04 2014
0

Angielski dla firm Wrocław

URL: www.angielski.warszawiacy.net.pl

Angielski dla firm Wrocław
Reklama

Witryna, na której znajdziesz wszystkie informacje odnośnie języka angielskiego. Oprócz porad, dotyczących polepszania zdolności poliglotycznych, powiemy Ci coś ciekawego o nauce języka. Doradzimy Ci w jaki sposób zmienić sposób uczenia się, aby nauka była efektywniejsza. Poruszamy tematy, np. : dlaczego warto się uczyć języka w szkole? albo czy opłaca się zarabianie w Londynie? Jesteś ciekaw? Wejdź na witrynę i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 9
 • Wyświetleń: 642
 • CTR: 1.4%
 • Data dodania: 10 04 2014
 • Ocena:

  Ocena: 4.2/10 (19 głosów)

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 42
Angielski dla firm Wrocław
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • eksport do Rosji

  W dzisiejszych datach niesłychanie istotna jest reklama w Rosji, promująca organizacje za naszą granicą wschodnią. Globalcontact specjalizuje się w pertraktowaniu między jednostkami z naszego kraju a państwami postsowieckimi. Jakimś z metod nakłonienia delikwenta jest t ... szczegóły wpisu »

 • Kursy językowe - Szkoła Akcent Poznań

  Nauka języka angielskiego, języka niemieckiego oraz innych języków obcych może przybierać różny kształt. W Szkole Języków Obcych Poznań wiemy doskonale, że każdy człowiek ma różne kompetencje do uczenia się obcego dialektu, każdy ma różne potrzeby, dlatego nasze kursy j ... szczegóły wpisu »

 • Angielski przez Skype

  W dobie rozwiniętej technologii wiele zmieniło się praktycznie w każdej dziedzinie życia. Jedną z nich jest pełna przemian edukacja. Coraz więcej i częściej uczą się ludzie dorośli. Mają oni natomiast nie wiele czasu na tradycyjne formy kształcenia, stąd w cenie jest uż ... szczegóły wpisu »

 • Najlepszy Kurs Angielskiego w Gdyni

  Szkoła Języka Angielskiego Xenon School w Gdyni specjalizuje się w nauczaniu angielskiego. Program dostosowany jest do potrzeb edukacyjnych kursantów: dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Szkoła prowadzi zajęcia grupowe lub indywidualne prowadzone głównie w języku angi ... szczegóły wpisu »

 • Sky Blue School - szkoła języków obcych

  Szkoła językowa Sky Blue School oferuje kursy języka angielskiego oraz hiszpańskiego na terenie Wrocławia, Oleśnicy oraz okolic. Zajęcia prowadzone są w maksymalnie 6-cio osobowych grupach. Istnieje możliwość lekcji indywidualnych. Lekcje odbywają się całkowicie w język ... szczegóły wpisu »

 • English Unlimited - Angielski Gdynia

  Nasza szkoła języków obcych English Unlimited z Gdańska może się pochwalić tym, że na przestrzeni wielu lat posiadaliśmy ponad 60 tys. słuchaczy. Nasi nauczyciele to świetni fachowcy, którzy swych uczniów przygotują do sprawdzianu, kolokwium, egzaminu, matury. Nasz angi ... szczegóły wpisu »

 • Kurs angielskiego Lublin - noproblem.edu.pl

  Gdy podejmujemy się pracy zawodowej, często dochodzimy do wniosku, że powinniśmy podnieść nasz poziom języka angielskiego. Jedną z najczęściej wyszukiwanych firm w Internecie jest noProblem. To szkoła językowa z 20 - letnim doświadczeniem. Firma obsłużyła ponad 1000 zad ... szczegóły wpisu »

 • Lekcje chińskiego online | JN Tutor Pro

  Masz zamiast podszkolić swoje umiejętności języka angielskiego lub niemieckiego? A może zaczynasz naukę od podstaw? Interesują Cię języki romańskie, język rosyjski lub chiński? Nasza szkoła językowa JN Tutor Pro oferuje profesjonalne kursy online. U nas możesz skorzysta ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia językowe Multilingua.edu.pl

  Najlepsze szkolenia językowe dla firm? Oczywiście w szkole językowej Multi Lingua. To specjalistyczne kursy językowe dla firm, które chcą inwestować w rozwój swoich pracowników. Szkoła językowa oferuje swoim klientom kursy języka niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, ... szczegóły wpisu »

 • Szkoła językowa dla firm - online, stacjonarna

  Pragniemy zaprosić wszystkie przedsiębiorstwa do współpracy z naszą firmą – szkołą językową TeachersTeam, która od lat specjalizuje się w kompleksowych usługach językowych B2B jak i dla sektora publicznego, fundacji i stowarzyszeń. W ramach naszej oferty proponujemy bog ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16191 stron internetowych w 15 kategoriach i 472 podkategoriach. Gości online 74. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator