10 2014
0

Falownik

URL: www.falowniki.info

Falownik
Reklama

Uziemienie ochronne polega na połączeniu części metalowych urządzeń elektrycznych nie będących w warunkach roboczych pod napięciem (np. słony aparatów elektrycznych, kadłuby maszyn elektrycznych itp.). Połączenie to ma na celu zapobieżenie pojawieniu się lub długotrwałemu utrzymywaniu się na uziemionych częściach metalowych napięcia dotykowego wyższego niż 65 V albo spowodowanie odłączenia źródła napięcia zasilającego urządzenie, w którym np. skutek uszkodzenia izolacji części metalowe znalazły się pod napięciem. W tym przypadku odłączenie powinno nastąpić w czasie możliwie krótkim, co jest uzależnione od wartości rezystancji uziemienia. Przy zbyt dużej jego wartości może się zdarzyć, że popłynie za mały prąd, by zadziałały wyłączniki samoczynne lub bezpieczniki. Uziemienie ochronne bywa stosowane jako podstawowy środek w sieciach bez. uziemionego punktu neutralnego (zerowego), stosuje się również i w sieciach o uziemionym punkcie neutralnym (zerowym), a w szczególności przy odbiornikach o niewielkim prądzie znamionowym.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 18
 • Wyświetleń: 1244
 • CTR: 1.45%
 • Data dodania: 03 10 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.6/10 (35 głosów)

Odwiedziny yahoo 103 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 50
Falownik
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Maszyny pakujące

  Nasz sklep został stworzony z myślą o klientach, którzy oczekują bardzo wysokich standardów usług. Posiadamy w ofercie wszystko co potrzebne do produkowania profesjonalnych usług związanych z pakowaniem. Mamy w dystrybucji zapinki zaciskowe, maszyny pakujące, folie bąbe ... szczegóły wpisu »

 • Falowniki SK 500E

  Nadmierny przyrost temperatury pierścieni ślizgowych i szczotek
  Pierścienie ślizgowe i szczotki są przegrzane
  A. Szczotki iskrzą.
  B. Zbyt duży nacisk szczotek na pierścienie ślizgowe. Wyregulować docisk odpowiednio do gatunku szczotek.
  C. Niedostatec ... szczegóły wpisu »

 • PodnosnikiKoszowe.pl AA Herkules

  Wypożyczalnia podnośników koszowych AA Herkules oferuje fachowe doradztwo wykwalifikowanego personelu z uprawnieniami UDT. Oferowane podnośniki samojezdne, zwyżki i inne maszyny są w bardzo dobrym stanie technicznym. Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu AA Herkules j ... szczegóły wpisu »

 • Ewciagarka.pl

  Rozkwit wielu branż przemysłu to cecha charakterystyczna naszych czasów. Powoduje to ciągłą konieczność poszukiwania nowatorskich rozwiązań, które zoptymalizują jakość pracy i zyski. Z tego też względu wielu uczonych ciągle wprowadza usprawnienia na każdym etapie prowad ... szczegóły wpisu »

 • Siłownie plenerowe dla dzieci

  Prezentujemy bardzo ciekawą propozycję firmy Carow KD, która zajmuje się sprzedażą jak też instalowaniem nawierzchni wraz z urządzeniami do obiektów sportowych. Projekty realizujemy głównie na terenie Szczecina jak też na terenie całej Polski. Zajmujemy się wykonaniem s ... szczegóły wpisu »

 • UniMachines

  Jesteśmy miejscem dzięki, któremu zakup maszyn do obróbki metali oraz przetwarzania tworzyw sztucznych stanie się o wiele prostszy. Umożliwiamy zakup produktów w bardzo wielu krajach. Najważniejszą zaletą naszego portalu jest fakt, że założenie konta i dodawanie ogłosze ... szczegóły wpisu »

 • Maszyny ultradźwiękowe od Ledsonic

  Jeśli jest Państwu potrzebna wysokiej jakości szwalnicza maszyna ultradźwiękowa bądź też maszyna do koronek, to nasza firma LedSonic z Łodzi oferuje swe usługi, od lat jesteśmy autoryzowanym w kraju dystrybutorem maszyn renomowanej firmy Evergreen. Naszym klientom oferu ... szczegóły wpisu »

 • Owijarki do folii stretch - owijarki-do-palet.pl

  Owijarki stretch od Tezaurus

  Owijarka do folii stretch jest urządzeniem pozwalającym na podniesienie jakości zabezpieczania ładunków w zakładach o różnym stopniu automatyzacji. Zachowanie najwyższych parametrów pakowania, zminimalizowanie strat produkcyjnych ... szczegóły wpisu »

 • Wirexim - profesjonalny sprzęt czyszczący

  Zespół sklepu Wirexim zaprasza do zapoznania ze swoją ofertą. W asortymencie naszej firmy posiadamy najwyższej jakości i profesjonalny sprzęt sprzątający wraz z niezbędnymi akcesoriami. Odkurzacze przemysłowe do wiórów i olejów, zamiatarki miejskie i ręczne, automaty sz ... szczegóły wpisu »

 • Demontaż maszyn - worldtechnix.com

  Każda przeprowadzka to ogromne wyzwanie! A co jeżeli relokacji ma podlegać cały zakład produkcyjny i to właśnie nam powierzono to zadanie? Sami na pewno nie damy rady!
  Wówczas warto skorzystać z oferty, wyspecjalizowanej w relokacji maszyn firmy World technix. Prof ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15834 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 17. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator