08 2019
0

Szkolenia wstępne BHP - PraktykaBHP.pl

URL: www.praktykabhp.pl

Szkolenia wstępne BHP - PraktykaBHP.pl
Reklama

Praktyka BHP to firma doradczo-szkoleniowa, która wspomaga przedsiębiorców w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Firmie można zlecić jednorazowe zlecenia, ale i współpracować z nią na znacznie szerszej płaszczyźnie. Specjaliści z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny pracy wykonują między innymi szkolenia okresowe oraz szkolenia wstępne BHP. To w pełni profesjonalny i kompletny zespół specjalistów, którzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy wiedzą wszystko. Dzięki temu jakość oferowanych usług jest na najwyższym poziomie.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 1
 • Wyświetleń: 8
 • CTR: 12.5%
 • Data dodania: 08 08 2019
 • Ocena:

  Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Odwiedziny googlebot 3
Szkolenia wstępne BHP - PraktykaBHP.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Dokumentacja sanitarna

  Opracowanie haccp i przygotowanie pełnej dokumentacji. Istnieje też opcja zakupienia gotowych dokumentów gmp i ghp. koszt wdrażania przez nas systemu haccp jest bardzo interesująca. W przypadku gdy chcesz samemu wdrożyć system haccp w swojej firmie, to powinieneś zainte ... szczegóły wpisu »

 • Grupa Pro Alegria - psychoterapia Poznań

  Wiemy jak pomagać osobom, których przytłaczają problemy codziennego życia – presja, stres, depresja, nerwice. Grupa Pro Alegria prowadzi psychoterapię dla dorosłych oraz pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży, w ramach których wspólnie przepracowujemy te problemy, ... szczegóły wpisu »

 • Kurs AdWords - Alte Media

  W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu dla naszych klientów zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących takich działań jak między innymi kampanie AdWords czy kampanie pozycjonowania. Posiadane w naszej firmie doświadczenie na rynku pozwala na ... szczegóły wpisu »

 • Szkoleniamm.pl

  Wśród kursów oraz szkoleń prowadzonych dla pracowników różnych przedsiębiorstw, kursy PPOŻ oraz BHP stanowią wspólny mianownik. Są to bowiem kursy obowiązkowe do przeprowadzenia z częstotliwością uzależnioną od stanowiska: nie rzadziej niż raz na rok dla stanowisk ze sz ... szczegóły wpisu »

 • Network Masters Szkolenia Excel, Access

  Jednym z programów wspomagających prace jest Excel. Na rynku znajdują się szkolenia na trzech stopniach zaawansowania programu.

  Jednym z nich jest kurs Excel podstawy który wprowadzi cię do programu.
  W kursie Excel średniozaawansowany nauczysz się lepie ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenie bhp - i-szkoleniabhp.pl

  Nasza firma oferuje internetowe szkolenia BHP dla pracowników biurowych. Ofertę współpracy kierujemy do firm biurowych, instytucji, szpitali, firm, fundacji, administracji państwowej. Cennik szkoleń uzależniony jest od ilości pracowników. Nasze szkolenia są wydajne, wyg ... szczegóły wpisu »

 • Kursy maturalne - kursymaturalne.pl

  Oferta szkoły EDUKARIS z Warszawy koncentruje się na organizacji i prowadzeniu kursów maturalnych. Obejmuje między innymi takie przedmioty jak historia, matematyka, geografia, fizyka, biologia czy język angielski. Zajęcia są prowadzone w odpowiednio przygotowanych salac ... szczegóły wpisu »

 • Bezpłatne szkolenia

  Fundacja AVENHANSEN prowadzi bezpłatne szkolenia w formie otwartej. Forma otwarta niesie wiele korzyści dla szkolących się osób, m.in. szkolenia dostępne są dla wszystkich zainteresowanych osób, umożliwiają nawiązanie kontaktu z osobami nastawionymi na osiągnięcie tych ... szczegóły wpisu »

 • Kurs animatora czasu wolnego Stageman

  Nasza firma Stegeman jest miejscem, w jakim mogą się Państwo zapisać na kurs animatora czasu wolnego. Proponujemy wyjątkowe szkolenia animatorów. Jednak to nie wszystko, co można znaleźć w naszej ofercie. Prowadzona jest przez nas organizacja eventów, wynajem animatorów ... szczegóły wpisu »

 • Wrocław BHP

  Świadczone przez naszą firmę usługi obejmują różnego rodzaju konsultacje, analizy czy wdrożenia powiązane z tematem bhp i systemami zarządzania. Jeżeli zatem przykładowo interesują Państwa szkolenia bhp wrocław, albo też nie macie wiedzy na temat tego w jaki sposób zdob ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 10766 stron internetowych w 15 kategoriach i 441 podkategoriach. Gości online 34. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator