wiele. Równie ... szczegóły wpisu »

 • Alpinisci.slask.pl - Montaż reklam

  Doświadczonej grupie techników dostępu liniowego z grupy Camaro zlecisz: prace antykorozyjne, remonty, przeglądy techniczne, montaż, demontaż, modernizację konstrukcji stalowych wież GSM, masztów, oświetlenia przeszkodowego, antykorozję stali i betonu, zabezpieczenia og ... szczegóły wpisu »

 • Alptrek Warszawa Usługi Wysokościowe

  Zajmujemy się szeroko rozumianymi pracami na wysokościach przy zastosowaniu technik alpinistycznych. Działamy na rynku od 1999roku. Posiadamy niezbędne doświadczenie w wykonywaniu najtrudniejszych prac wysokościowych, z powodzeniem stosując sprawdzone metody napraw jak ... szczegóły wpisu »

 • Wynajem podnośnik koszowego kraków - balance.net.pl

  Balance to firma o dużym doświadczeniu, której specjalizacją są usługi wysokościowe. Kraków to główny obszar działania firmy, ale swoje realizacje wykonuje ona również na terenie całej Małopolski. W firmie pracują specjaliści od prac wysokościowych. W pracy wykorzystują ... szczegóły wpisu »

 • Wycinka drzew Żywiec - daglezja-wycinkadrzew.pl  Podczas ścinania drzew dużą rolę odgrywa prawidłowa technika pracy. Ważne jest nie tylko stworzenie bezpiecznego miejsca pracy, ale także zapewnienie maksymalnej wydajności. W przypadku ścinania drzew piłą łańcuchową w Zakopanem kluczowe znaczenie ma starann ... szczegóły wpisu »

 • Malowanie Dachu, Mycie Dachu - Malowane Domy

  Jeśli Twoja elewacja, dach lub kostka brukowa wymagają odnowienia, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy kompleksowe u
  sługi w zakresie czyszczenia, malowania oraz renowacji tych powierzchni. Malowanie dachów oraz malowanie elewacji wykonujemy przy użyciu
  ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15673 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 5. Stron oczekujących 3.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator