08 2014
0

Kurs instruktora sportu - Prototo.pl

URL: prototo.pl

Kurs instruktora sportu - Prototo.pl
Reklama

Firma Prototo powstało w 2009 roku. Szkolenia prowadzimy w Krakowie, Jaśle, Wrocławiu.

Naszymi głównymi szkoleniami są szkolenia dla nauczycieli. Są to kursy kwalifikacyjne z różnych dziedzin związanych z edukacją. Dodatkowo prowadzimy kursy dla osób, ktore chcą zostać instruktorem sportu jak i wychowawcą kolonijnym.
Zatrudniamy tylko profesjonalistów. Przeprowadziliśmy wiele szkoleń co potwierdza nasze doświadczenie.
Zapraszamy na naszą stronę internetową. Zapisz się już dzisiaj na kursy i szkolenia.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 14
 • Wyświetleń: 692
 • CTR: 2.02%
 • Data dodania: 05 08 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.0/10 (15 głosów)

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny googlebot 32
Kurs instruktora sportu - Prototo.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Warsztaty menedżerskie Warszwa

  Szkolenia menedżerskie są jedną z najlepszych możliwości rozwojowych nowoczesnej organizacji. Z tego powodu Success Story już wiele lat, z ogromnym sukcesem organizuje profesjonalne treningi, wsparcie specjalistów i doradztwo zarówno w tych obszarach, ale też z zarządza ... szczegóły wpisu »

 • Szkoła pływania KrakówSzkolaRekin.pl

  Zapraszamy Państwa do naszej placówki, która zajmuje się nauką pływania młodzieży, dzieci, dorosłych oraz niemowląt. Pionierskie podejście do nauki pływania w naszej szkole spowodowało, że odwiedza nas coraz więcej młodzieży chcącej nauczyć się pływać.

  Jeśli ... szczegóły wpisu »

 • Instytut szkoleniowy BERLIN

  Instytut Szkoleniowy BERLIN zajmuje się prowadzeniem kursów językowych dla opiekunów osób starszych oraz pracowników branży medycznej, a także różnego rodzaju warsztaty i szkolenia przygotowujące do pracy w roli opiekuna. Z naszą pomocą nie tylko poprawisz język i pozna ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia i Kursy Wałbrzych

  Wybierając BRAS możecie być pewni, że wszystkie przeprowadzone kursy będą stały możliwie na najwyższym poziomie. Każdy nasz coach to doświadczony specjalista, który wprowadza do swoich działań nowoczesne metody. Edukacja, którą prowadzimy stawia na zwiększenie ogólnie p ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenie audytor ISO 9001

  Szkolenia pełnomocnik ISO 9001 są niezbędne do poznania wymagań dla szkoleń akredytowanych przez IRCA, zrozumieniu wymagań certyfikacji BSI oraz wielu innych zagadnień z tej dziedziny. Jeśli Twoi pracownicy chcą podnieść swoje przygotowanie zawodowe zorganizuj im takie ... szczegóły wpisu »

 • Norma PRO do kosztorysowania

  Posiadając program Norma PRO użytkownik jest w stanie przygotować kosztorys budowlany. Kosztorys może być w formie kalkulacji uproszczonej lub szczegółowej w zależności od potrzeb. Kosztorys szczegółowy przygotowany w programie Norma PRO może być wykorzystany jako ofert ... szczegóły wpisu »

 • Nauka Jazdy Kraków - oes.krakow.pl

  Wejdź na oes.krakow.pl i zainteresuj się wyjątkową szkołą jazdy, gdzie nabędziesz umiejętności i uprawnienia potrzebne do prowadzenia różnych pojazdów. OES zaprasza do rezerwacji miejsc na kursach. Możesz wybrać kurs prawa jazdy kategorii: AM, A1, A2, A, B1, B, C, D, BE ... szczegóły wpisu »

 • Pisanie prac licencjackich

  Ukończenie studiów licencjackich i magisterskich to ważne wydarzenie w życiu studenta. Dla wielu z nich napisanie pracy jest najbardziej wymagającym przedsięwzięciem. Nie każdy ma czas i ochotę, by usiąść i napisać wypracowanie. Dlatego właśnie powstał nasz serwis. Zape ... szczegóły wpisu »

 • Szkoła wizażu – Artystyczna Alternatywa.

  Artystyczna Alternatywa to jedyne miejsce gdzie nauczysz się prawdziwego zawodu. Do wyboru są kursy makijażu, wizażu i stylizacji brwi i ubioru w takich miastach jak: Rzeszów, Kraków i niedawno otwarty oddział w Warszawie. Serdecznie zapraszamy na prowadzone również kur ... szczegóły wpisu »

 • Szkoła językowa VistaSchool — Wejherowo

  Oferujemy kursy z j. angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasze programy nauczania są dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania uczniów, ażeby zagwarantować im należyte wsparcie w nauce j. angielskiego. Dzięki temu nauka j. angielskiego w naszej szkole jęz ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16191 stron internetowych w 15 kategoriach i 472 podkategoriach. Gości online 95. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator