07 2014
0

Konsulting Lębork, Słupsk, Bytów

URL: andrzejsułkowski.pl

Konsulting Lębork, Słupsk, Bytów
Reklama

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, która ma swoją siedzibę w Lęborku i w zawodowy sposób systemowo może rozwiązać wszelkie problemy związane między innymi z założeniem swojego biznesu, pozyskaniem środków finansowych, szkoleniu pracowników ze środków unijnych, pozyskania kredytu, sporządzenia biznes planu, pomocy prawnych także w przypadku nurtujących trudnych wyborów. Zatrudniamy konsultantów z najlepszymi kwalifikacjami zawodowymi, które są precyzyjnie uzależnione z różnymi obszarami w prowadzonym własnym biznesie. Pomagamy również w ocenie rynku i w kojarzeniu partnerów biznesowych. Nasza działalność ukierunkowana jest wyłącznie na własne potrzeby wszelkiego przedsiębiorcę, który zgłosi się do nas. Tak całościowa pomoc z pewnością ułatwi Ci osiągnąć awans w życiu zawodowym. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 18
 • Wyświetleń: 566
 • CTR: 3.18%
 • Data dodania: 14 07 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.1/10 (22 głosów)

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 32
Konsulting Lębork, Słupsk, Bytów
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • HACCP oraz GMP/GHP w Boni Nowy Sącz

  Firma Boni znajdująca się w Nowym Sączu zajmuje się doradztwem oraz szkoleniem w zakresie pozyskania certyfikatów HACCP oraz GMP/GHP który jest wymagany dla wszystkich firm prowadzących działalność spożywczą. Nasza firma pomaga w uzyskaniu takich certyfikatów jak: HACCP ... szczegóły wpisu »

 • Badania konsumenckie żywności

  Firma Ergo Solutions zapewnia wysokiej jakości badania żywności pod względem spełniania oczekiwań rynku oraz konsumentów. Dzięki doświadczeniu, wiedzy oraz posiadaniu własnego Centrum Szkoleniowo-Badawczemu usługi świadczone przez firmę cechują się wysoką jakością oraz ... szczegóły wpisu »

 • Poziomowskas - www.polyco.com.pl

  Od podstaw (1991 roku) naszej działalności trudnimy się z automatyzacją stref zagrożonych eksplozją,, a oprócz tego bezpieczeństwem procesów technologicznych. Posiadamy bardzo bogatą propozycję, w której możesz odkryć między innymi takie produkty jak zabezpieczenia prze ... szczegóły wpisu »

 • Xevin - pozyskiwanie kapitału

  Jesteś Startupem, który potrzebuje pomocy, by rozwinąć skrzydła? A może od lat prowadzisz spółkę i brakuje Ci środków na kolejne inwestycje? Na oficjalnej stronie internetowej Xevin Investments przeczytasz o misji działania tego funduszu inwestycyjnego oraz dotychczasow ... szczegóły wpisu »

 • Gwarancja ISO

  Wdrożenie ISO do placówek medycznych przez ISO Profit jest realizowane w sposób profesjonalny z uwzględnieniem kluczowych elementów decydujących o skuteczności tych procedur. Placówki, które są certyfikowane mogą oczekiwać lepszej oceny w trakcie składania ofert do NFZ. ... szczegóły wpisu »

 • Ochrona środowiska

  Wdrożenie norm ISO w organizacji pozwala na poprawę jakości zarządzania, wzrost konkurencyjności na rynku. Doświadczenie posiadane w naszej firmie pozwala nam zapewnić sprawne, profesjonalne wdrożenia norm ISO, systemów zarządzania dotyczących jakości, ochrony środowisk ... szczegóły wpisu »

 • CBM Test - badania marketingowe

  Powstaliśmy w 2000 roku. CBM Test to agencja badawcza pracująca dla klientów polskich i zagranicznych. W ramach usług badania marketingowe, badania tajemniczy klient, badania odnośnie zaangażowania pracowników. Wykonujemy badania ilościowe, badania jakościowe, badania s ... szczegóły wpisu »

 • Znak CE wyroby budowlane

  Wszystkie maszyny, urządzenia a także narzędzia wchodzące w zasięg dyrektywy 2009/104/WE powinny spełniać szereg wymagań powiązanych z zabezpieczeniem oraz profilaktyką zdrowia pracownika.
  Nasi specjaliści zajmują się dostosowaniem a także analizą pod kątem spełnie ... szczegóły wpisu »

 • Wdrażanie i certyfikacja systemów ISO - SSW Consulting

  Firma SSW Consulting jest firmą stworzona przez specjalistów w zakresie zarządzania systemami jakości. Systemy w oparciu o normy ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, HACCP, IFS, IFS FOOD, IFS LOGISTIC, IFS BROKER, ISO 18001, ISO 22716, BRC, BRC/IOP, GMP, ISO 17025, integracj ... szczegóły wpisu »

 • Pakowanie i czekolada

  Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę zakładów występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate utworzyła się w wyniku połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
  Głównym obszarem działalności grupy jest domena p ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16149 stron internetowych w 15 kategoriach i 472 podkategoriach. Gości online 43. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator