03 2016
0

Jazda defensywna szkolenia

URL: www.safe-driving.pl

Jazda defensywna szkolenia
Reklama

Sztuka prowadzenia pojazdów nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych zasad ruchu drogowego i obsługi pojazdu. Znajomość technik bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, wpływa nie tylko na nadwyżkę oszczędności związanych z eksploatacją pojazdu mechanicznego, ale także na redukcję ryzyka wypadku na polskich drogach. Już teraz każdy z nas może zadbać o bezpieczeństwo na drogach, korzystając z oferowanych przez naszą szkołe jazdy kursach jazdy bezpiecznej.
Szkolenie jazdy defensywnej udoskonala styl jazdy samochodem i uczy jazdy ekonomicznej. Rezultatem zaliczenia wszystkich etapów kursu jest minimalizacja eksploatacji pojazdu i zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i przewożonych ładunków. Kursy prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób kompetentny i przyjemny. Nasi kursanci zostaną wyposażeni w pomocne podręczniki i umiejętności, mają wpływ na poprawę techniki jazdy samochodem.
Kurs jazdy bezpiecznej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznego stylu jazdy i unikania zagrożeń i wypadków na drogach. Każde szkolenie składa się z teorii i praktyki. Podczas wykładów nasi specjaliści omawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: wykorzystanie potencjału technicznego pojazdu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki wypadków, psychologia dla kierowców, udzielanie pierwszej pomocy, a także umiejętnośc odczytywania bodźców zewnętrznych podczas prowadzenia samochodu.
W trakcie zajęć praktycznych uczestnicy kursu będą mogli poznać techniki poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nagłą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i poprawnej pozycji za kierownicą, która oddziaływuje na powiększone pole widzenia w czasie jazdy.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 24
 • Wyświetleń: 501
 • CTR: 4.79%
 • Data dodania: 06 03 2016
 • Ocena:

  Ocena: 3.7/10 (20 głosów)

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 42
Jazda defensywna szkolenia
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Jazda defensywna szkolenie

  Szkolenia dla kierowców podwyższają ich kwalifikacje i przyczyniają się do zwiększenia świadomości niebezpieczeństw w ruchu drogowym. Jednym z najbardziej praktycznych szkoleń jest kurs na pojazdy uprzywilejowane, skierowany do osób, które uprawiają zawód kierowcy pojaz ... szczegóły wpisu »

 • MBajon.pl

  Od 1990 roku prowadzimy kursy na prawo jazdy. Auto-Szkoła M. Bajon swoją siedzibę ma w Łodzi. W ofercie naszej szkoły dostępne są kursy ma prawo jazdy wszystkich kategorii. Z nami już wiele osób zdobyło prawo jazdy kategorii A i B oraz prawo jazdy C lub D. Instruktorzy ... szczegóły wpisu »

 • Kurs prawa jazdy Łódź

  Ośrodek szkolenia kierowców Extreme Łódź zaprasza wszystkie osoby do efektywnej nauki za kierownicą nowoczesnego Hyundai i20. Dzięki nam zdobędziesz prawo jazdy kategorii B za pierwszym podejściem. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy. Kurs rozpoczynamy w wybranym ... szczegóły wpisu »

 • Www.oskaurinko.pl - nauka jazdy Warszawa

  Prawo jazdy to rzecz konieczna w przypadku większości ludzi. Dokument ten będzie przydatny zarówno na co dzień jak i w biznesowym. Uzyskanie tego dokumentu nie jest wcale kwestią łatwą. W wielu wypadkach musimy mnóstwo razy podchodzić do egzaminu państwowego i rzecz jas ... szczegóły wpisu »

 • Auto szkoła Łódź - palgan.pl

  Prowadzona przez nas auto szkoła Łódź Pałgan może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem na lokalnym rynku. Przemawiają za nami wysokie wyniki zdawalności, nowoczesne sale wykładowe, jak i również bogate wyposażenie dydaktyczne. Posiadamy przy tym nowe samochody, a na ... szczegóły wpisu »

 • Osk-lider-szczecin.pl - kategoria B Szczecin.

  Dziś coraz więcej osób marzy o tym, żeby posiadać prawo jazdy. Żeby spełnić te marzenia z pomocą przychodzi profesjonalna szkoła nauki jazdy. Najbardziej popularna wśród kursantów jest kategoria B uprawniająca do prowadzenia samochodów osobowych.
  Uczęszczanie na ku ... szczegóły wpisu »

 • Wyścigi gokartów dla dzieci

  Wyścigi gokartów dla dzieci są tym, czym firma specjalizuje się od pewnego czasu. Oferta obejmuje większy zakres usług, jakim jest szkoła gokartowa dla młodych. Propozycja jest dopasowana do różnych grup wiekowych młodych ludzi. Poza organizowaniem wydarzenia, jakim są ... szczegóły wpisu »

 • BenyTrans szkoła jazdy

  BenyTrans to szkoła jazdy bytom, która od długich lat zajmuje się profesjonalnym szkoleniem na prawo jazdy. W swojej ofercie posiadamy kurs na kategorię B, kategorię C oraz C+E. Prócz tego, posiadamy także szkolenia skierowane do osób, które marzą, aby wykonywać zawód p ... szczegóły wpisu »

 • Auto Rak Radosław Rakowski

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego ośrodka szkolenia kierowców w Wołominie Auto Rak Radosław Rakowski. Mamy doświadczonych instruktorów jazdy, którzy do każdego kursanta podchodzą w indywidualny sposób. Proponujemy kursy na prawo jazdy, a także jazdy doszkalaj ... szczegóły wpisu »

 • Kurs na prawo jazdy Kalisz

  Chciałbyś nareszcie usiąść za kierownicą własnego samochodu? Masz dosyć proszenia znajomych o podwózkę? Nie zwlekaj i sprawdź zarządzany przez nas ośrodek szkolenia kierowców w Kaliszu. Z naszymi kompetentnymi instruktorami kurs na prawo jazdy Kalisz odbędziesz bez niep ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15021 stron internetowych w 15 kategoriach i 463 podkategoriach. Gości online 12. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator