10 2019
0

Proniewski Przybyłka Kancelaria Adwokacka ppsc.pl

URL: ppsc.pl

Proniewski Przybyłka Kancelaria Adwokacka ppsc.pl
Reklama

Kancelaria adwokacka Proniewski Przybyłka, która na rynku działa od 8 lat, kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, do klientów korporacyjnych i do klientów z sektora publicznego. Jej domeną są kompleksowe usługi prawne o szerokim zakresie. Kancelaria ta zatrudnia radców prawnych, adwokatów, doradców podatkowych oraz aplikantów radcowskich i adwokackich. Kancelaria zajmuje się stałą obsługą firm i korporacji, a także świadczy indywidualne usługi prawne. Siedziba Kancelarii Adwokackiej Proniewski Przybyłka mieści się w Krakowie, posiada też swoje profesjonalne filie w Świątnikach i Tychach.

Oferta Kancelarii Adwokackiej Proniewski Przybyłka jest bardzo duża i różnorodna. Można w niej znaleźć usługi z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym z prawa spółek i prawa korporacyjnego, prawa gospodarczego i sporów sądowych, prawa pracy, prawa własności intelektualnej i przemysłowej, prawa podatkowego i prawa restrukturyzacji i prawa upadłościowego. Kancelaria Adwokacka działa w branżach firm handlowych i usługowych, turystyki, hotelarstwa i gastronomii, nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych, edukacji i mediów oraz startupów i projektów inwestycyjnych.

Usługi Kancelarii są bardzo różnorodne, oferuje ona doradztwo w zakresie różnych branż i dziedzin prawa, pomoc przy zakładaniu firmy, reprezentowanie klienta w sądzie ( 1923 zakończone sprawy sądowe), reprezentowanie klienta przed organami sprawiedliwości, przed organami publicznymi, przekształcanie spółek - wszystkie formalności z tym związane, optymalizacja form prowadzonych działalności gospodarczych, podziały spółek, fuzje i przejęcia, stała reprezentacja i obsługa korporacyjna, kontrola umów na szczeblu dyrektorskim, wsparcie projektów, które wiążą się z emisją akcji i obligacji, obniżeniem kapitału.

Kontakt telefoniczny:

(+48) 12 345 56 94

(+48) 609 521 683

Email: kancelaria@ppsc.pl

 • PageRank:
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 53
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 22 10 2019
 • Ocena:

  Ocena: 1.0/10 (2 głosów)

Odwiedziny googlebot 2
Proniewski Przybyłka Kancelaria Adwokacka ppsc.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Radca Tuchów

  Potrzebny wam znakomity prawnik? Potrzebny adwokat na najwyższym poziomie? Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty przygotowanej przez specjalistów takich jak Konsorcjum Prawne. Zachęcamy do wybierania usługi jakie przygotowała nasza kancelaria prawna, zachęcamy do wyb ... szczegóły wpisu »

 • Doradztwo i Usługi Prawne Magdalena Dorula

  Kancelaria adwokacka prowadzona przez Magdalenę Dorulę to najlepszy wybór na rynku, jeśli chodzi o profesjonalne wskazówki prawne. Adwokaci specjalizują się głównie w udzielaniu ustnych porad prawnych, które okazują się być niesłychanie przydatne w sprawach sądowych. Ad ... szczegóły wpisu »

 • Dodaj bezpłatną wizytówkę www.Bazadoradcow.pl

  Firma Baza Doradców oferuje pomoc notariusza przy sprzedaży bądź kupnie nieruchomości lub działki czy darowiźnie. Księgowy dostępny w bazie firmy Baza Doradców oferuje fachową pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, a także zarządzanie finansami, ... szczegóły wpisu »

 • Unieważnianie kredytu frankowego

  Myślisz tylko o tym, jak odfrankowić kredyt? Interesuje Cię definitywne unieważnianie kredytu frankowego? Nie czekaj długo i zgłoś się do naszych radców prawnych już dziś! Kancelaria frankowa z miasta Warszawa specjalizuje się w sporach dotyczących kredytów frankowych. ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski

  Kancelaria Radcy Prawnego — Dawid Rzeski to miejsce, które stworzyłem, aby móc Ci udzielić fachowej pomocy prawnej. Mam niezbędne kwalifikacje oraz doświadczenie, aby móc świadczyć swoje usługi na najwyższym poziomie. Jestem specjalistą z zakresu prawa rodzinnego, mogę ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria prawna Adwokaci Katowiccy

  Najwyższej jakości usługi i profesjonalna pomoc w prowadzeniu postępowania, to niezwykle duży komfort dla osób, które muszą zmierzyć się z problemem związanym z prawem. Wiedza oraz doświadczenie ekspertów są bardzo ważne, ponieważ to dzięki nim postępowanie może zostać ... szczegóły wpisu »

 • Adwokat Grzegorz Cieślik

  Rozwodzisz się? Mieszkasz w Warszawie? Chciałbyś znaleźć adwokata specjalizującego się w rozwodach? Nie możesz się zdecydować na kancelarię? Szukasz osoby, która jest pracującym adwokatem w warszawskim centrum? Kancelaria prawna Warszawa zapewnia porady i obsługę prawną ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria prawnicza warszawa

  Kancelaria prawnicza Fortak & Karasiński Radcowie Prawni Sp. P., która siedzibę ma przy ul. Gdańskiej 77a/3, to kancelaria prowadzona przez bardzo dobrych praktyków prawa. Wiedza merytoryczna, doświadczenie oraz zaangażowanie, sprawiają, że każdy klient obsłużony je ... szczegóły wpisu »

 • Chojka Kancelaria Adwokacka

  Na problemy z prawem Chojka Kancelaria Adwokacka! Jesteśmy zespołem doświadczonych oraz kompetentnych prawników, którzy oferują profesjonalną pomoc dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się ws ... szczegóły wpisu »

 • Odszkodowanie za opóźniony lot

  Zastanawiasz się nad tym czy zawsze należy się odszkodowanie za opóźniony lot? Oczywiście, że nie, ale w praktyce jest to uzależnione od wielu czynników. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat to zapraszamy Cię do wypełnienia formularza na naszej stronie ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16145 stron internetowych w 15 kategoriach i 472 podkategoriach. Gości online 12. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator