09 2019
0

Wirtualne biuro

URL: https://biznescentrum.com

Wirtualne biuro
Reklama

Podstawą do kontaktu są różne jego kanały – adres mailowy, numer telefonu, adres do korespondencji. Nie chcesz się zdradzać, że pracujesz w domu. Nie musisz! Skorzystaj z biura wirtualnego! Biznes Centrum to nowoczesne rozwiązania, które tworzymy z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Przede wszystkim jest to właśnie wirtualne biuro. W naszej ofercie przygotowaliśmy dwa pakiety do wyboru. W ramach pierwszego z nich – pakietu START - gwarantujemy adres do rejestracji firmy, pełną obsługę korespondencji, powiadomienia o nowych listach, do 50 skanów miesięcznie oraz 10% zniżki na pieczątki. Natomiast w ramach pakietu ALL INCLUSIVE zapewniamy adres do rejestracji firmy, pełną obsługę korespondencji, powiadomienia o nowych listach, skany listów bez limitu oraz 20% zniżki na pieczątki. A wszystko to już od 59 zł miesięcznie netto. Płacisz, jak Tobie wygodniej – przelewem lub kartą. Nasze wirtualne biuro to doskonała lokalizacji w centrum miasta, całodobowy dostęp do swojej korespondencji przez panel internetowy, konkurencyjne ceny oraz elastyczne podejście do Twoich potrzeb. Świadczymy również dodatkowe usługi marketingowe i prawne. Z nami warto współpracować! Zapraszamy do nas w Pasażu Muranów na poziomie -1 przy al. Jana Pawła II 43A/37B w Warszawie. Zadzwoń do nas! Tel. 22 299 09 06. Odwiedź BiznesCentrum.com. Czytaj też nasz blog firmowy! Dowiesz się wielu ciekawych i praktycznych informacji, m.in. czy w mieszkaniu komunalnym można zarejestrować działalność gospodarczą.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 11
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 09 09 2019
 • Ocena:

  Ocena: 6.0/10 (1 głos)

Odwiedziny googlebot 2
Wirtualne biuro
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Komornik Toruń

  Każdy wierzyciel ma prawo do wyboru komornika. Istnieje kilka kancelarii komorniczych do dyspozycji potencjalnych kontrahentów. Kancelarie komornicze możemy odnaleźć w różnorakich zakątkach Polski - komornik Toruń. Każdy komornik jest człowiekiem, który jest niebywale p ... szczegóły wpisu »

 • Dodatki Krawieckie

  Firma Dzikus-Guziki istnieje na rynku krajowym od 2001 roku, jako popularny producent i importer wyrobów galanteryjnych oraz dodatków krawieckich. W naszej ofercie mamy dużą paletę wzorów guzików. Są to guziki do koszul, marynarek oraz inne. W posiadanej ofercie mamy ró ... szczegóły wpisu »

 • Serwis zabezpieczeń mechanicznych

  Firma Sejf-Serwis s.c. oferuje kompletny pakiet usług serwisowych z zakresu obsługi mechanicznego sprzętu zabezpieczeniowego. Warto nadmienić, że pakiet oferowanych usług obejmuje również pomoc w sytuacjach konieczności awaryjnego otwarcia oraz napraw powłamaniowych. Na ... szczegóły wpisu »

 • Projektowanie ogrodów

  Właściwie zaplanowany ogród daje mnóstwo radości i wypoczynku właścicielowi jak również jego najbliższym. Nawet bardzo doświadczonemu ogrodnikowi może być nie łatwo uzyskać upragniony cel bez profesjonalnego wsparcia. Planowanie ogrodu to ogromnie skomplikowany proces, ... szczegóły wpisu »

 • Zapewniamy profesjonalną technikę estradową - nagłośnienie, oświetlenie

  iGramy Sławomir Guz to Agencja Eventowa, która działa w branży rozrywkowej od wielu lat. Przez te lata pozyskaliśmy wymagane doświadczenie a także poznaliśmy perfekcyjnie aktualne oczekiwania rynku. Mając to na uwadze naszym zleceniodawcom zapewniamy całościową obsługę, ... szczegóły wpisu »

 • Komornik Czosnyka

  Andrzej Czosnyka to komornik przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie. Komornik sądowy kończąc postępowanie egzekucyjne w sprawie wydaje postanowienie o ustaleniu jego kosztów oraz wskazuje, kto koszty te winien uiścić. Komornik sądowy może wykonywać czynności urzędowe w dni ro ... szczegóły wpisu »

 • Skanowanie laserowe

  Kompleksowe doradztwo oferuje firma Scanway. Proponuje systemy wizyjne i laserowe, wykorzystywane przy obróbce w różnych aplikacji przemysłowych. Sprawdzają się one w takich dziedzinach, jak grawerstwo, precyzyjne cięcie oraz spawanie. Firma oferuje również swoje usługi ... szczegóły wpisu »

 • Projekty okładek książek - Zaplecze graficzne

  Zaplecze graficzne oferuje państwu profesjonalne usługi z zakresu projektowaniawizualizacji, etykiet oraz ulotek. Do każdego naszego Klienta zachowujemy indywidualne podejście, dzięki czemu gwarantujemy ci usługi które będą najbardziej ci odpowiadać. Odwiedź naszą stron ... szczegóły wpisu »

 • Dofinansowanie dotacje unijne dla firm ELJOT TECH

  ELJOT TECH
  Jesteśmy firmą świadczącą pomoc w pozyskaniu dofinansowania dla przedsiębiorstw z funduszy europejskich.
  Przygotowujemy wnioski o dotacje na realizację różnego rodzaju projektów,
  tj. innowacyjnego produktu lub usługi, budowy laboratoriów i zaku ... szczegóły wpisu »

 • Daikin.pl

  W ofercie naszej marki Daikin mogą Państwo znaleźć dla siebie między innymi olejowe kotły kondensacyjne. Nasz niezwykle efektywny kocioł olejowy, wykorzystuje w swej pracy innowacyjną technologię kondensacyjną do ogrzewania domu i dostarczania ciepłej wody. Możemy równi ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 10875 stron internetowych w 15 kategoriach i 441 podkategoriach. Gości online 52. Stron oczekujących 6.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator