04 2014
0

Szkolenia BHP Łódź

URL: www.irdisbhp.pl

Szkolenia BHP Łódź
Reklama

Szkolenia BHP Łódź to szeroki wachlarz firm i z całą pewnością znajdziemy taką, która będzie miała ofertę dla nas i właściwie wyszkoli naszą kadrę. Jako doświadczona firma zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w odpowiedni sposób poprowadzą szkolenia BHP Łódź. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zawarte są dokładne informacje dotyczące przeprowadzanych przez nas usług.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 95
 • Wyświetleń: 804
 • CTR: 11.82%
 • Data dodania: 25 04 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.1/10 (26 głosów)

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny googlebot 16
Szkolenia BHP Łódź
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Sale konferencyjne

  Organizując konferencje lub szkolenie warto skorzystać z wyszukiwarki obiektów i sal konferencyjnych, takiej jak Konfera. pl. Portal pomaga m. in. organizatorom konferencji, którzy szukają najlepszej i najtańszej sali konferencyjnej w wybranej miejscowości lub otoczeniu ... szczegóły wpisu »

 • Kurs sommelierski

  Szkolenie sommelierske szkoły Masters of Bartenders to szansa na awans zawodowy w strefie profesjonalnej obsługi gości, podaniu wina jak również dekantacji. Każdy uczeń z nami dostanie niezastąpioną wiedzę w obszarze wytwarzania win, rodzajów winorośli z jakich są produ ... szczegóły wpisu »

 • Bluemetrica.com

  Bluemetrica proponuje zaawansowane szkolenia dla biznesu. Nasi trenerzy posiadają odpowiednie przygotowanie teoretyczne, jak i doświadczenie praktyczne. Oferujemy gotowe szkolenia oraz możliwość przygotowania szkoleń dedykowanych. Główny nacisk kładziony jest na umiejęt ... szczegóły wpisu »

 • Kurs AdWords - Alte Media

  W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu dla naszych klientów zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących takich działań jak między innymi kampanie AdWords czy kampanie pozycjonowania. Posiadane w naszej firmie doświadczenie na rynku pozwala na ... szczegóły wpisu »

 • Najlepszy Kurs Angielskiego w Gdyni

  Szkoła Języka Angielskiego Xenon School w Gdyni specjalizuje się w nauczaniu angielskiego. Program dostosowany jest do potrzeb edukacyjnych kursantów: dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Szkoła prowadzi zajęcia grupowe lub indywidualne prowadzone głównie w języku angi ... szczegóły wpisu »

 • Szkoleniamm.pl

  Wśród kursów oraz szkoleń prowadzonych dla pracowników różnych przedsiębiorstw, kursy PPOŻ oraz BHP stanowią wspólny mianownik. Są to bowiem kursy obowiązkowe do przeprowadzenia z częstotliwością uzależnioną od stanowiska: nie rzadziej niż raz na rok dla stanowisk ze sz ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia kosmetyczne - beautylux.com.pl

  Beautylux może poszczycić się 15- letnim doświadczeniem, profesjonalną kadrą, najnowszym sprzętem, sprawdzonymi metodami nauki i przede wszystkim bogatą ofertą certyfikowanych kursów i szkoleń kosmetycznych (wizaż, kosmetyka, manicure i pedicure, podologia, wellnes& ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia Excel Kielce

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne szkolenia IT oraz usługi doradztwa IT dedykowane firmom, instytucjom, organizacjom. Mieliśmy okazję szkolić pracowników największych firm w Polsce. Współpracowaliśmy z marką Auchan Polska, Cyfrowy Polsat, Wedel, Euro Bank, P ... szczegóły wpisu »

 • Kursy na organizatora

  Jeśli chcecie organizować wyjazdy dla dzieci możecie wybrać nasze szkolenie kierowników wycieczek raz kurs organizatora kolonii, w ramach naszych działań przygotowujemy wszystkich uczestników do takiej właśnie aktywności. Szczególnie zwracamy uwagę na aspekty prawne, kt ... szczegóły wpisu »

 • Firma bhp

  Bezpieczeństwo w pracy to priorytet, o który musi dbać pracodawca. Dobrze przeszkolony personel z przepisów bhp w pracy to gwarancja, że nie dojdzie do niebezpiecznego zdarzenia podczas realizacji zadań służbowych. Dlatego najlepiej skorzystać z fachowych usług firmy Fr ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8527 stron internetowych w 15 kategoriach i 440 podkategoriach. Gości online 24. Stron oczekujących 8.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator