12 2013
0

Program do zarządzania projektami

URL: pmcompass.pl

Program do zarządzania projektami
Reklama

Poprawne zarządzanie projektami zmusza kierownictwo do odpowiedniego podejścia, czyli określenia planu aktywności organizacji, co z kolei jest zasadniczym krokiem. To plan, dzięki uwzględnieniu celów i strategii przedsiębiorstwa, nadaje kierunek pracy. Ten dokument jest odwzorowaniem idei, celów i przekonań kierownika danego projektu. Zaraz za tym rodzi się konieczność wprowadzania narzędzi informatycznych, skoncentrowanych na aktywnościach obszaru zarządzania, jak Pmcompass, które dostarczają przejrzysty obraz postępu tych przedsięwzięć na podstawie solidnych danych, otrzymanych na podstawie obiektywnej oceny sytuacji.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 309
 • Wyświetleń: 897
 • CTR: 34.45%
 • Data dodania: 20 12 2013
 • Ocena:

  Ocena: 3.6/10 (31 głosów)

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 58
Program do zarządzania projektami
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Norma pro

  rzetelny kosztorys to podstawa każdego przedsięwzięcia. Musimy wiedzieć czy koszty które przeznaczamy na nasz cel są odpowiednie i nie zaskoczą nas faktem gdy będzie ich brakować. Dlatego polecamy skorzystanie z kosztorysu typu norma pro, project, project+. Sprawdzajcie ... szczegóły wpisu »

 • Biznes.lumo.pl - system partnerski

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą strony oraz firmy biznes.lumo.pl/. Mamy do zaprezentowania Państwu specjalnie oprogramowanie, które dostarcza takich rozwiązań jak nawiązywanie i podtrzymywanie wieź z klientami wykorzystując tak zwany system partnerski. Pozwól na t ... szczegóły wpisu »

 • Program płace

  Można się zastanawiać w czym tkwi sukces poszczególnych światowych koncernów. W końcu każdy z właścicieli tych wielkich przedsiębiorstw kiedyś zaczynał. Nikt nie odnosi sukcesu w jeden dzień. Korzystanie z doświadczeń i wiedzy światowych gigantów biznesu jest jak najbar ... szczegóły wpisu »

 • Łączenie JPK i ich kontrola - program

  Nasz system podatkowy bez wątpienia należało uszczelnić, dlatego też Ministerstwo Finansów wprowadziło tak zwany Jednolity Plik Kontrolny.
  Czemu ma służyć tego rodzaju rozwiązanie? Co ułatwi nam zebrać dane i wykona łączenie JPK? Na te pytania zamierzamy udzielić o ... szczegóły wpisu »

 • Systemy ERP, oprogramowanie dla firm

  Macrologic SA - już ponad 30 lat wspieramy przedsiębiorców w osiągnięciu ich celów biznesowych - oferujemy oprogramowanie ERP dla firm i przedsiębiorstw. Nasze bogate doświadczenie i współpraca z wieloma klientami spowodowały, że jesteśmy w stanie zaoferować systemy inf ... szczegóły wpisu »

 • Pitax - Rozliczenie pit 2018

  Interesuje Cię roczne rozliczenie pit? Do tej pory korzystałeś z pomocy księgowej, ale w tym roku chciałbyś sam wypełnić PIT 37? Damy Ci taką możliwość, pomożemy uzyskać jak największy zwrot z podatku i zupełnie za darmo ułatwimy wysłanie deklaracji do właściwego Urzędu ... szczegóły wpisu »

 • Wikmar Serwis komputerowy i laptopów

  . Masz problem ze złośliwym oprogramowaniem, a może na ekranie pojawia się komunikat o wirusach. Zadzwoń, a umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie i usuniemy problem.
  Jesteśmy pogotowiem komputerowym, działającym 24 godziny na dobę. Wikmar, bo tak nazywa się Fi ... szczegóły wpisu »

 • Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę

  Wszyscy przedsiębiorcy wiedzą, że kwestie związane z księgowością nie są sprawą łatwą i dlatego też wymagane są mu usługi księgowe wykonywane przez prowadzoną przez nas. Dysponujemy sporymi możliwościami, dzięki którym jesteśmy w stanie wspierać nie tylko niewielkie lok ... szczegóły wpisu »

 • Usługi księgowe online

  Jednym ze sposobów na księgowość jest księgowość internetowa. Prowadzona przez nas firma realizuje tego rodzaju usługi, które charakteryzują się nie tylko bardzo dużą wygodą, ale też atrakcyjnymi cenami. Wykonywane przez naszą firmę usługi księgowe online dają możliwość ... szczegóły wpisu »

 • Rejestracja pacjentów online

  MMedica to oprogramowanie medyczne służące optymalizacji pracy w przychodni. Jest zaprojektowane w celu usprawnienia pracy lekarzy, personelu placówek medycznych, a także oszczędza czas pacjentów. To komfort w codziennej pracy. Program do obsługi gabinetu lekarskiego po ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15670 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 7. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator