07 2017
3

Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej

URL: www.adwokatpytlewski.pl

Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej
Reklama

Z przyjemnością mamy możliwość zaprezentowania Państwu wizytówki kancelarii prawniczej prowadzonej przez prawnika Seweryna Pytlewskiego. Miejscem wykonywania zawodu adwokata jest Dąbrowa Górnicza oraz Jastrzębie-Zdrój. Dzięki takiemu rozwiązaniu bezpośrednie prowadzenie spraw jest możliwe dla klientów z całego województwa śląskiego.Ideą bowiem prowadzonej przez adwokata działalności jest pomaganie wszystkim osobom potrzebującym pomocy w sposób uczciwy i odpowiedni do ich potrzeb.Czynności wykonywane na rzecz klientów obejmują:
- występowanie w imieniu klientów w procesach sądowych,
- projektowanie i redagowanie umów, regulaminów, organizowanie aukcji, przetargów,
- występowanie przed organami administracji publicznej oraz sądami administracyjnymi,
- udzielanie porad prawnych jak również innego rodzaju wskazówek prawnych,
- pomoc przy zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej oraz egzekwowaniu należności.
Z racji tego, że spektrum działań kancelarii i świadczonych usług prawnych jest niezwykle szerokie, zapraszam do odwiedzin strony internetowej. Dowiedzą się Państwo, że kancelaria prowadzi takie sprawy jak:
1. cywilne i rodzinne,
2. gospodarcze,
3. karne,
4. karnoskarbowe,
5. wykroczeniowe,
6. windykacyjne,
7. pracownicze,
8. ubezpieczeń społecznych,
9. konsumenckie

Każdy potrzebujący odnajdzie informacje umożliwiające mu skuteczne odnalezienie rozwiązania kłopotu w którym się znalazł. W toku wykonywania czynności na rzecz klientów kancelaria stale współpracuje z wybraną kancelarią notarialną zapewniając w ten sposób pełną pomoc prawną związaną z obrotem nieruchomościami. Dodatkowym atutem adwokata jest stała współpraca z przedstawicielami doktryny prawniczej.Gwarancją jakości świadczonych usług jest pełne stosowanie zasad etyki adwokackiej regulującej zasady wykonywania zawodu zaufania publicznego jakim jest bez wątpienia zawód adwokata.Zapraszamy.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 18
 • Wyświetleń: 228
 • CTR: 7.89%
 • Data dodania: 05 07 2017
 • Ocena:

  Ocena: 5.3/10 (12 głosów)

Odwiedziny googlebot 23
Kancelaria adwokacka w Dąbrowie Górniczej
Komentarze:
 • Bardzo dobra kancelaria. Prowadzę biznes i miałem problem z umowami.Cały czas coś przegrywałem. Od kiedy zleciłem obsługę prawną kancelarii wszystkie problemy zniknęły.

 • Kancelaria wybroniła mojego syna w sprawie rozboju.Co prawda był na początku tymczasowy areszt w Sosnowcu ale potem adwokat wykazał klasę i wygrał wolność dla syna.

 • Adwokat wybronił mi syna bo był oskarżony o rozbój. Dobra z niego papuga. Polecam.

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Adwokat Lublin tel. 500-506-506

  Adwokaci z tej kancelarii specjalizują się w sprawach rodzinnych, cywilnych oraz karnych. nAdwokatom Adamowi Bernau oraz Tomaszowi Mikołajczukowi z kancelarii adwokackiej z siedzibą w Lublinie zlecane są sprawy o rozwód, alimenty, z tytułu umów, dotyczących nieruchomośc ... szczegóły wpisu »

 • Radca prawny myślenice

  Kancelarie adwokackie adwokatów Łukasza Jakubowskiego i Tomasza Bieli to kancelarie, które zlokalizowane są w Myślenicach, natomiast indywidualna kancelaria adwokata Łukasza Jakubowskiego dodatkowo znajduje się w Zamościu, dzięki czemu każd, kto obecnie poszukuje adwoka ... szczegóły wpisu »

 • Adwokat alimenty Łódź

  Jesteśmy grupą ekspertów, którzy zajmują się wszystkim co powiązane z prawem rodzinnym. W naszej załodze pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, dla jakich adwokat prawo rodzinne Łódź nie stanowi najmniejszego kłopotu. Jesteśmy w stanie zająć się sprawami z zakresu wład ... szczegóły wpisu »

 • Adwokat Klaudia Siutkowska Poznan, Śrem

  Kancelaria Adwokacka Klaudii Siutkowskiej z Poznania specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego i obsługi osób fizycznych, którym oferuje kompleksową obsługę prawną. Kancelaria prowadzi sprawy rodzinne i osobiste. ( prawo rodzinne, cywilne, spadkowe ... szczegóły wpisu »

 • Prawo rodzinne Szczecin - gajda-adwokat.pl

  Masz problem? Szukasz pomocy prawnej? Odwiedź kancelarię adwokacką Michał Gajda. Chociaż siedziba kancelarii znajduje się w Szczecinie, adwokaci udzielają pomocy prawnej na terenie całego kraju, a nawet za granicą. Dzięki profesjonalnym i przydatnym pracownikom, kancela ... szczegóły wpisu »

 • Radca Prawny Przemyśl

  Kancelaria Mitra zajmuje się między innymi sporządzaniem wszelkich pism procesowych: pozwów, wniosków, apelacji, skarg, wezwań do zapłaty. Radcy prawni Kancelarii Mitra zajmują się prawem spadkowym, w tym między innymi sprawami o stwierdzenie nabycia spadku, sprawami o ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Prawa Gospodarczego Radosław Paulewicz

  Kancelaria Radosława Paulewicza w Katowicach to idealne miejsce, w którym załatwisz tematy związane z firmą lub klientem indywidualnym. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym i handlowym. Doszukujemy się możliwości w sytuacjach, gdy Klientowi wydaje się, że jest bez w ... szczegóły wpisu »

 • Odszkodowanie za opóźniony lot

  Zastanawiasz się nad tym czy zawsze należy się odszkodowanie za opóźniony lot? Oczywiście, że nie, ale w praktyce jest to uzależnione od wielu czynników. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat to zapraszamy Cię do wypełnienia formularza na naszej stronie ... szczegóły wpisu »

 • Prawo rodzinne Bielsko Biała

  Oferujemy pomoc z zakresu prawa rodzinnego i rozwodów. Nasz adwokat bielsko biała chętnie zajmie się przeprowadzenie rozwodu czy separacji. Zajmujemy się również pomocą przy zasądzeniu, podwyższeniu czy obniżeniu alimentów. Znamy się na prawie bardzo dobrze, dlatego pod ... szczegóły wpisu »

 • Sprawy odszkodowawcze Szczecin - adwokatszczecin.com.pl

  Poszukujesz dobrego adwokata do prowadzenia swojej sprawy? A może pragniesz się poradzić w kwestii umowy, którą otrzymałeś do podpisania z banku lub od pracodawcy? Zastanawiasz się, jak zawalczyć o swoje prawa? Doskonale trafiłeś. Kancelaria adwokacka Szczecin zajmuje s ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16145 stron internetowych w 15 kategoriach i 472 podkategoriach. Gości online 38. Stron oczekujących 4.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator