12 2013
0

Giełda Transportowa TimoCom

URL: timocom.pl

Giełda Transportowa TimoCom
Reklama

Jak długo jeszcze będzie funkcjonować giełda transportowa? Takie pytanie nurtuje wielu. Odpowiedź jest prosta: tak długo, jak będzie zapotrzebowanie na wolne ładunki oraz wolne samochody. A więc chyba zawsze póki będzie działał transport i spedycja jako dziedzina gospodarki narodowej. Giełda transportowa jest najlepszym miejscem do wymiany informacji właśnie na temat oczekujących pojazdów oraz frachtów do przewiezienia zarówno w skali kraju jak i w skali międzynarodowej. Taki program jak giełda transportowa był, jest i będzie potrzebny zawsze na rynku transportowym. Popyt na giełdę transportową stale rośnie, gdyż spedytorzy wciąż szukają odpowiednich przewoźników a przewoźnicy wolnych ładunków w dobrej cenie. Zatem i zleceniodawcy i usługodawcy transportowi czerpią wzajemnie korzyści i profitują z zastosowania i wykorzystania giełdy transportowej w swojej codziennej pracy. To właśnie giełda transportowa sprawia, że w całej Europie przedsiębiorcom związanym z TSL żyje się lepiej.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 219
 • Wyświetleń: 1294
 • CTR: 16.92%
 • Data dodania: 13 12 2013
 • Ocena:

  Ocena: 3.2/10 (45 głosów)

Odwiedziny yahoo 98 Odwiedziny googlebot 193
Giełda Transportowa TimoCom
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Sprzedaż i dystrybucja oprogramowania

  Dreamsoft od 1999 roku sprowadza, rejestruje i sprzedaje najlepsze programy z całego świata. Obsługiwaliśmy już instytucje publiczne i szkoły. Dostarczamy nowoczesnych i skutecznych rozwiązań wspierających pracę zarządzających sieciami, grafików, programistów, webmaster ... szczegóły wpisu »

 • Konspekt lekcji

  Ze względu na to, iż teraz uczniowie mają dostęp do laptopów, ośrodki edukacyjne również zmieniają program zajęć. Coraz częściej można odnotować, że dzisiejszy konspekt lekcji zaczyna uwzględniać korzystanie z różnorodnych programów edukacyjnych i multimedialnych.
  szczegóły wpisu »

 • Czat na stronę

  Czater.pl - czat do zamieszczenia na stronie www, na blogu, platformie aukcyjnej itp. Zadaniem jego jest pomoc w zapewnieniu należytej obsługi klienta. Idealny do zdalnej pomocy technicznej, do zbierania zamówień, rejestracji pacjentów w placówkach medycznych, kosmetycz ... szczegóły wpisu »

 • Pity 2022, program do pit formatpit.pl - 1,5 procent

  Wypełniając coroczne zeznanie podatkowe pit 2022 mamy możliwość podjęcia decyzji, iż 1,5 procent naszego podatku zostanie przekazany na cel wybranej Organizacji Pożytku Publicznego czy subkonto. Bardzo często nie jesteśmy świadomi jak wiele możemy pomóc tym 1,5% w proce ... szczegóły wpisu »

 • Oprogramowanie CRM - Kamee Kraków

  Oprogramowanie CRM standaryzuje schemat obsługi klienta. Dedykowane systemy tworzone przez firmę Kamee Kraków są w 100% dopasowane do wymagań klienta. W trakcie modelowania procesów dowiadujemy się jak działa firma, a następnie proponujemy optymalizację, która poprawi e ... szczegóły wpisu »

 • Biznes.lumo.pl - system partnerski

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą strony oraz firmy biznes.lumo.pl/. Mamy do zaprezentowania Państwu specjalnie oprogramowanie, które dostarcza takich rozwiązań jak nawiązywanie i podtrzymywanie wieź z klientami wykorzystując tak zwany system partnerski. Pozwól na t ... szczegóły wpisu »

 • System CRM Kamflex

  System CRM Kamflex to optymalne narzędzie dla firm, które chcą uporządkować procesy związane z obsługą klientów. Cała aplikacja jest dostępne online z dowolnego telefonu, tabletu i komputerów. W usłudze można wystawiać faktury, prowadzić magazyny, zarządzań klientami i ... szczegóły wpisu »

 • Skrzynka pocztowa bez rejestracji

  Publiczna skrzynka pocztowa 10 minut tenmail to najlepsze rozwiązanie jeśli potrzebujesz na szybko stworzyć adres pocztowy. Darmowe rozwiązanie dla wymagających. Darmowy email tenmail to ciekawe rozwiązanie dla Wszystkich tych, którzy lubią wygodne rozwiązania. Publiczn ... szczegóły wpisu »

 • Pitax - Rozliczenie pit 2018

  Interesuje Cię roczne rozliczenie pit? Do tej pory korzystałeś z pomocy księgowej, ale w tym roku chciałbyś sam wypełnić PIT 37? Damy Ci taką możliwość, pomożemy uzyskać jak największy zwrot z podatku i zupełnie za darmo ułatwimy wysłanie deklaracji do właściwego Urzędu ... szczegóły wpisu »

 • Easy QR menu - Menu Twojej ulubionej restauracji

  Dość często dochodzi do sytuacji, w której nie mamy czasu gotować. Wtedy najlepiej zainstalować aplikację do zamawiania jedzenia, dzięki której można złożyć zamówienie z wybranej restauracji do domu. Aplikacja do zamawiania jedzenia jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15829 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 9. Stron oczekujących 5.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator