12 2014
0

Usługi geologiczne

URL: geogt.pl

Usługi geologiczne
Reklama

Interesuje nas przede wszystkim geologia. Badamy sprawy bardzo dogłębnie. GeoGT to firma geologiczna świadcząca profesjonalne usługi. Oferujemy badania geologiczne gruntu, które są przede wszystkim potrzebne osobom planującym inwestycje budowlane. Nasi specjaliści posiadają certyfikaty kategorii VI, które pozwalają prowadzić, kierować i nadzorować prace geologiczne na terenie budowy. Działamy na terenie całego kraju. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Działamy terminowo. Raz dane słowo jest dla nas bardzo ważne. Nasze opracowania są bardzo starannie wykonane. Zwykle są oprawione w szatę graficzną z objaśnieniami. Wnioski i sugestie zawarte w naszych opracowaniach pozwolą zaoszczędzić mnóstwo pracy i pieniędzy. Możliwe jest również wykonanie naszych opracowań w języku angielskim i niemieckim.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 7
 • Wyświetleń: 509
 • CTR: 1.38%
 • Data dodania: 04 12 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.4/10 (19 głosów)

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 24
Usługi geologiczne
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Badania Gruntu Wielkopolska

  Doświadczenie oraz kwalifikacje to coś, co pozwala nam z całą odpowiedzialnością polecić Państwu usługi, które świadczymy. Badania geologiczne Wielkopolska to prowadzone przez nas kompleksowe usługi związane ze sprawdzaniem terenu, na którym ma być postawiony dom lub in ... szczegóły wpisu »

 • Geotechnika Poznań

  GT Projekt to rzetelne i bardzo doświadczone przedsiębiorstwo projektowo-consultingowe, które świadczy usługi od blisko 16 lat. Podmiot angażuje wykwalifikowanych specjalistów z takich branż jak np. budownictwo, chemia, geotechnika, albo geologia, dzięki czemu jest na s ... szczegóły wpisu »

 • Biuro detektywistyczne

  JR Detektyw pomoże Ci rozwiązać wszystkie te problemy. W pełni licencjonowani, doświadczeni i profesjonalni detektywi są dostępni na terenie całej Polski. Zarówno w dużych miastach jak Warszawa, Łódź, czy Katowice, jak i w mniejszych. Poszukiwanie osób, zdobywanie próbe ... szczegóły wpisu »

 • Warzywa, owoce i grzyby

  Nasza firma Eko Fruits proponuje wybór produktów skierowanych szeroko rozumianej branży gastronomicznej. Swoją ofertę tworzymy i uzupełniamy w oparciu o Państwa preferencje i bieżące potrzeby. Sprzedajemy warzywa i owoce krajowe oraz egzotyczne, a także grzyby, świeże z ... szczegóły wpisu »

 • Taxistarysacz.pl

  Szukasz postoju taksówek w Starym Sączu? Jesteś przejazdem w tym mieście i masz trochę czasu na zwiedzenie okolicy? Przyjdź na rynek, a stamtąd podróżuj elegancką taksówką. Przedstawiamy Ci nasze usługi i gorąco zachęcamy do skorzystania. Mamy niskie ceny, dobrze znamy ... szczegóły wpisu »

 • Ratownictwo górnicze - 2rhp

  Spółka 2RHP zaistniała jako spółka celowa do rozbudowy systemu RESYS, czyli radiowej komunikacji dla ratowników górniczych, przeznaczonej do roboty w przesłankach zagrożenia wybuchem metanu lub pyłu węglowego. System Resys, który został zaprojektowany i skonstruowany pr ... szczegóły wpisu »

 • Stacje ładowania pojazdów elektrycznych - evb24.pl

  W naszych innowacyjnych stacjach do ładowania pojazdów elektrycznych, nie zachodzi potrzeba instalowania dodatkowych rozdzielnic bądź też szaf zabezpieczeniowych. Są one w pełni bezpieczne, posiadają główny rozłącznik, dzięki czemu nie sprawiają kłopotów podczas wykonyw ... szczegóły wpisu »

 • Pra­cow­nia geo­lo­gii

  GGS-Project Pracownia geologii i ochrony środowiska Sp. z o.o. to grono geologów oferujących usługi z zakresu tworzenia i realizacji projektów związanych ze sztuką inżynierską. Naszym najważniejszym celem jest realizowanie projektów w taki sposób, aby spełniały one wszy ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16017 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 14. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator