07 2014
0

Kurs kelnerski

URL: www.kurskelnerski.pl

Kurs kelnerski
Reklama

Szkoła Masters of Bartenders prowadzi bardzo profesjonalne niedrogie na rynku szkolenia kelnerskie które zapewniają szeroką wiedzę dogłębną. Ponadto bardzo duży akcent kładziony jest na ukierunkowanie praktyczne. Obłędnie przeszkolony kelner, który jest w posiadaniu wiedzy w zakresie swojego fachu jest zapewnieniem idealnej obsługi gości, co równocześnie jest znakiem jakości właściciela restauracji. Nasze szkolenie jest w zupełności kompleksowe, obejmuje ponadto detale wiedzy na temat napojów wysokoprocentowych, wzbogacone jest o słownictwo zawodowe w języku angielskim a ćwiczenia praktyczne prowadzone są w autentycznym lokalu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 22
 • Wyświetleń: 552
 • CTR: 3.99%
 • Data dodania: 20 07 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.0/10 (21 głosów)

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 33
Kurs kelnerski
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Dokumentacja sanitarna

  Opracowanie haccp i przygotowanie pełnej dokumentacji. Istnieje też opcja zakupienia gotowych dokumentów gmp i ghp. koszt wdrażania przez nas systemu haccp jest bardzo interesująca. W przypadku gdy chcesz samemu wdrożyć system haccp w swojej firmie, to powinieneś zainte ... szczegóły wpisu »

 • Bhp rybnik

  Poszukujesz firmy, która poprowadzi dla Twoich pracowników szkolenia BHP? Firma Seguro dzięki bogatemu doświadczeniu oraz rozległej wiedzy teoretycznej gwarantuje wysoką jakość prowadzonych kursów z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Firma oferuje również usługi zw ... szczegóły wpisu »

 • Kursy samoobrony

  Kompletne opanowanie sztuki walki wymaga wielu lat pracy potrzebnych na poznanie technik danego nurtu i wzorowe ich opanowanie. Kursy samoobrony natomiast mają na celu poznanie i wystarczające opanowanie wybranych technik zaciągniętych z różnych stylów, tak by osoba odp ... szczegóły wpisu »

 • Najlepszy Kurs Angielskiego w Gdyni

  Szkoła Języka Angielskiego Xenon School w Gdyni specjalizuje się w nauczaniu angielskiego. Program dostosowany jest do potrzeb edukacyjnych kursantów: dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Szkoła prowadzi zajęcia grupowe lub indywidualne prowadzone głównie w języku angi ... szczegóły wpisu »

 • Design for EMC - EMC Solution

  Nasza oferta to szereg profesjonalnych działań w dziedzinie kompatybilności elektromagnetycznej. Naszych klientów wspieramy na każdym etapie projektu. Podpowiadamy najkorzystniejsze rozwiązania podczas rozbudowy lub rozbudowy laboratorium – dobór aparatury, przygotowani ... szczegóły wpisu »

 • Network Masters Szkolenia Excel, Access

  Jednym z programów wspomagających prace jest Excel. Na rynku znajdują się szkolenia na trzech stopniach zaawansowania programu.

  Jednym z nich jest kurs Excel podstawy który wprowadzi cię do programu.
  W kursie Excel średniozaawansowany nauczysz się lepie ... szczegóły wpisu »

 • Considero - Badanie Opinii Pracowników

  Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług przez zespół doświadczonych specjalistów, które dotyczą między innymi budowania modeli kompetencyjnych a także projektowania systemów ocen pracowniczych. W naszej firmie jesteśmy w ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia IBM

  Database Consulting to przedsiębiorstwo świadczące szkolenia dotyczące technologii bazodanowych. Prowadzi także autoryzowane szkolenia IBM oraz Oracle. Ponadto wykonuje usługi outsourcingu, sprzedaje licencje Oracle, a także stwarza aplikacje dedykowane. Rozbudowany kat ... szczegóły wpisu »

 • Kursy kadrowo-płacowe - szkolenia-bdo.pl

  BDO Academy to firma z Warszawy, która zajmuje się przeprowadzaniem specjalistycznych szkoleń związanych z szeroko pojętymi finansami oraz księgowością. W ofercie BDO Academy znajdują się szkolenia dotyczące takich zagadnień, jak m.in. rachunkowość zarządcza, kwestie ks ... szczegóły wpisu »

 • Akademia Czasu Pracy - kurs z czasu pracy kierowców

  Akademia Czasu Pracy zapewnia pełen profesjonalizm i usługi szkoleniowe w zakresie czasu pracy kierowców. Z naszych kursów dowiesz się między innymi jak prawidłowo prowadzić dokumentację pracowniczą kierowców, ile powinny wynosić dzienne okresy wypoczynku oraz jak należ ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15172 stron internetowych w 15 kategoriach i 463 podkategoriach. Gości online 12. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator