07 2014
0

Kurs sommelierski

URL: www.kurssommelierski.pl

Kurs sommelierski
Reklama

Szkolenie sommelierske szkoły Masters of Bartenders to szansa na awans zawodowy w strefie profesjonalnej obsługi gości, podaniu wina jak również dekantacji. Każdy uczeń z nami dostanie niezastąpioną wiedzę w obszarze wytwarzania win, rodzajów winorośli z jakich są produkowane oraz wiele różnorodnych w tym zakresie informacji. Podczas naszych kursów kładziemy ogromny nacisk na szkolenia zawodowe, które mają na celu odróżnianie różnorodnych rodzajów win, poznanie ich indywidualnych smaków oraz unikatowy serwis dla gości. Tak wyszkolony kompletnie pracownik lokalu gastronomicznego pozostanie upamiętniony przez gości, wyda najlepszą opinię o firmie, a klienci chętnie powrócą do niego. Bardzo serdecznie prosimy wszystkich zainteresowanych.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 27
 • Wyświetleń: 682
 • CTR: 3.96%
 • Data dodania: 19 07 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.7/10 (23 głosów)

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 25
Kurs sommelierski
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Sale szkoleniowe Warszawa Centrum

  Lokale usytuowane są w samym srodku Warszawy, przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską (tuż przy Rotundzie). Oferujemy wynajem atrakcyjnych sal szkoleniowych i konferencyjnych o powierzchniach zapewniających dowolne korzystanie od 10 do 140 osób. Na wypo ... szczegóły wpisu »

 • Kurs instruktora sportu - Prototo.pl

  Firma Prototo powstało w 2009 roku. Szkolenia prowadzimy w Krakowie, Jaśle, Wrocławiu.

  Naszymi głównymi szkoleniami są szkolenia dla nauczycieli. Są to kursy kwalifikacyjne z różnych dziedzin związanych z edukacją. Dodatkowo prowadzimy kursy dla osób, ktore ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia i Kursy Wałbrzych

  Wybierając BRAS możecie być pewni, że wszystkie przeprowadzone kursy będą stały możliwie na najwyższym poziomie. Każdy nasz coach to doświadczony specjalista, który wprowadza do swoich działań nowoczesne metody. Edukacja, którą prowadzimy stawia na zwiększenie ogólnie p ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia biznesowe Wrocław

  Z roku na roku wzmacnia się zainteresowanie szkoleniami sprzedażowymi. Dla instytucji zamawiających tego pokroju kursy wydają się one atrakcyjnym wyjściem. Po prostu wysyła się na nie pracownika wypatruje skutku. I tu pojawia się podstawowy problem. W szkoleniu otwartym ... szczegóły wpisu »

 • Coaching w Lublinie

  Instytut Rozwoju Biznesu BiznesMind specjalizuje się w proponowaniu usług związanych z prowadzeniem szkoleń. Oferujemy część teoretyczną oraz praktyczne podejście do zagadnień sprzedażowych. Trener z wieloma certyfikatami a także dużym doświadczeniem w sprzedaży, zapewn ... szczegóły wpisu »

 • Firma bhp

  Bezpieczeństwo w pracy to priorytet, o który musi dbać pracodawca. Dobrze przeszkolony personel z przepisów bhp w pracy to gwarancja, że nie dojdzie do niebezpiecznego zdarzenia podczas realizacji zadań służbowych. Dlatego najlepiej skorzystać z fachowych usług firmy Fr ... szczegóły wpisu »

 • Bezpłatne szkolenia

  Fundacja AVENHANSEN prowadzi bezpłatne szkolenia w formie otwartej. Forma otwarta niesie wiele korzyści dla szkolących się osób, m.in. szkolenia dostępne są dla wszystkich zainteresowanych osób, umożliwiają nawiązanie kontaktu z osobami nastawionymi na osiągnięcie tych ... szczegóły wpisu »

 • Coaching Zielona Góra

  Warsztaty z aktywizacji społeczno-zawodowej, zajęcia edukacyjne i profilaktyczne, konsultacje zawodowe, life coaching i career coaching to tylko niektóre z bardzo wielu propozycji zajęć prowadzonych przez Annę Andrysiak w gabinecie Twój Coach w Zielonej Górze. Organizuj ... szczegóły wpisu »

 • Https://www.rafalszrajnert.pl/

  Nie wiesz, jak przywrócić sobie dawną chęć do pracy lub jak poradzić sobie z przeciwnościami na drodze zawodowej? Pomogę Ci je pokonać i zmotywuje do dalszego działania! Nazywam się Rafał Szrajnert, a swoją wiedzę zawdzięczam ciężkiej pracy, jaką wkładam w działanie w s ... szczegóły wpisu »

 • Fotowoltaika kursy i szkolenia - fotowoltaika.edu.pl

  KGI FoxKrak to firma szkoleniowa związana z tematyką paneli fotowoltaicznych. Naprowadzamy Państwa na efektywne rozwiązania inwestycyjne. Uczymy wyboru ogniw fotowoltaicznych w aktualnych warunkach prawno – podatkowych. Doradzamy instalatorom, czy osobom planującym inwe ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 10844 stron internetowych w 15 kategoriach i 441 podkategoriach. Gości online 3. Stron oczekujących 4.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator
  Parse error: syntax error, unexpected 'home' (T_STRING), expecting ')' in /home/rak1152/domains/saap.pl/public_html/stats/var/access.php on line 130