07 2017
1

Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej

URL: www.adwokatpytlewski.pl

Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej
Reklama

Z przyjemnością mamy możliwość zaprezentowania Państwu wizytówki kancelarii prawniczej prowadzonej przez prawnika Seweryna Pytlewskiego. Miejscem wykonywania zawodu adwokata jest Dąbrowa Górnicza oraz Jastrzębie-Zdrój. Dzięki takiemu rozwiązaniu bezpośrednie prowadzenie spraw jest możliwe dla klientów z całego województwa śląskiego.Ideą bowiem prowadzonej przez adwokata działalności jest pomaganie wszystkim osobom potrzebującym pomocy w sposób uczciwy i odpowiedni do ich potrzeb.Czynności wykonywane na rzecz klientów obejmują:
- występowanie w imieniu klientów w procesach sądowych,
- projektowanie i redagowanie umów, regulaminów, organizowanie aukcji, przetargów,
- występowanie przed organami administracji publicznej oraz sądami administracyjnymi,
- udzielanie porad prawnych jak również innego rodzaju wskazówek prawnych,
- pomoc przy zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej oraz egzekwowaniu należności.
Z racji tego, że spektrum działań kancelarii i świadczonych usług prawnych jest niezwykle szerokie, zapraszam do odwiedzin strony internetowej. Dowiedzą się Państwo, że kancelaria prowadzi takie sprawy jak:
1. cywilne i rodzinne,
2. gospodarcze,
3. karne,
4. karnoskarbowe,
5. wykroczeniowe,
6. windykacyjne,
7. pracownicze,
8. ubezpieczeń społecznych,
9. konsumenckie

Każdy potrzebujący odnajdzie informacje umożliwiające mu skuteczne odnalezienie rozwiązania kłopotu w którym się znalazł. W toku wykonywania czynności na rzecz klientów kancelaria stale współpracuje z wybraną kancelarią notarialną zapewniając w ten sposób pełną pomoc prawną związaną z obrotem nieruchomościami. Dodatkowym atutem adwokata jest stała współpraca z przedstawicielami doktryny prawniczej.Gwarancją jakości świadczonych usług jest pełne stosowanie zasad etyki adwokackiej regulującej zasady wykonywania zawodu zaufania publicznego jakim jest bez wątpienia zawód adwokata.Zapraszamy.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 13
 • Wyświetleń: 145
 • CTR: 8.97%
 • Data dodania: 05 07 2017
 • Ocena:

  Ocena: 5.3/10 (12 głosów)

Odwiedziny googlebot 13
Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej
Komentarze:
 • Bardzo dobra kancelaria. Prowadzę biznes i miałem problem z umowami.Cały czas coś przegrywałem. Od kiedy zleciłem obsługę prawną kancelarii wszystkie problemy zniknęły.

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Kancelaria Głogów

  Strona internetowa Adwokat Głogów zawiera dane o działalności kancelarii adwokackiej. Na poszczególnych podstronach przedstawione zostały główne sfery praktyki zawodowej, takie między innymi jak: sprawy cywilne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy dot ... szczegóły wpisu »

 • Obsługa prawna firm Puławy

  Jeśli szukasz kompleksowych porad w zakresie prawa gospodarczego, kancelaria adwokacka Jarosława Klimonta, zaprasza. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym, administracyjnym, a w prawie gospodarczym, w szczególności zajmujemy się zakładaniem i przekszta ... szczegóły wpisu »

 • Adwokat Klaudia Siutkowska Poznan, Śrem

  Kancelaria Adwokacka Klaudii Siutkowskiej z Poznania specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego i obsługi osób fizycznych, którym oferuje kompleksową obsługę prawną. Kancelaria prowadzi sprawy rodzinne i osobiste. ( prawo rodzinne, cywilne, spadkowe ... szczegóły wpisu »

 • Dodaj bezpłatną wizytówkę www.Bazadoradcow.pl

  Firma Baza Doradców oferuje pomoc notariusza przy sprzedaży bądź kupnie nieruchomości lub działki czy darowiźnie. Księgowy dostępny w bazie firmy Baza Doradców oferuje fachową pomoc przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, a także zarządzanie finansami, ... szczegóły wpisu »

 • Adwokat Gdańsk. Pomoc frankowiczom, rozwody, spadki

  Kancelaria prawnicza w Gdańsku z wieloletnim doświadczeniem to sprawdzony wybór dla wszystkich tych, którzy szukają rzetelnej pomocy prawnej. Nasi adwokaci i prawnicy zajmują się prowadzeniem spraw takich jak:
  -rozwody,
  -spadki,
  -podziały majątku,
  -a ... szczegóły wpisu »

 • Sklepzprawem.pl - Kompleksowa pomoc prawna

  Kompleksowa pomoc prawa dla firm oraz osób fizycznych to nasza specjalność. Działamy kompleksowo, gdyż nasza marka składa się z kilku kancelarii prawnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dlaczego my? Bo mamy duże doświadczenie w br ... szczegóły wpisu »

 • Nauka jazdy Żoliborz

  Arwis to Szkoła Jazdy z długoletnim doświadczeniem. Nasze kursy ukończyło z powodzeniem wielu kursantów. Kadra Arwis to ludzie z pasją, dla których nauka jazdy Warszawa, czy nauka jazdy Bielany to doskonały sposób na przekazywanie wiedzy. W ofercie jest także nauka jazd ... szczegóły wpisu »

 • Wojciech Skrzypiński | adwokat Sieradz

  Kancelaria adwokacka dostarcza szeroko rozumiane usługi prawnicze oraz kompleksową obsługę prawną. Pomoc prawna obejmuje doradztwo i reprezentowanie osób fizycznych, prawnych w tym przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju przed organami, urzędam ... szczegóły wpisu »

 • Doradca Podatkowy Warszawa

  Jako wiodący doradca podatkowy w Warszawie i ceniony radca prawny w Warszawie, zapewniamy kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa podatkowego, karnego oraz skarbowego. Nasza kancelaria oferuje nie tylko fachową pomoc w przypadku kontroli celno-skarbowych oraz skarbo ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Notarialna Katowice

  Jesteśmy doświadczonym zespołem, oferującym Państwu usługi oparte na bogatym doświadczeniu i najwyższej jakości usług. Posiadamy zespół notariuszy, którzy wykonują pełen zakres czynności notarialnych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jesteśmy firmą o ugruntowanej poz ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16017 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 9. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator