01 2018
0

Mandala - ośrodek leczenia uzależnień

URL: mandalawroc.pl

Mandala - ośrodek leczenia uzależnień
Reklama

Prywatna Klinika Leczenia Uzależnień Mandala jest specjalistyczną kliniką zajmującą się leczeniem z nałogów, znajdującą się na Dolnym Śląsku. Klinika oferuje swoim pacjentom szereg profesjonalnie wykonywanych usług dzięki wsparciu wyszkolonej i przygotowanej do pomocy uzależnionym kadrze. Program leczenia uzależnień i zaburzeń jest intensywny, kompleksowy i adekwatny do potrzeb każdego pacjenta, niezależnie od jego wieku, płci oraz stopnia nasilenia uzależnienia.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 2
 • Wyświetleń: 56
 • CTR: 3.57%
 • Data dodania: 03 01 2018
 • Ocena:

  Ocena: 1.5/10 (2 głosów)

Odwiedziny googlebot 9
Mandala - ośrodek leczenia uzależnień
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psycholog Rybnik

  Jestem psychologiem nazywam się Elżbieta Pawliczek. Ukończyłam studia psychologiczne w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. W gabinecie prowadzę psychoterapię dla dzieci, młodzieży. Prowadzę także indywidualną terapię dla dorosłych, również prowadzę terapię par i małżeńs ... szczegóły wpisu »

 • Dobry psychoterapeuta kraków

  Dobry Psychoterapeuta w metodzie Gestalt Bednarczyk Paweł, specjalizuje się w psychologii spełnienia. W przypadku gdy przeszedłeś cierpienie, wychowywałeś się w trudnej rodzinie, przeżyłeś rozwód, straciłeś ukochaną osobę, masz problem z odkryciem swojego ‘dlaczego’, po ... szczegóły wpisu »

 • Terapeuta legionowo

  Presja w pracy oraz dużo innych przyczyn sprawiają, że wpadamy w szpony różnorakich nałogów. Kiedy myślisz, że tracisz kontrolę nad swoim piciem, paleniem, braniem narkotyków albo graniem bądź już wiesz, że ty lub ktoś z twoich bliskich jest uzależniony od alkoholu, pap ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia w Częstochowie

  W centrum psychoterapii Mandala w Częstochowie prowadzona jest psychoterapia indywidualna oraz grupowa osób dorosłych i młodzieży, terapia małżeńska, spotkania warsztatowo – psychoedukacyjne z rodzicami i opiekunami. Terapeuci są specjalistami w dziedzinie terapii human ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia tańcem i ruchem TWOJA PRZESTRZEŃ

  Psychoterapia tańcem i ruchem? Trafiłeś bardzo dobrze, ponieważ moja strona zajmuje się właśnie taką tematyką. Nie jest to łatwe zagadnienie, jednak staram się wytłumaczyć nawet te najmniej zrozumiałe treści. Blog jest prowadzony już od dłuższego czasu, co sprawia, że n ... szczegóły wpisu »

 • Gdańskie Centrum Psychoterapii Ewa Mich-Frankowska

  Psychoterapia to także odpowiednie wyjście dla osób, które z różnych względów nie chcą już przyjmować farmakoterapii. Mimo że ten rodzaj leczenia jest często skuteczny, to czasami farmakoterapia może powodować różne skutki uboczne. Czasami także nie ma możliwości, aby p ... szczegóły wpisu »

 • Psycholog - manufakturazmiany.pl

  Zmiana pracy? A może kłopoty rodzinne? Czasami w życiu każdego z nas sporo się dzieje. Czasami jest tego za dużo. Jak poradzić sobie z nadmiarem emocji i towarzyszącym stresem? Wielu osobom pomaga rozmowa z doświadczonym psychoterapeutą, który nauczyć może odpowiedniego ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia online - pomagamy.pro

  Pomagamy to serwis, w którym istnieje możliwość umówienia wizyty i przejścia terapii online. Psychoterapeuta online pozwoli zrozumieć odczuwane uczucia, zachowania, powtarzane schematy działań. To rozwiązanie chętne wybierane przez pacjentów, ponieważ w komfortowych war ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapeutadzieciecy.pl

  Terapia pedagogiczna ma na celu wdrożenie działań eliminujących zaległości w nauce. Obejmują one dodatkowe klasy lub grupy wyrównania. Zaletą tych ostatnich jest to, że zajęcia prowadzone są w oparciu o wyniki poważnej diagnostyki, z doborem grupowych i indywidualnych p ... szczegóły wpisu »

 • Terapia ręki Warszawa

  Założenia terapii ręki opierają się o prawo rozwojowe, które dzielą się na cefalokaudalne, proksymalno-dystalne i łokciowo-promieniowe. Prawo ruchu cefalokaudalnego stanowi, że rozwój człowieka następuje od ruchów głowy w kierunku kończyn dolnych. Prawo ruchu proksymaln ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15919 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 5. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator