08 2016
0

Pneumatyka i Automatyka przemysłowa

URL: www.pneumat.com.pl

Pneumatyka i Automatyka przemysłowa
Reklama

Pneumat System to wyspecjalizowana pneumatyczna firma produkcyjno-handlowa, która prowadzi sprzedaż wyposażenia pneumatycznego fabryk, linii montażowych, warsztatów, pracowni technicznych czy lokali usługowych. Wyposażenie pneumatyczne wzbogacone jest o automatykę przemysłową, która obok pneumatyki przemysłowej, siłowej i warsztatowej stanowi bardzo ważny punkt oferty firmy Pneumat System. Automatyka przemysłowa od naszej firmy to zawory mechaniczne, elektrozawory, cewki, czujniki różnego typu, narzędzia elektryczne, siłowniki elektromagnetyczne, przewody czy sprężyny gazowe, które sami produkujemy w naszej wrocławskiej fabryce. Sklepy z automatyką marki Pneumat System to polskie placówki handlowe, które można znaleźć m.in. w Łodzi, Krakowie, Poznaniu czy Katowicach. Wśród oferty handlowej znaleźć można zarówno kompleksowe maszyny i narzędzia jak i poszczególne komponenty i akcesoria wykorzystywane przy nich. Sklep z automatyką Pneumat System oprócz sprzedaży w punktach sprzedaży, aktywnie sprzedaje swoje produkty również kanałem internetowym poprzez e-sklep, w którym rejestrować się mogą podmioty prowadzące działalność gospodarczą. Gama produktów przedsiębiorstwa jest szeroka i oscyluje w liczbie ok 100 tyś. sztuk. Oprócz ciągle rozwijanej gałęzi produktów mających zastosowanie w przemyśle jak i warsztacie samochodowym, Pneumat System to także znany w branży usługodawca. Do najważniejszych usług należy seryjna jak i dedykowana produkcja napędów pneumatycznych, projektowanie i realizowanie aluminiowych instalacji sprężonego powietrza czy regenerowanie siłowników pneumatycznych. Ponadto firma oferuje naprawę pneumatyki, świadczy usługi wzorcowania przyrządów pomiarowych oraz prowadzi szkolenia z zakresu automatyki przemysłowej i pneumatyki. Szkolenia pneumatyczne polecamy wszystkim firmom, które chcą zwiększyć swoją wiedzę z dziedziny pneumatyki siłowej i przemysłowej. Zapraszamy!

 • PageRank:
 • Kliknięć: 24
 • Wyświetleń: 176
 • CTR: 13.64%
 • Data dodania: 08 08 2016
 • Ocena:

  Ocena: 2.6/10 (9 głosów)

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 23
Pneumatyka i Automatyka przemysłowa
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Pompy membranowe

  Pompy membranowe charakteryzujące się dużą wytrzymałością i mocą. Są to pompy samozasysające (mogą pracować na sucho i z ujemną wysokością zasysania), które mogą poradzić sobie z pracą w bardzo wymagających warunkach, a także przy pompowaniu mediów o wysokiej lepkości, ... szczegóły wpisu »

 • Serwis falowników

  Maszyny budowy zamkniętej o mocy kilkadziesiąt kilowatów, wykonuje się często ze względu na gorsze chłodzenie, z izolacją klasy B o dopuszczalnej temperaturze nagrzania o 25°C wyższej niż izolacja klasy A. Izolacja ta jest jednak znacznie droższa.
  Izolację klasy B, ... szczegóły wpisu »

 • Falowniki Hitachi

  Najpraktyczniejszym rodzajem uzwojenia małych maszyn indukcyjnych jest uzwojenie wzornikowe, składające się z giętkich cewek z drutu o przekroju okrągłym. Połączenia czołowe tych cewek kształtuje się ostatecznie po włożeniu cewek do żłobków.
  W silnikach o mocy do k ... szczegóły wpisu »

 • Falowniki Siemens

  W najbardziej niekorzystnych warunkach pracy (wilgoć, duże konstrukcje metalowe) stosuje się obniżenie napięcia do 24 V. Jest to najpewniejszy środek ochronny przed porażeniem, jednak nie może być on stosowany w urządzeniach o dużej mocy. Obniżone napięcie stosuje się w ... szczegóły wpisu »

 • Przemienniki częstotliwości

  Pewność działania, bezpieczeństwo pracy oraz sprawność ekonomiczna całego zakładu produkcyjnego lub zespołu urządzeń produkcyjnych zależą od stałego doglądania i kontrolowania tych urządzeń. Podstawowym sposobem wykonywania tej kontroli jest przeprowadzanie pomiarów. Uż ... szczegóły wpisu »

 • Producent siłowników hydraulicznych

  PHU METAL-SERW firma mieszcząca się na terenie województwa zachodniopomorskiego to polski producent siłowników hydraulicznych. Produkowane siłowniki są w dokładności H8. Produkujemy siłowniki według potrzeb klienta bądź według dostarczonej dokumentacji lub projektu. Na ... szczegóły wpisu »

 • Falowniki24 - wortal falownikowy

  Serwis tematyczny Falowniki24.info.pl jest adresowany do osób interesujących się falownikami, silnikami i szeroko pojętą automatyką. Portal Falowniki24 posiada zasobną bazę wskazówek i instrukcji dla użytkowników falowników, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakr ... szczegóły wpisu »

 • Automatyka Przemysłowa

  Automatyka w przemyśle dostarcza przedsiębiorstwom z różnorakich branż rozwiązań, które mają na celu zoptymalizować pracę przy produkcji. Na stronie internetowej www.automatykaprzemyslowa24.pl są Państwo w stanie zobaczyć różne narzędzia i znaleźć ich dokładny opis. Opt ... szczegóły wpisu »

 • Automatyka przemysłowa

  Czego możesz spodziewać się po naszych specjalistach w automatyce przemysłowej z Torunia? Rozległa wiedza o naszej ofercie w zakresie obejmującym si applications, si canopen, si devicenet, si ethernet, si profibus, si profinet, si universal encoder, ska 1200025, sp1401, ... szczegóły wpisu »

 • Blokady parkingowe Koralewscy

  Samoblokujące się siłowniki blokad parkingowych na pilota unipark. Uniwersalne blokady dla osiedlowych Kowalskich, którzy nie chcą, by Nowak zajmował ich miejsce, być może wykupione od wspólnoty. W zależności jak dbamy o obudowę, tak długo wytrzyma barierka.

  szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15926 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 4. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator