12 2015
0

Angielski przez Skype

URL: englishviaskype.pl

Angielski przez Skype
Reklama

W dobie rozwiniętej technologii wiele zmieniło się praktycznie w każdej dziedzinie życia. Jedną z nich jest pełna przemian edukacja. Coraz więcej i częściej uczą się ludzie dorośli. Mają oni natomiast nie wiele czasu na tradycyjne formy kształcenia, stąd w cenie jest użytkowanie urządzeń mobilnych. Angielski przez Skype to opcja na skuteczną naukę języka do której wystarczy posiadanie urządzenia mobilnego i Internetu.

Ludzie dorośli ucząc się mają zwykle wiele wewnętrznej motywacji, jednak często brak czasu i zabieganie powodują spadek chęci. Tutaj ważna jest rola lektora z odpowiednim, indywidualnym podejściem. Angielski przez Skype to pewność że dobór treści i metod będzie całkowicie dobrany do naszych potrzeb, zaś Uczący stanie się dla nas swoistym przewodnikiem w świecie edukacyjnych zmagań.

Angielski przez Skype to synonim wygody, dostępności i użyteczności. Nauka bez wychodzenia z domu, w ulubionym fotelu brzmi co najmniej interesująco. Jedyne wymagania to bezpłatny program Skype, słuchawki i mikrofon. Edukacja zdalna to opcja stanowiąca świetną alternatywę lub uzupełnienie kształcenia tradycyjnego.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 6
 • Wyświetleń: 247
 • CTR: 2.43%
 • Data dodania: 18 12 2015
 • Ocena:

  Ocena: 3.7/10 (10 głosów)

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 15
Angielski przez Skype
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Studium Kształcenia Kadr

  Szkoły średnie po szkole podstawowej, gimnazjum i szkole zawodowej.nJesteś niezadowolony z wyboru liceum? Przerwałeś naukę? Nic straconego! Nie ważne ile masz lat - zapisz się do Liceum dla Dorosłych w SKK. U nas maturę zdają wszyscy! Przyjmujemy od16 roku życia. Zapisz ... szczegóły wpisu »

 • Kurs angielskiego

  Szkoła językowa MOBILELANGUAGE oferuje zajęcia dostosowane do wieku, poziomu zaawansowania oraz potrzeb ucznia. Prowadzimy kursy grupowe z języka angielskiego w siedzibie naszej placówki usytuowanej w Warszawie oraz mobilne lekcje w 18 miastach Polski. Zajęcia możemy pr ... szczegóły wpisu »

 • Słówka angielskie - www.speakingo.pl

  Nasza platforma internetowa Speakingo oferujemy kursy języka angielskiego. Dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej kursy mogą być realizowane wygodnie zarówno w domach jak też w pracy. Wynika to z zastosowania metod nauki, które skupiają się na uczeniu się ... szczegóły wpisu »

 • Po angielsku

  Jeśli interesuje Państwa język angielski, a zwłaszcza przed Wami matura z tego języka, to nasza strona "Po angielsku - język angielski dla każdego" okaże się niezwykle pomocnym miejscem. Jeden z naszych działów jest w całości poświęcony maturze z języka angiel ... szczegóły wpisu »

 • Konwersacje angielski online

  Niewątpliwie Speaking House to najlepsza szkoła języka angielskiego, gdzie już współcześnie możecie zapisać się na lekcje. Prowadzimy zajęcia przez cały rok. Tylko od Was zależy, kiedy będziecie chcieli dołączyć do nas. Działamy od 9 do 21, za sprawą czego możecie się d ... szczegóły wpisu »

 • Business English - czerwonabudka.pl

  Czerwona Budka zaprasza do kontaktu te osoby, które chcą szybko nauczyć się języka angielskiego. Nie wahaj się i już teraz zamów kurs, dzięki któremu opanujesz angielski na wybranym przez Ciebie stopniu - A1, A2, B1, B2, C1, C2. Czerwona Budka zaprasza również osoby, kt ... szczegóły wpisu »

 • Three Lions szkoła angielskiego Kraków

  Możesz uczyć się angielskiego na różne sposoby: samodzielnie, brać udział w kursach lub korzystać z usług korepetytora. Najbardziej wydajnym i niedrogim sposobem jest zapisanie się na kursy języka angielskiego online. Opracowaliśmy różne programy do nauki języka, w zale ... szczegóły wpisu »

 • Nauka języka online - tele-nauka.pl

  Chcesz płynnie mówić po angielsku? A może interesuje Cię język niemiecki lub francuski? Z nami szybko zdobędziesz zasób słownictwa i utrwalisz zasady gramatyczne, które pozwolą Ci prowadzić swobodną konwersację w konkretnym języku. Oferujemy kursy online, zarówno w grup ... szczegóły wpisu »

 • Angielski online - paroli.pl

  Nauka języków obcych to klucz do zdobycia zadowalającego, dobrze płatnego zatrudnienia, a także możliwość zwiedzania na własną rękę różnych zakątków świata. Nasza szkoła językowa zatrudnia doświadczonych lektorów, którzy wyróżniają się wysokimi kompetencjami i stosują s ... szczegóły wpisu »

 • Angielski - clancity.pl

  Clan City to szkoła języka angielskiego z Gliwic, w której rocznie uczy się ponad 1000 kursantów. W ofercie znajdziesz mnogość kursów języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dla osób dorosłych. Do każdego kursanta lektorzy z Clan City podchodzą indywidualnie i ko ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15172 stron internetowych w 15 kategoriach i 463 podkategoriach. Gości online 9. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator