06 2014
0

Elektroniczny obieg dokumentów - Suncode

URL: www.suncode.pl

Elektroniczny obieg dokumentów - Suncode
Reklama

Firma Suncode tworzy zaawansowane systemy zarządzania obiegiem dokumentów i procesami w przedsiębiorstwie, a także świadczy doradztwo w tym zakresie. Nasza firma posiada znaczne doświadczenie na które składają się wdrożenia w średnich i dużych przedsiębiorstwach z Polski i zagranicy. Suncode podpisało umowy partnerskie z znaczącymi firmami sektora IT, takimi jak IBM, Oracle, KOFAX, Microsoft oraz EMC. Suncode prowadzi również badania naukowe oraz tworzy innowacyjne technologie w dziedzinie zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi.
Suncode tworzy rozwiązania w następujących obszarach:
- elektroniczne systemy obiegu dokumentów i informacji (workflow)
- archiwizacja i skanowanie dokumentów
- systemy wsparcia biznesu i e-commerce
- dedykowane projekty IT

 • PageRank:
 • Kliknięć: 13
 • Wyświetleń: 1061
 • CTR: 1.23%
 • Data dodania: 04 06 2014
 • Ocena:

  Ocena: 2.8/10 (22 głosów)

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 38
Elektroniczny obieg dokumentów - Suncode
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Systemy erp

  Już na samym początku rozważań należy sobie jasno powiedzieć, że iFaktury24 to od pewnego czasu bardzo popularna forma rozliczania się z faktur. Z pewnością skraca to czas wszelkich procedur, co wypada uznać za znaczny plus. Dzięki temu pc market posiada stałe grono zwo ... szczegóły wpisu »

 • MAHJONG - Gry Świata

  Łatwe do odnalezienia w Internecie Gry Świata to ciekawa seria łamigłówek i gier logicznych. Tak więc, jeżeli ktoś z internautów rozgląda się za taką ciekawą rozrywką, która oprócz możliwości odprężenia, zapomnienia o wszelkich problemach życiowych, jest w stanie zaofer ... szczegóły wpisu »

 • Jeden procent dla fundacji

  Warto postawić na nasz program pit, który znajdziesz na stronie Fundacji Na Ratunek. Tam też przekażesz swój jeden procent dla fundacji. Deklarację podatkową możesz złożyć do 30. kwietnia 2016 roku, jednak jak najwcześniej warto zainteresować się rozliczeniem PIT. Możes ... szczegóły wpisu »

 • Norma pro

  rzetelny kosztorys to podstawa każdego przedsięwzięcia. Musimy wiedzieć czy koszty które przeznaczamy na nasz cel są odpowiednie i nie zaskoczą nas faktem gdy będzie ich brakować. Dlatego polecamy skorzystanie z kosztorysu typu norma pro, project, project+. Sprawdzajcie ... szczegóły wpisu »

 • System rezerwacji online Bookero

  System rezerwacji online Bookero pozwala zarezerwować w najdogodniejszym czasie stolik w restauracji czy wizytę u stomatologa. Ta oszczędność czasu przynosi wiele korzyści. Nie mamy obowiązku pamiętać o rezerwacji biletu do kina, bo wystarczy nam do tego jedynie smartfo ... szczegóły wpisu »

 • Skrzynka pocztowa bez rejestracji

  Publiczna skrzynka pocztowa 10 minut tenmail to najlepsze rozwiązanie jeśli potrzebujesz na szybko stworzyć adres pocztowy. Darmowe rozwiązanie dla wymagających. Darmowy email tenmail to ciekawe rozwiązanie dla Wszystkich tych, którzy lubią wygodne rozwiązania. Publiczn ... szczegóły wpisu »

 • Wikmar Serwis komputerowy i laptopów

  . Masz problem ze złośliwym oprogramowaniem, a może na ekranie pojawia się komunikat o wirusach. Zadzwoń, a umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie i usuniemy problem.
  Jesteśmy pogotowiem komputerowym, działającym 24 godziny na dobę. Wikmar, bo tak nazywa się Fi ... szczegóły wpisu »

 • Roczne zeznanie podatkowe - rozliczenie PIT 2022

  Złożenie zeznania rocznego jest obowiązkiem każdego obywatela, a nie dostarczenie go w określonym terminie rodzi konsekwencje prawne. Sporządzając formularze podatkowe pit 2022/pit 2023 korzystamy z wielu ulg oraz odliczeń, co praktycznie przekłada się na wielkość płaco ... szczegóły wpisu »

 • Oprogramowanie Rzeszów

  Jeśli poszukujesz profesjonalnej i doświadczonej firmy, która zajmuje się wdrażaniem systemów informatycznych takich jak ERP, CRM, Business Intelligence oraz HIS, to trafiłeś pod właściwy adres. BMM Sp. z o. o. to firma z doświadczeniem w branży IT, która satysfakcję kl ... szczegóły wpisu »

 • Arkadiusz Nagięć

  Zamieszkały w Rumii Arkadiusz Nagięć działa w branży IT od wczesnych lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Swoje pierwsze kroki w branży stawiał przy budowaniu osiedlowych sieci internetowych na gdańskich blokowiskach, a także przy projektowaniu stron www. Od dziecka ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16103 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 24. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator