07 2019
0

Aero System Instalacje Gazów Technicznych

URL: aero-system.pl

Aero System Instalacje Gazów Technicznych
Reklama

Firma Aero System wykonuję kompleksowo instalacje gazów technicznych do stosowania w zakładach przemysłowych. Budują instalacje z materiałów, które są dobierane indywidualnie według wymagań instalacji, poza stalą 316L instalujemy rurociągi z miedzi, tytanu, stali super duplex i niklu.

Aero System posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu instalacji gazów technicznych takich jak:
- gazy osłonowe
- dwutlenek węgla
- sprężone powietrze
- amoniak
- azot
- argon
- aceton
- chlor
- wodór
Dzięki posiadanym uprawnieniom do wykonywania instalacji gazów technicznych, odpowiedniemu doborowi materiału rur, armatury kształtek jak i materiału pomocniczego drutów spawalniczych, lutów oraz wykonywaniu spoin w zgodzie z technologiami spawania WPS, lutowania BPS przez doświadczonych i wykwalifikowanych spawaczy i monterów, firma Aero System pozytywnie przeprowadza odbiory przez UDT, TDT, TÜV i inne. Wszystkie aspekty składają się na długoletnią i bezawaryjną eksploatację wykonanych instalacji gazów technicznych.

Aero system realizuję instalację przemysłowe, zakładowe, instalacje laboratoryjne, gazów specjalnych i gazów wysokiej czystości, instalacje gazów medycznych, instalację dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i biotechnologii, instalacje sprężonego powietrza i próżnia, instalacje kriogeniczne, azotu, tlenu, helu, gazu ziemnego, stacje zgazowania, rozprężania i punkty poboru, napełnianie gazów, pompy kriogeniczne, urządzenia specjalistyczne, stanowiska laboratoryjne a także systemy detekcji gazów i sygnalizację stanu napełnienia butli.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 4
 • Wyświetleń: 119
 • CTR: 3.36%
 • Data dodania: 29 07 2019
 • Ocena:

  Ocena: 10.0/10 (3 głosów)

Odwiedziny googlebot 4
Aero System Instalacje Gazów Technicznych
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Serwis falowników

  Maszyny budowy zamkniętej o mocy kilkadziesiąt kilowatów, wykonuje się często ze względu na gorsze chłodzenie, z izolacją klasy B o dopuszczalnej temperaturze nagrzania o 25°C wyższej niż izolacja klasy A. Izolacja ta jest jednak znacznie droższa.
  Izolację klasy B, ... szczegóły wpisu »

 • Sprzedaż automatyki

  Wirnik, a niekiedy również stojan przegrzewają się. Silnik buczy, prąd w stojanie intensywnie pulsuje. Obciążony silnik ciężko rusza i nie rozwija znamionowej prędkości obrotowej. Moment obrotowy jest mniejszy od wartości znamionowej.
  Uszkodzenie powstało na skutek ... szczegóły wpisu »

 • Litery z brązu

  Firma Zecero działa na rynku od wielu lat i jest cenionym partnerem zakładów kamieniarskich z całej Polski. Przedsiębiorstwo posiada własną odlewnię połączoną z zakładem produkcyjnym w którym wytwarza wysokiej jakości elementy galanterii nagrobkowej. Są to przede wszyst ... szczegóły wpisu »

 • Hale namiotowe producent

  Jeśli zależy Ci na przestrzeni, którą można łatwo i szybko zaaranżować, Twoje oczekiwania spełnią nasze hale namiotowe. Producent „Marco” to pewność, że powierzone zadanie zostanie wykonane rzetelnie, z zachowaniem ustalonego terminu. Dotychczas udało nam się podjąć owo ... szczegóły wpisu »

 • WELTOR - spawalnictwo i materiały

  Firma WELTOR znana jest w branży spawalniczej od lat 80tych. Wypracowane prez ten czas zaufanie naszych Klientów, jak i dostawców skutkuje ciągłym rozwojem i poszerzeniem posiadanego asortymentu. Obecnie jesteśmy stabilnym dostawcą produktów (maski speedglas, części hyp ... szczegóły wpisu »

 • Producent plandek - plandeki-okryciowe.pl

  Firma Fol-Tech Spółka z o.o. powstała w 1998 roku, a jej siedziba znajduje się w Pszczelniku. Początkowo zajmowała się tylko produkcją przeróżnych folii służących w budownictwie naziemnym, a także pod ziemią. Od pewnego czasu dodatkowo trudni się produkcją plandek okryc ... szczegóły wpisu »

 • Gostal

  Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą rur stalowych dużych średnic.
  Już przeszło 14 lat działamy jako firma rodzinna GOSTAL Spólka Jawna, kontynuując tradycje firmy Gobor istniejemy na rynku od kilkunastu lat.

  Sprzedajemy (jak również kupujemy) produkt ... szczegóły wpisu »

 • Blacha perforowana - Producent AMIRmetal Kraków

  Świadczymy usługi na najwyższym poziomie związane z produkcją takich elementów, jaki blachy perforowane, siatki cięto- ciągnione, siatki plecione oraz siatki zgrzewane. Wśród naszych usług znajduje się także spawanie dwoma metodami. Spawanie metodą MIG MAG oraz spawanie ... szczegóły wpisu »

 • Dualsystem.com.pl

  Wariatory mechaniczne służą do regulacji prędkości obrotowej silnika eklektycznego. Montowane są one w przekładniach rożnego rodzaju, jednakże podczas zakupu obu części warto sprawdzić, czy aby na pewno pasują one do siebie i będą wspólnie działały. Dual System to produ ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 10875 stron internetowych w 15 kategoriach i 441 podkategoriach. Gości online 56. Stron oczekujących 6.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator