07 2014
0

Kurs kelnerski

URL: www.kurskelnerski.pl

Kurs kelnerski
Reklama

Szkoła Masters of Bartenders prowadzi bardzo profesjonalne niedrogie na rynku szkolenia kelnerskie które zapewniają szeroką wiedzę dogłębną. Ponadto bardzo duży akcent kładziony jest na ukierunkowanie praktyczne. Obłędnie przeszkolony kelner, który jest w posiadaniu wiedzy w zakresie swojego fachu jest zapewnieniem idealnej obsługi gości, co równocześnie jest znakiem jakości właściciela restauracji. Nasze szkolenie jest w zupełności kompleksowe, obejmuje ponadto detale wiedzy na temat napojów wysokoprocentowych, wzbogacone jest o słownictwo zawodowe w języku angielskim a ćwiczenia praktyczne prowadzone są w autentycznym lokalu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 22
 • Wyświetleń: 535
 • CTR: 4.11%
 • Data dodania: 20 07 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.1/10 (20 głosów)

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 33
Kurs kelnerski
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Centrum Edukacji Młodego Człowieka

  Szkolenia dla dzieci i młodzieży - Centrum Edukacji Młodego Człowieka - Train For Future - Warszawa. Szkolenia dla dzieci, nSzkolenia dla młodzieży, Szkolenia dla dzieci i młodzieży. nPodstawą filozofii naszej firmy jest przekonanie, że każdy człowiek ma własną wizję do ... szczegóły wpisu »

 • Sale szkoleniowe Warszawa Centrum

  Lokale usytuowane są w samym srodku Warszawy, przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską (tuż przy Rotundzie). Oferujemy wynajem atrakcyjnych sal szkoleniowych i konferencyjnych o powierzchniach zapewniających dowolne korzystanie od 10 do 140 osób. Na wypo ... szczegóły wpisu »

 • Sale konferencyjne

  Organizując konferencje lub szkolenie warto skorzystać z wyszukiwarki obiektów i sal konferencyjnych, takiej jak Konfera. pl. Portal pomaga m. in. organizatorom konferencji, którzy szukają najlepszej i najtańszej sali konferencyjnej w wybranej miejscowości lub otoczeniu ... szczegóły wpisu »

 • Rozporządzenie REACH

  Firma Prolect organizuje szkolenia z zakresu transportu substancji chemicznych pod kątem rozporządzenia REACH oraz przygotowania kart charakterystyki produktów wprowadzanych na rynek. Zapraszamy na szkolenia z ochrony środowiska dotyczące oceny oddziaływania na środowis ... szczegóły wpisu »

 • Coaching w Lublinie

  Instytut Rozwoju Biznesu BiznesMind specjalizuje się w proponowaniu usług związanych z prowadzeniem szkoleń. Oferujemy część teoretyczną oraz praktyczne podejście do zagadnień sprzedażowych. Trener z wieloma certyfikatami a także dużym doświadczeniem w sprzedaży, zapewn ... szczegóły wpisu »

 • Kurs AdWords - Alte Media

  W naszej firmie specjalizujemy się w realizowaniu dla naszych klientów zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących takich działań jak między innymi kampanie AdWords czy kampanie pozycjonowania. Posiadane w naszej firmie doświadczenie na rynku pozwala na ... szczegóły wpisu »

 • Network Masters Szkolenia Excel, Access

  Jednym z programów wspomagających prace jest Excel. Na rynku znajdują się szkolenia na trzech stopniach zaawansowania programu.

  Jednym z nich jest kurs Excel podstawy który wprowadzi cię do programu.
  W kursie Excel średniozaawansowany nauczysz się lepie ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia z systemów zarządzania jakością

  Dynamicznie zmieniający się rynek i trendy zarządzania firmą sprawiają, że niejedno przedsiębiorstwo dochodzi do momentu, w którym niezbędna okazuje się pomoc fachowców. Dzięki tej pomocy wyprowadzić można firmę z problemów, a na dalszym etapie wnieść ją na nowy, lepszy ... szczegóły wpisu »

 • Kurs kadry i płace - akademia.monikasmulewicz.pl

  Chcesz podnieść swoje kompetencje w zakresie specjalistycznej wiedzy z obszaru HR? A może interesuje Cię kurs w dziedzinie kard i płac? Nasza akademia oferuje profesjonalne zintegrowane programy szkoleniowe, jak i pojedyncze szkolenia. Do wyboru, w zależności od indywid ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenie psów Wrocław - aport.com.pl

  Wiem, jak bardzo dla klienta liczy się widoczny efekt prowadzonych przeze mnie zajęć. Fragmenty z poszczególnych dni zamieszczam na swojej stronie internetowej, więc każdy może się z nimi zaznajomić. Jestem jednym z nielicznych behawiorystów we Wrocławiu, którzy mogą wy ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 14140 stron internetowych w 15 kategoriach i 460 podkategoriach. Gości online 56. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator