12 2015
0

Zaburzenia seksualne leczenie Wrocław

URL: www.maleszewski.com.pl

Zaburzenia seksualne leczenie Wrocław
Reklama

Strona internetowa lekarza psychiatry i seksuologa. Przez wiele lat lekarz zdobył doświadczenie jako psychiatra pracując w kilku placówkach psychiatrycznych. Pomoc z zakresu seksuologii obejmuje leczenie zaburzeń: zbyt szybki, zaburzenia wzwodu, spadek popędu, zaburzenia orgazmu, pochwica, vulvodynia, zaburzenia identyfikacji płciowej. Oferta z dziedziny psychiatrii dotyczy leczenie zaburzeń: depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia nerwicowe, zespoły natręctw, problemy ze snem, CHAD, schizofrenia, otępienia, zaburzenia psychotyczne, zaburzenia zachowania osób w podeszłym wieku, uzależnienie od leków uspokajających oraz nasennych. Psychiatra to lekarz i w leczeniu stosuje przede wszystkim farmakoterapię, interwencje kryzysowe. Jeśli oczekują państwo stosowania leków np. nasennych, uspokajających, przeciwdepresyjnych czy też krótkoterminowego wsparcia w trudnych sytuacjach to powinniście odwiedzić psychiatrę. Psycholog z racji zdobytego wykształcenia posiada podobną wiedzę do psychiatry na temat działania ludzkiej psychiki. Jednak nie może wystawić recepty. Sprawdzi się jednak jeśli cel wizyty to podjęcie dłuższej psychoterapii. Jeśli są niejasności najlepiej skorzystać na początku z porady psychiatry celem omówienia leczenia. Niestety sporo problemów ze zdrowiem psychicznym wymaga bowiem przyjmowania leków oraz stosowania psychoterapii.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 21
 • Wyświetleń: 196
 • CTR: 10.71%
 • Data dodania: 22 12 2015
 • Ocena:

  Ocena: 1.6/10 (7 głosów)

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 13
Zaburzenia seksualne leczenie Wrocław
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Dobry psychiatra łódź

  O lęku u maluchów mówimy wtedy gdy nasilenie i okres utrzymywania się strachu przewyższa lęki znamienne dla fazy rozwojowej.

  Za normę możemy uważać:
  - w niemowlęctwie - lęk na hałas, zaskakujące zdarzenia, następnie lęk przed ludźmi nieznanymi (7-12 m. ... szczegóły wpisu »

 • Psychotesty Szczecin

  Nasza pracownia w swojej ofercie posiada pomoc logopedyczną dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. W skład tej oferty wchodzi diagnoza logopedyczna, leczenie wady wymowy i opóźnionego lub nie skończonego jej rozwoju, leczenie logopedyczne dla ludzi po chorobach udarowych ... szczegóły wpisu »

 • Dobry psychoterapeuta kraków

  Dobry Psychoterapeuta w metodzie Gestalt Bednarczyk Paweł, specjalizuje się w psychologii spełnienia. W przypadku gdy przeszedłeś cierpienie, wychowywałeś się w trudnej rodzinie, przeżyłeś rozwód, straciłeś ukochaną osobę, masz problem z odkryciem swojego ‘dlaczego’, po ... szczegóły wpisu »

 • Psychiatra Warszawa centrum-psych.pl

  Jeżeli Państwa problemem jest bezsenność, depresja, nerwice, psychozy albo różnorodne uzależnienia to warto skontaktować się z Centrum Zdrowia i Psychoterapii ze stolicy. Zapewniamy klientom opiekę na doskonałym poziomie i dokładamy wszelkich starań aby zapewnić bezpiec ... szczegóły wpisu »

 • Gabinet Psychiatryczny Kraków

  Jeśli widzą Państwo u siebie lub kogoś z bliskich przewlekły smutek, poczucie ciągłego zmęczenia, zniechęcenie, brak radości oraz satysfakcji z życia, nadmierny lęk, drażliwość, bezsenność, problemy z łaknieniem, zaburzenia koncentracji i uwagi lub zaburzenia osobowości ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia w Częstochowie

  W centrum psychoterapii Mandala w Częstochowie prowadzona jest psychoterapia indywidualna oraz grupowa osób dorosłych i młodzieży, terapia małżeńska, spotkania warsztatowo – psychoedukacyjne z rodzicami i opiekunami. Terapeuci są specjalistami w dziedzinie terapii human ... szczegóły wpisu »

 • Mikropolaryzacja mózgu

  Co do zaoferowania ma Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci Michałkowo? Kompleks położony niedaleko Bielska Białej organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Do wyboru jest kilka interesujących pakietów. Dzięki temu rehabilitacja dla dzieci Bielsko jest dopasowan ... szczegóły wpisu »

 • Centrum Terapii i Rozwoju

  Psychoterapia online ma tę zaletę, że możesz odbyć tę podróż samopoznania w zaciszu swojej osobistej przestrzeni we własnym domu, bez konieczności poświęcania czasu i pieniędzy na dojazd do terapeuty. Dla zapracowanego profesjonalisty jest to korzystne z punktu widzenia ... szczegóły wpisu »

 • Psychozy.pl

  Psychozy.pl to poradnik psychologiczny online, baza wiedzy i praktycznych wskazówek dla osób zainteresowanych zdrowiem psychicznym i rozwojem osobistym, diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych. Artykuły opublikowane na stronie pozwalają lepiej zrozumieć procesy zm ... szczegóły wpisu »

 • Gabinet psychoterapeutyczny w Chojnicach

  Psychoterapia jaką poleca Gabinet psychoterapeutyczny w Chojnicach to dziedzina nauki i praktyki, która ma na celu pomóc ludziom w radzeniu sobie z różnymi problemami emocjonalnymi, psychicznymi i życiowymi. Jest to proces interakcji między terapeutą a pacjentem, któreg ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16145 stron internetowych w 15 kategoriach i 472 podkategoriach. Gości online 17. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator