02 2014
0

Program Norma Pro

URL: www.butorg.com.pl

Program Norma Pro
Reklama

Norma Pro jest najbardziej popularnym programem kosztotrysowym w Polsce. Jest narzędziem służącym do sporządzania kosztorysów ofertowych, inwestorskich, złożonych, wariantowych oraz FIDIC. Norma Pro jest wyposażona w moduł rejestrujący zastosowane w dokumentacji zmany i korekty. Użytkownicy cenią sobie również możliwość importu kosztorysów i przedmiarów z plików PDF. Nowości, w tym również nowe katalogi normatywne, wydawane są na płytach DVD jako abonament roczny. Początkujący użytkownicy programu Norma Pro mogą skorzystać z organizowanych przez naszą firme szkoleń.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 16
 • Wyświetleń: 859
 • CTR: 1.86%
 • Data dodania: 20 02 2014
 • Ocena:

  Ocena: 2.5/10 (27 głosów)

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny googlebot 39
Program Norma Pro
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Giełda Transportowa TimoCom

  Jak długo jeszcze będzie funkcjonować giełda transportowa? Takie pytanie nurtuje wielu. Odpowiedź jest prosta: tak długo, jak będzie zapotrzebowanie na wolne ładunki oraz wolne samochody. A więc chyba zawsze póki będzie działał transport i spedycja jako dziedzina gospod ... szczegóły wpisu »

 • Program do pit 2019. Rozliczenie podatku - 1 procent

  Już niebawem przygotujemy rozliczenie podatku : pity 2019/pity 2020. Darmowy program pit 2019 to propozycja dla tych wszystkich osób, które nie mają czasu na to, by ręcznie wypełniać pit 37, pit 28 czy też inne pity 2019. Przy użyciu tego oprogramowania rozliczenie uda ... szczegóły wpisu »

 • SE ST8 – NX CAM CAD CAE – Cador Consulting

  Cador Consulting jest autoryzowanym partnerem handlowym światowego lidera branży usług i oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktów Siemens PLM Software. Firma zajmuje się wdrożeniem oprogramowania CAD/CAM/CAE, dostarczaniem producentom skutecznych narzędzi ws ... szczegóły wpisu »

 • Programy dla biur rachunkowych

  Humansoft Warszawa - to firma, która w swojej bardzo profesjonalnej ofercie handlowej proponuje nabycie wysoce specjalistycznego oprogramowania do księgowości. Firma na tym polu ma ogromne doświadczenie, a proponowany produkt est doskonały i bardzo ułatwia codzienne pro ... szczegóły wpisu »

 • Pitygazeta.pl

  Zainstaluj program do rozliczania PITów z naszej strony internetowej, a na pewno się nie zawiedziesz. Uruchom program. Następnie wybiera się formularz rozliczeniowy, odpowiedni dla potrzeb. Jest opcja dla płatników i dla podatników. Program ma bardzo przejrzystą konstru ... szczegóły wpisu »

 • Program Morten.pl

  Ośrodki spa generalnie notują wzrost liczby klientów. Nie dzieje się to jednak samoistnie - jest to efekt coraz lepszego przystosowywania się prezesów i dyrektorów do zmian w otaczającym nas świecie.

  Co trzeba zrobić by powtórzyć ich sukces? Po pierwsze nale ... szczegóły wpisu »

 • Norma PRO do kosztorysowania

  Posiadając program Norma PRO użytkownik jest w stanie przygotować kosztorys budowlany. Kosztorys może być w formie kalkulacji uproszczonej lub szczegółowej w zależności od potrzeb. Kosztorys szczegółowy przygotowany w programie Norma PRO może być wykorzystany jako ofert ... szczegóły wpisu »

 • Mobilespy.pl

  Postawienie na naszą aplikację MobileSpy, która umożliwia szpiegowanie innych telefonów jest strzałem w dziesiątkę i jest bardzo korzystne w każdej sytuacji. Można na korzystaniu z aplikacji naprawdę wiele zyskać i być bardzo zadowolonym z takiego działania i podejścia ... szczegóły wpisu »

 • Gstarcad.pl

  Oferowany przez nas GstarCAD to łatwy w obsłudze program CAD przeznaczony do rysunku technicznego. Bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku początkujących, jak i doświadczonych projektantów. Posiada on wiele dedykowanych nakładek, które skutecznie przyspieszą i uł ... szczegóły wpisu »

 • Ironcad.pl

  Rozwiązaniem, które pomaga uniknąć błędów spowodowanych nieprawidłowym połączeniem poszczególnych elementów jest zastosowanie programu jakim jest parametryczny CAD 3D. Dzięki niemu można przeprowadzić symulację oraz sprawdzić zgodność połączonych elementów. Program do p ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 10844 stron internetowych w 15 kategoriach i 441 podkategoriach. Gości online 51. Stron oczekujących 4.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator