11 2022
0

Gabinet Energia Życiowa

URL: https://energiazyciowa.pl

Gabinet Energia Życiowa
Reklama

Jako psychoterapeuta humanistyczny dołożę wszelkich starań, aby towarzyszyć Ci w przeżywanych emocjach. Chciałabym, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo podczas wyrażania swoich myśli i przekonań. Pomagamy osobom, które przeżywają różnego rodzaju trudności osobiste, kryzysy, czują, że czegoś ważnego brakuje w ich życiu, potrzebują wsparcia w pokonywaniu życiowych zakrętów. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 12
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 23 11 2022
 • Ocena:

  Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Gabinet Energia Życiowa
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Dobry psychiatra łódź

  O lęku u maluchów mówimy wtedy gdy nasilenie i okres utrzymywania się strachu przewyższa lęki znamienne dla fazy rozwojowej.

  Za normę możemy uważać:
  - w niemowlęctwie - lęk na hałas, zaskakujące zdarzenia, następnie lęk przed ludźmi nieznanymi (7-12 m. ... szczegóły wpisu »

 • Grupa Pro Alegria - psychoterapia Poznań

  Wiemy jak pomagać osobom, których przytłaczają problemy codziennego życia – presja, stres, depresja, nerwice. Grupa Pro Alegria prowadzi psychoterapię dla dorosłych oraz pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży, w ramach których wspólnie przepracowujemy te problemy, ... szczegóły wpisu »

 • Psychotesty Szczecin

  Nasza pracownia w swojej ofercie posiada pomoc logopedyczną dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. W skład tej oferty wchodzi diagnoza logopedyczna, leczenie wady wymowy i opóźnionego lub nie skończonego jej rozwoju, leczenie logopedyczne dla ludzi po chorobach udarowych ... szczegóły wpisu »

 • Zaburzenia seksualne leczenie Wrocław

  Strona internetowa lekarza psychiatry i seksuologa. Przez wiele lat lekarz zdobył doświadczenie jako psychiatra pracując w kilku placówkach psychiatrycznych. Pomoc z zakresu seksuologii obejmuje leczenie zaburzeń: zbyt szybki, zaburzenia wzwodu, spadek popędu, zaburzeni ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia w Częstochowie

  W centrum psychoterapii Mandala w Częstochowie prowadzona jest psychoterapia indywidualna oraz grupowa osób dorosłych i młodzieży, terapia małżeńska, spotkania warsztatowo – psychoedukacyjne z rodzicami i opiekunami. Terapeuci są specjalistami w dziedzinie terapii human ... szczegóły wpisu »

 • Gestalt Rzeszów - Psychoterapeuta Paulina Bedrejczuk

  Profesjonalną pomoc psychologiczną, mieszkańcy Rzeszowa i okolic, mogą uzyskać od mgr Pauliny Bedrejczuk, której gabinet mieści się na ul. Fryderyka Szopena 16/8. Zajmuje się ona przeprowadzaniem sesji psychoterapeutycznych, dla ludzi cierpiących z powodu depresji, nerw ... szczegóły wpisu »

 • Mikropolaryzacja mózgu

  Co do zaoferowania ma Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci Michałkowo? Kompleks położony niedaleko Bielska Białej organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Do wyboru jest kilka interesujących pakietów. Dzięki temu rehabilitacja dla dzieci Bielsko jest dopasowan ... szczegóły wpisu »

 • Centrum Terapii i Rozwoju

  Psychoterapia online ma tę zaletę, że możesz odbyć tę podróż samopoznania w zaciszu swojej osobistej przestrzeni we własnym domu, bez konieczności poświęcania czasu i pieniędzy na dojazd do terapeuty. Dla zapracowanego profesjonalisty jest to korzystne z punktu widzenia ... szczegóły wpisu »

 • Uzależnienia Szczecin - mareklipinski.pl

  Na stronie internetowej MarekLipinski.pl przedstawiono ofertę terapeutyczną doświadczonego psychoterapeuty uzależnień Pana Marka Lipińskiego. Pan Marek Lipiński specjalizuje się w terapii indywidualnej oraz grupowej osób z uzależnieniami, a także w terapii Dorosłych Dzi ... szczegóły wpisu »

 • Psychozy.pl

  Psychozy.pl to poradnik psychologiczny online, baza wiedzy i praktycznych wskazówek dla osób zainteresowanych zdrowiem psychicznym i rozwojem osobistym, diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych. Artykuły opublikowane na stronie pozwalają lepiej zrozumieć procesy zm ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15829 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 6. Stron oczekujących 5.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator