12 2014
0

Szkolenia BHP Lubin

URL: bhpjantar.gogler.pl

Szkolenia BHP Lubin
Reklama

Przeszkól swoją kadrę pracowniczą i kierowniczą. wynajmij profesjonalną firmą, która przeprowadzi kompleksowe szkolenia BHP w Twoim zakładzie pracy - BHP jantar, wybitna jednostka działająca w tym zakresie od ponad piętnastu lat. Doświadczenie, profesjonalizm i pasja sprawiają, że szkolenia się nie tylko przydatne ale i ciekawe. Poruszanie wątków nie tylko praktycznych ale i teoretycznych natomiast sprawia, że pracownicy są bardziej świadomi.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 14
 • Wyświetleń: 708
 • CTR: 1.98%
 • Data dodania: 22 12 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.1/10 (15 głosów)

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 31
Szkolenia BHP Lubin
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Sale szkoleniowe Warszawa Centrum

  Lokale usytuowane są w samym srodku Warszawy, przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską (tuż przy Rotundzie). Oferujemy wynajem atrakcyjnych sal szkoleniowych i konferencyjnych o powierzchniach zapewniających dowolne korzystanie od 10 do 140 osób. Na wypo ... szczegóły wpisu »

 • Kurs rysunku - Katowice, Gliwice

  Specjalizujemy się w Rysunkach, nasz kurs w Gliwicach już 5 lat z sukcesami przygotowuje uczniów liceów do egzaminów na studia architektury.

  Nasz zespół to architekci oraz studenci na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej. Z zaangażowaniem dzielimy się ... szczegóły wpisu »

 • Kursy maturalne - kursymaturalne.pl

  Oferta szkoły EDUKARIS z Warszawy koncentruje się na organizacji i prowadzeniu kursów maturalnych. Obejmuje między innymi takie przedmioty jak historia, matematyka, geografia, fizyka, biologia czy język angielski. Zajęcia są prowadzone w odpowiednio przygotowanych salac ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia biznesowe Poznań

  Proupsolutions.pl to prestiżowy partner Poznania w zakresie prowadzenia specjalistycznych badań w korporacjach. Strefy naszego badania obejmują Proaktywność, Efektywność i Proinnowacyjność. Jesteśmy pewni, że samodzielne wychodzenie z propozycją działania przez pracowni ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia wstępne BHP - PraktykaBHP.pl

  Praktyka BHP to firma doradczo-szkoleniowa, która wspomaga przedsiębiorców w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Firmie można zlecić jednorazowe zlecenia, ale i współpracować z nią na znacznie szerszej płaszczyźnie. Specjaliści z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny pr ... szczegóły wpisu »

 • Kursy kadrowo-płacowe - szkolenia-bdo.pl

  BDO Academy to firma z Warszawy, która zajmuje się przeprowadzaniem specjalistycznych szkoleń związanych z szeroko pojętymi finansami oraz księgowością. W ofercie BDO Academy znajdują się szkolenia dotyczące takich zagadnień, jak m.in. rachunkowość zarządcza, kwestie ks ... szczegóły wpisu »

 • Organizacja konferencji i eventów online PCSK.com.pl

  Poznańskie Centrum Szkoleniowo Konferencyjne zorganizuje dla Ciebie szkolenia online, webinaria oraz e-learningi. To również wiodące centrum konferencyjne, które w sposób nowoczesny prowadzi organizację konferencji w trybie stacjonarnym oraz zdalnym. Organizacja konfere ... szczegóły wpisu »

 • Coaching osobisty

  Do kogo jest kierowany coaching relacji? Do każdego, kto tylko odczuwa potrzebę zmiany na tym polu! Czy masz kłopoty związane z poszukiwaniem nowych przyjaciół? Czy za każdym razem, gdy wchodzisz w nową relację, powtarza się ta sama historia? To znak, że warto poszukać ... szczegóły wpisu »

 • Kursy języka niemieckiego dla lekarzy

  Od kilku lat Centrum Języka Niemieckiego Kastel & Germany cieszy się udaną współpracą ze Studentami Medycyny. Współpraca ta zamieniła się w prawdziwą przygodę językową, na której czele plasuje się ogromna świadomość podjętego działania językowego.nnNiemcy są obecnie ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia dla przedsiębiorstw

  Twój zespół jest nieskuteczny? Chcesz, by Twoi pracownicy byli samodzielni i współodpowiedzialni za wyniki? Marzysz o transformacji swoich handlowców? W takim razie już dziś zapisz swoich ludzi na moje szkolenia biznesowe! Prowadzę szkolenia dla firm, które umożliwiają ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16228 stron internetowych w 15 kategoriach i 475 podkategoriach. Gości online 18. Stron oczekujących 4.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator