05 2016
0

AZAS - księgowość

URL: azas.com.pl

AZAS - księgowość
Reklama

Nasza oferta obejmuje wszelkie działania w obrębie prowadzenia pełnej księgowości i rachunkowości w firmach. Biuro rachunkowe Azas to gwarancja pełnej satysfakcji. Działamy terminowo, precyzyjnie i bezbłędnie. Klienci mogą liczyć na indywidualną i rzeczową obsługę oraz pełną dyspozycyjność pracowników. Usługi biura Azas to: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ksiąg podatkowych, spraw kadrowych i płacowych. Wykonujemy też czynności biegłego rewidenta. Zapraszamy.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 2
 • Wyświetleń: 289
 • CTR: 0.69%
 • Data dodania: 05 05 2016
 • Ocena:

  Ocena: 3.8/10 (12 głosów)

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 6
AZAS - księgowość
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Tvprzemyslowa.pl

  Potrzebujesz podwyższenia poczucia swojego bezpieczeństwa? Zainstaluj w swojej firmie, bądź w domu, monitoring. Nasze przedsiębiorstwo wspomoże Cię w doborze odpowiedniego sprzętu dla Twoich potrzeb. Jesteśmy na rynku od wielu lat, co przełożyło się już na ufność liczny ... szczegóły wpisu »

 • Budmal2.pl - tynki

  Jesteśmy spółką budowlaną wykonującą wszystkie wyspecjalizowane usługi związane z remontami. Terenem działalności naszej firmy jest Sosnowiec i jego pobliskie rejony. Z zalet, które mamy możliwość zilustrować naszym potencjalnym konsumentom można wymienić fakt, że w zna ... szczegóły wpisu »

 • Bezpiecznedrzewo.pl - wycinka drzew Będzin

  Bezpieczne Drzewo to firma, której główna specjalizacja jest to wycinka drzew oraz ich pielęgnacja. Wykonujemy inwentaryzacje dendrologiczne na potrzeby zarządców zieleni czy konserwatorów zabytków. Gwarantujemy profesjonalizm, rzetelność oraz szybką realizację zleceń. ... szczegóły wpisu »

 • Dotacja unijne Łódź

  Nasza oferta to dotacje UE, rozliczanie projektów, pełne wsparcie merytoryczne, fachowe doradztwo finansowe i unijne. Zespół naszej firmy tworzą biegli rewidenci oraz analitycy finansowi i biznesowi. Doradzamy w wyborze właściwego konkursu, przeprowadzamy klienta przez ... szczegóły wpisu »

 • Zakład pogrzebowy ndm

  Straciłeś kogoś bliskiego i potrzebujesz pomocy w zakresie przygotowania go do pochówku i samego obrządku? Jeśli tak zapraszamy do nas. Jako Zakład Pogrzebowy ''Kalla'' swoje usługi świadczymy od wielu lat i mamy w tym ogromne doświadczenie. To właśnie między innymi dla ... szczegóły wpisu »

 • Zabezpieczenia przeciwpożarowe Stawoz

  Od 1999 roku współpracowaliśmy z wieloma firmami oferując im systemy biernej ochrony przeciwpożarowej. Nasze usługi są kompleksowe od przygotowania samego projektu, przez jego wdrożenie oraz odbiór. Zajmujemy się wszystkimi usługami związanymi z zabezpieczeniami przeciw ... szczegóły wpisu »

 • Vernity - firma informatyczna poznań

  Obecnie prowadzenie własnej firmy bez dobrze zbudowanej struktury teleinformatycznej zasadniczo nie jest możliwe. Nowoczesne rozwiązania w tym zakresie dają imponujące korzyści na wielu płaszczyznach i mają znaczący wpływ na sukces. Każdy klient ma różnorodne zapotrzebo ... szczegóły wpisu »

 • Prawnik - lexnord.com

  Na rynku usług prawnych zajmujemy się realizowaniem prowadzenia spraw z wąskich specjalizacji. Nasza kancelaria prawna LexNord oferuje usługi z takich dziedzin prawnych jak prawo autorskie i e-commerce, prawo bankowe i prawo transportowe, odszkodowania, prawo cywilne. S ... szczegóły wpisu »

 • Ibesk - Opinie Antropologiczne

  IBESK – Instytut Badań i Ekspertyz Sądowych w Krakowie wydaje opinie: lekarskie, antropologiczne, psychologiczne, stomatologiczne oraz pielęgniarskie. Dla: osób prywatnych, Sądów, kancelarii adwokackich, Policji i Prokuratury oraz ubezpieczycieli i placówek służby zdrow ... szczegóły wpisu »

 • Wuko pomoże

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jeżeli potrzebujecie ludzi, którzy zajmą się Waszą kanalizacją, to my Wam bardzo chętnie pomożemy. Oferujemy Wam usługi pojazdem WUKO Katowice. Wystarczy tylko, że się z nami skontaktujecie, a przyjedziemy z WUKO Śląsk, aby za ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 9480 stron internetowych w 15 kategoriach i 440 podkategoriach. Gości online 75. Stron oczekujących 7.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator