01 2015
0

Lokalizator GPS

URL: www.monitoring-gps.com

Lokalizator GPS
Reklama

Aby odnieść sukces, firma musi przynosić zysk. Można do tego dążyć na dwa różne sposoby. Zwiększając przychody lub obniżając koszty. Jednak w każdej branży istnieje moment, w którym zwiększanie przychodów staje się mało efektywne, ponieważ wiąże się z dużymi kosztami oraz znacznym ryzykiem. Dlatego, nie należy zapominać o racjonalizacji wydatków. W tym celu korzystnie jest zdecydować się na narzędzie dostarczone przez firmę monitoring-gps.com – lokalizator GPS. Korzystając z tej usługi firma jest w stanie zaoszczędzić znaczne sumy, które dotąd były wydawane na paliwo. Używając monitoringu GPS da się z łatwością określić aktualne położenie pojazdu, jego spalanie, prędkość i inne najważniejsze informacje. Posiadając te dane można w prosty sposób opracować skuteczniejszy sposób zarządzania logistyką firmy. Pozwala to na zdecydowane zwiększenie wydajności działania i ułatwia realizację stawianych celów. Zaletą, której nie należy pomijać jest fakt, że zamontowanie lokalizatora GPS pozytywnie wpływa na wysokość opłaty ubezpieczeniowej, dając firmie kolejne oszczędności.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 15
 • Wyświetleń: 399
 • CTR: 3.76%
 • Data dodania: 19 01 2015
 • Ocena:

  Ocena: 1.7/10 (11 głosów)

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 39
Lokalizator GPS
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Monitoring GPS pojazdów

  Naszą specjalizacją są usługi informatyczne optymalizacji tras przejazdu pojazdów samochodowych. Dodatkowo zajmujemy się monitoringiem GPS flot pojazdów oraz usługami wsparcia procesów projektowych z dziedziny map cyfrowych. Oprogramowanie autorstwa firmy InnovaGTech zo ... szczegóły wpisu »

 • Kontrola paliwa

  Głównym celem stostowana naszych urządzeń w pojazdach jest posiadanie pełnej kontroli nad tym co się z nimi dzieje, gdzie są i jaki jest ich dokładny stan techniczny. Poza wspomnianą wcześniej lokalizacją samego auta niezmienie ważną rzeczą jest kontrolowanie poziomu je ... szczegóły wpisu »

 • Asken - elektronika Kraków

  Firma z Krakowa, oferująca rozwiązania z zakresu elektroniki, informatyki, mechaniki. Tworzymy systemy do zarządzania centralą taxi, programy do monitoringu wozów poprzez GPS, aplikacje do zamawiania taxi. Zajmujemy się urządzeniami fiskalnymi począwszy od sprzedaży do ... szczegóły wpisu »

 • Kup Pan Auto ogłoszenia motoryzacyjne

  Zapraszamy do zapoznania się z witryna internetowa poświęconą ogłoszeniom motoryzacyjnym w kategoriach takich jak miedzy innymi: auta osobowe, części zamienne i wiele innych. Tu jest możliwość dokonania wpisu we właściwym miejscu zgodnym z treścią ogłoszenia. W serwisie ... szczegóły wpisu »

 • Monitoring GPS pojazdów

  Szukasz monitoringu GPS? Sprawdź usługi proponowane poprzez monitoring GPS Oferujemy zarówno samą usługę monitoringu GPS jak również pakiet usługę monitoringu GPS oraz lokalizator GPS. Monitoring GPS w zdecydowanie obniża koszty użytkowania samochodów w korporacji przed ... szczegóły wpisu »

 • Software house - necto.com.pl

  Na necto.com.pl znajdziesz pełen opis oferty firmy Necto. Ich usługi programistyczne mają za zadanie wspomóc działanie Twojej firmy i zwiększyć jej przychody. Specjaliści Necto przeanalizują działanie Twojej firmy i następnie zaproponują rozwiązania, które wpłyną na jej ... szczegóły wpisu »

 • Monitoring auta - monitorowanie24.pl

  Skoro nowoczesne technologie dają nam pełną gamę możliwości - z jakiej przyczyny by z nich nie skorzystać? W największym stopniu nowoczesny lokalizator pojazdów może być w zasięgu Twojej dłoni. Z pewnością interesują Cię tylko profesjonalne usługi na super poziomie oraz ... szczegóły wpisu »

 • Lokalizator GPS maszyn budowlanych - emtrack.eu

  EMTRACK to platforma telemetryczna, która pozwala monitorować i zarządzać obiektami mobilnymi. Za pomocą profesjonalnych narzędzi można optymalizować czas pracy, oszczędzać gotówkę oraz eliminować nadużycia. EMTRACK sprawia, że wszystko staje się jasne i klarowne, choci ... szczegóły wpisu »

 • Fabryczne.pl

  Trafiaj do celu bez problemu dzięki usługom firmy Fabryczne. Specjalizujemy się w instalacji w samochodach rozmaitych marek intuicyjnych i łatwych w obsłudze systemów nawigacyjnych, które zastąpią te fabryczne wprowadzone w języku obcym. Dzięki naszym usługom nawet dale ... szczegóły wpisu »

 • System GeoNAVI - monitoring GPS dla firm

  W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań dla swojej firmy transportowej skutecznego i wydajnego systemu do monitoring GPS floty samochodów oraz pojazdów rolniczych to zapraszamy do zapoznania się z naszym systemem GeoNAVI. Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy je ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15365 stron internetowych w 15 kategoriach i 463 podkategoriach. Gości online 10. Stron oczekujących 6.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator