10 2019
0

Aero System Instalacje Gazów Technicznych

URL: aero-system.pl

Aero System Instalacje Gazów Technicznych
Reklama

Firma Aero System wykonuję kompleksowo instalacje gazów technicznych do stosowania w zakładach przemysłowych. Budują instalacje z materiałów, które są dobierane indywidualnie według wymagań instalacji, poza stalą 316L instalujemy rurociągi z miedzi, tytanu, stali super duplex i niklu.

Aero System posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu instalacji gazów technicznych takich jak:
- gazy osłonowe
- dwutlenek węgla
- sprężone powietrze
- amoniak
- azot
- argon
- aceton
- chlor
- wodór
Dzięki posiadanym uprawnieniom do wykonywania instalacji gazów technicznych, odpowiedniemu doborowi materiału rur, armatury kształtek jak i materiału pomocniczego drutów spawalniczych, lutów oraz wykonywaniu spoin w zgodzie z technologiami spawania WPS, lutowania BPS przez doświadczonych i wykwalifikowanych spawaczy i monterów, firma Aero System pozytywnie przeprowadza odbiory przez UDT, TDT, TÜV i inne. Wszystkie aspekty składają się na długoletnią i bezawaryjną eksploatację wykonanych instalacji gazów technicznych.

Aero system realizuję instalację przemysłowe, zakładowe, instalacje laboratoryjne, gazów specjalnych i gazów wysokiej czystości, instalacje gazów medycznych, instalację dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i biotechnologii, instalacje sprężonego powietrza i próżnia, instalacje kriogeniczne, azotu, tlenu, helu, gazu ziemnego, stacje zgazowania, rozprężania i punkty poboru, napełnianie gazów, pompy kriogeniczne, urządzenia specjalistyczne, stanowiska laboratoryjne a także systemy detekcji gazów i sygnalizację stanu napełnienia butli.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 14
 • Wyświetleń: 239
 • CTR: 5.86%
 • Data dodania: 21 10 2019
 • Ocena:

  Ocena: 7.8/10 (8 głosów)

Odwiedziny googlebot 14
Aero System Instalacje Gazów Technicznych
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Przemienniki częstotliwości

  Pewność działania, bezpieczeństwo pracy oraz sprawność ekonomiczna całego zakładu produkcyjnego lub zespołu urządzeń produkcyjnych zależą od stałego doglądania i kontrolowania tych urządzeń. Podstawowym sposobem wykonywania tej kontroli jest przeprowadzanie pomiarów. Uż ... szczegóły wpisu »

 • Motoreduktory Motovario

  Silnik nie rusza z miejsca. Przy włączonym oporniku rozruchowym przez twornik prąd nie płynie.
  A. Przepaliły się bezpieczniki.
  Założyć nowe bezpieczniki.
  B. Powstała przerwa w oporniku rozruchowym lub w przewodach.
  Wyszukać za pomocą lampy kontrolne ... szczegóły wpisu »

 • Sprzedaż automatyki

  Wirnik, a niekiedy również stojan przegrzewają się. Silnik buczy, prąd w stojanie intensywnie pulsuje. Obciążony silnik ciężko rusza i nie rozwija znamionowej prędkości obrotowej. Moment obrotowy jest mniejszy od wartości znamionowej.
  Uszkodzenie powstało na skutek ... szczegóły wpisu »

 • Automat do elektroniki typu Pick&Place

  Urządzenia Pick And Place zapewniające znakomitą modułowość przy zachowaniu dużej szybkości pracy oraz na dokonywanie zaawansowanych czynności związanych z montażem komponentów typu SMD są idealnym rozwiązaniem dla hal produkcyjnych oraz magazynów. Opracowane przez Nas ... szczegóły wpisu »

 • Łodzie rib - seaghostgroup.pl

  Firma Sea Ghost Group od wielu lat zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych kabinowych łodzi motorowych typu RIB, które sprawdza się podczas wycieczki rodzinnej czy wypadu ze znajomymi. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim wysoka jakość proponowanych sprzętów, dzięki któr ... szczegóły wpisu »

 • Owijarki do folii stretch - owijarki-do-palet.pl

  Owijarki stretch od Tezaurus

  Owijarka do folii stretch jest urządzeniem pozwalającym na podniesienie jakości zabezpieczania ładunków w zakładach o różnym stopniu automatyzacji. Zachowanie najwyższych parametrów pakowania, zminimalizowanie strat produkcyjnych ... szczegóły wpisu »

 • Zatorski - obróbka skrawaniem

  Jeżeli interesują Cię usługi CNC, zapoznanie się z naszą ofertą jest niepisaną koniecznością.

  Skorzystanie z naszej pomocy jest niczym innym jak wyborem wiedzy, kompetencji i doświadczenia – czy w takiej sytuacji trzeba czegoś więcej?
  Można powiedzieć, ż ... szczegóły wpisu »

 • Http://www.obejmy-mocowania.pl/

  Masz dość plątaniny kabli w swoim biurze? Postaw na opaski DG Clamps. Oferujemy aż 500 rodzajów obejm i opasek, w tym tych do kabli. Są dostępne w różnych kolorach i rodzajach, wzbogacone m.in. o tabliczki opisowe. Zapraszamy na Obejmy-mocowania.pl. Dowiedz się więcej! ... szczegóły wpisu »

 • Cięcie Laserem | Ciecie Wodą - Laser-metal.pl

  Firma Al-Ter to najprawdopodobniej jedna z najlepiej znanych marek w branży obróbki metali. Od wielu lat specjalizujemy się w precyzyjnych usługach cięcia laserowego oraz szlifowania w najwyższej jakości. Wykorzystujemy nowoczesną technologię laserową, by zagwarantować ... szczegóły wpisu »

 • Electrons

  Firma Electrons to wiodący, polski producent monitorów oraz komputerów panelowych, istniejący od 2008, proponujący okazały zakres rozwiązań dla różnorodnych potrzeb przemysłowych. Bogata oferta stanowi najwyższej jakości monitory przemysłowe, monitory wielkoformatowe, k ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16024 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 9. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator