06 2014
0

Elektroniczny obieg dokumentów - Suncode

URL: www.suncode.pl

Elektroniczny obieg dokumentów - Suncode
Reklama

Firma Suncode tworzy zaawansowane systemy zarządzania obiegiem dokumentów i procesami w przedsiębiorstwie, a także świadczy doradztwo w tym zakresie. Nasza firma posiada znaczne doświadczenie na które składają się wdrożenia w średnich i dużych przedsiębiorstwach z Polski i zagranicy. Suncode podpisało umowy partnerskie z znaczącymi firmami sektora IT, takimi jak IBM, Oracle, KOFAX, Microsoft oraz EMC. Suncode prowadzi również badania naukowe oraz tworzy innowacyjne technologie w dziedzinie zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi.
Suncode tworzy rozwiązania w następujących obszarach:
- elektroniczne systemy obiegu dokumentów i informacji (workflow)
- archiwizacja i skanowanie dokumentów
- systemy wsparcia biznesu i e-commerce
- dedykowane projekty IT

 • PageRank:
 • Kliknięć: 8
 • Wyświetleń: 941
 • CTR: 0.85%
 • Data dodania: 04 06 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.4/10 (17 głosów)

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 21
Elektroniczny obieg dokumentów - Suncode
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • River - kioski multimedialne

  Nasza korporacja to przede wszystkim 25 lat praktyki na rynku komputerowym. Dzisiaj skupiamy się na rozległej produkcji infokiosków jak również kiosków multimedialnych. Nasze wyroby cechuje duża jakość oraz ożywcze i pionierskie wzornictwo oraz autorskie aplikacje użyte ... szczegóły wpisu »

 • Program do pit 2018. Rozliczenie podatku - 1 procent

  Już niebawem przygotujemy rozliczenie podatku : pity 2018/pity 2019. Darmowy program pit 2018 to propozycja dla tych wszystkich osób, które nie mają czasu na to, by ręcznie wypełniać pit 37, pit 28 czy też inne pity 2018. Przy użyciu tego oprogramowania rozliczenie uda ... szczegóły wpisu »

 • Blog Konrada

  kondzio.info | Blog Konrada - Elektronika, Humor, Internet, Joomla, Linux czyli prywatny blog pisany przez pasjonata techniki i technologii, studenta politechniki. Piszę na interesujące mnie tematy związane z informatyką, elektroniką i programowaniem. Znajdziesz tam por ... szczegóły wpisu »

 • Rejestracja czasu pracy - online

  Rejestracja czasu pracy czas.pro to nowoczesne rozwiązanie bazujące na prostym oprogramowaniu oraz intuicyjnym rejestratorze czasu pracy. Wspomniane oprogramowanie to aplikacja dostępna przez stronę www oraz prosty w obsłudze rejestrator czasu pracy. Dzięki nam uniknies ... szczegóły wpisu »

 • Czat na stronę

  Czater.pl - czat do zamieszczenia na stronie www, na blogu, platformie aukcyjnej itp. Zadaniem jego jest pomoc w zapewnieniu należytej obsługi klienta. Idealny do zdalnej pomocy technicznej, do zbierania zamówień, rejestracji pacjentów w placówkach medycznych, kosmetycz ... szczegóły wpisu »

 • Programy dla biur rachunkowych

  Humansoft Warszawa - to firma, która w swojej bardzo profesjonalnej ofercie handlowej proponuje nabycie wysoce specjalistycznego oprogramowania do księgowości. Firma na tym polu ma ogromne doświadczenie, a proponowany produkt est doskonały i bardzo ułatwia codzienne pro ... szczegóły wpisu »

 • Versum | efektywne zarządzanie salonem

  Szukasz możliwości poprawy zarządzania salonem SPA, fryzjerskim czy kosmetycznym? A może masz całą sieć takich salonów? Mamy rozwiązanie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania – oprogramowanie dedykowane dla Twojej branży – system Versum.

  Program Versum ... szczegóły wpisu »

 • Soft Team- SAP Business One, ERP

  Zadaniem firmy Soft Team ze Śląska jest wdrożenie zintegrowanego systemu klasy ERP, zwłaszcza systemu z prawdziwego zdarzenia, czyli SAP Business.

  Nowoczesne oprogramowanie, którym jest "One" może stać się jedną z najlepszych inwestycji jaką możesz ... szczegóły wpisu »

 • Www.ksiega-podatkowa.pl - Mała księgowość

  W każdej firmie, nie zależnie czy jest ona mała czy duża, księgowość musi być prowadzona w odpowiedni sposób: terminowo, rzetelnie i zgodnie z przepisami. Na dzień dzisiejszy czynności związane z rachunkowością ułatwiają profesjonalne kpir programy dla firm i biur rachu ... szczegóły wpisu »

 • Optimes.syneo.pl

  Nasz system Optimes posiada wiele możliwości, których nie posiadają zwyczajne programy magazynowe. To gotowe rozwiązanie, które będzie dla Twojej firmy całkowicie kompleksowym rozwiązaniem, pozwalającym na znacznie sprawniejsze zarządzanie wszystkimi etapami produkcji, ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 9601 stron internetowych w 15 kategoriach i 440 podkategoriach. Gości online 63. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator
  Parse error: syntax error, unexpected 'home' (T_STRING), expecting ')' in /home/rak1152/domains/saap.pl/public_html/stats/var/access.php on line 130