07 2014
0

NZOZ Medox - leczyc.pl

URL: leczyc.pl

NZOZ Medox - leczyc.pl
Reklama

Leczenie w naszym ośrodku to ogromna szansa na powrót do normalnego i szczęśliwego życia. Alkoholizm to uzależnienie, z którego niezmiernie trudno wyjść nawet lecząc się w najlepszych ośrodkach uzależnień, w których pacjentom zapewniany jest odwyk. Leczenie alkoholizmu w naszym ośrodku to, odznaczająca się wysoką skutecznością terapia, która daje wysokie prawdopodobieństwo powodzenia i zapewni trwałe rezultaty. Do naszego ośrodka zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują pomocy w wyjściu z uzależnienia. Warto zmienić swoje życie, dla siebie samego oraz dla bliskich, którzy cierpią z powodu osób chorych. Zrobimy co w naszej mocy, aby pomóc Państwu w powrocie do zdrowia. Alkoholizm da się pokonać, jeśli tylko jest chęć ze strony naszych pacjentów.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 19
 • Wyświetleń: 580
 • CTR: 3.28%
 • Data dodania: 29 07 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.9/10 (20 głosów)

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 48
NZOZ Medox - leczyc.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psychoterapia Gdańsk

  Badania nad oddziaływaniem muzykoterapii lub biblioterapii są niezwykle ważne dla nadchodzących lat. Dzięki takim badaniom można wykluczyć dużo złych podejrzeń, a ponadto uznać wiele tez, które są kluczowe dla przyszłego rehabilitowania chorych. Rafał Miętkiewicz to czł ... szczegóły wpisu »

 • Skuteczna terapia uzależnień

  Gabinet leczenia uzależnień we Wrocławiu oferuje całkowitą pomoc wszystkim walczącym z uzależnieniem od alkoholu, środków odurzających, seksu, hazardu, zakupów oraz innymi. W gabinecie znajdują się eksperci, którzy dokładnie zajmą się każdym z podopiecznych, dostosowują ... szczegóły wpisu »

 • Agata Poręba - Psychoterapia Lublin

  Psycholog Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje wszechstronną pomoc w przypadku problemów dnia codziennego różnego typu zaczynając od depresji po aktywizację bezrobotnych.

  Agata Poręba jako doświadczony psycholog i terapeuta pomaga dorosłym oraz dzieciom i ... szczegóły wpisu »

 • Detoksvip.pl

  Jeśli potrzebujesz skutecznej terapii, bo tkwisz w uzależnieniu od narkotyków, alkoholu lub leków, zapoznaj się z naszą ofertą sprawdzoną przez szerokie grono pacjentów. Dzięki naszej pomocy odzyskasz wiarę, że dasz radę stanąć na nogi, a wkrótce będziesz też cieszył si ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia w Częstochowie

  W centrum psychoterapii Mandala w Częstochowie prowadzona jest psychoterapia indywidualna oraz grupowa osób dorosłych i młodzieży, terapia małżeńska, spotkania warsztatowo – psychoedukacyjne z rodzicami i opiekunami. Terapeuci są specjalistami w dziedzinie terapii human ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia tańcem i ruchem TWOJA PRZESTRZEŃ

  Psychoterapia tańcem i ruchem? Trafiłeś bardzo dobrze, ponieważ moja strona zajmuje się właśnie taką tematyką. Nie jest to łatwe zagadnienie, jednak staram się wytłumaczyć nawet te najmniej zrozumiałe treści. Blog jest prowadzony już od dłuższego czasu, co sprawia, że n ... szczegóły wpisu »

 • Mikropolaryzacja mózgu

  Co do zaoferowania ma Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci Michałkowo? Kompleks położony niedaleko Bielska Białej organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Do wyboru jest kilka interesujących pakietów. Dzięki temu rehabilitacja dla dzieci Bielsko jest dopasowan ... szczegóły wpisu »

 • Psycholog - manufakturazmiany.pl

  Zmiana pracy? A może kłopoty rodzinne? Czasami w życiu każdego z nas sporo się dzieje. Czasami jest tego za dużo. Jak poradzić sobie z nadmiarem emocji i towarzyszącym stresem? Wielu osobom pomaga rozmowa z doświadczonym psychoterapeutą, który nauczyć może odpowiedniego ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia Szczecin - psychoterapia-flow.pl

  Centrum Psychoterapii Flow w Szczecinie świadczy specjalistyczne usługi terapeutyczno-psychologiczne. Oferta kliniki obejmuje terapię dziecięcą, terapię rodzin i par, leczenie uzależnień, pomoc grup wsparcia i inne usługi. Flow specjalizuje się w nurcie behawioralno-poz ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia online - pomagamy.pro

  Pomagamy to serwis, w którym istnieje możliwość umówienia wizyty i przejścia terapii online. Psychoterapeuta online pozwoli zrozumieć odczuwane uczucia, zachowania, powtarzane schematy działań. To rozwiązanie chętne wybierane przez pacjentów, ponieważ w komfortowych war ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15829 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 9. Stron oczekujących 5.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator