11 2016
0

Rozliczenia szkoleń

URL: www.polbi.pl

Rozliczenia szkoleń
Reklama

W młodości lubiłeś się uczyć? Już dawno nie byłeś na żadnym kursie? Jeżeli Ci tego brakuje, to oferta polbi.pl będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasze warsztaty skierowane są do osób indywidualnych i dla firm nauczymy Cię jak powinny przebiegać rozliczenia podróży służbowych, damy mnóstwo ćwiczeń praktycznych i odpowiemy na każde Twoje pytanie. Nasza kadra składa się z doświadczonych wykładowców, więc masz gwarancję rzetelnej wiedzy.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 22
 • Wyświetleń: 115
 • CTR: 19.13%
 • Data dodania: 11 11 2016
 • Ocena:

  Ocena: 1.6/10 (7 głosów)

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 11
Rozliczenia szkoleń
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Centrum Edukacji Młodego Człowieka

  Szkolenia dla dzieci i młodzieży - Centrum Edukacji Młodego Człowieka - Train For Future - Warszawa. Szkolenia dla dzieci, nSzkolenia dla młodzieży, Szkolenia dla dzieci i młodzieży. nPodstawą filozofii naszej firmy jest przekonanie, że każdy człowiek ma własną wizję do ... szczegóły wpisu »

 • Guitarmanic - kurs gry na gitarze Kraków

  Jeżeli szukasz bardzo dobrej szkoły nauki gry na gitarze, to zachęcamy do odwiedzenia do Gitarmanic w Krakowie. Naszym najważniejszym priorytetem jest kształcenie adeptów bez ograniczeń wiekowych gry na gitarze między innymi: elektrycznej i pozostałych odmianach tego in ... szczegóły wpisu »

 • Terapia rodzin

  Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie prowadzi czteroletnie kursy psychoterapii oraz dwuletnie kursy terapii systemowej. Celem kursów jest profesjonalne, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne przygotowanie do wykonywania tego rodzaju pomocy. Zajęcia odbywają się w mały ... szczegóły wpisu »

 • Hintmine.pl

  HintMine oferuje szeroki zakres szkoleń dla osób prywatnych, oraz zlecenia konkretnych firm, które chcą doszkolić swoich pracowników. Oferta obejmuje szkolenia Microsoft, tworzenie stron www, szkolenie z baz danych, elementów grafiki oraz oprogramowania. Na życzenie kli ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia eksperckie

  Chcesz postawić na swój rozwój? Oferta naszych szkoleń przygotowywana jest wyjątkowo dokładnie. Trenerzy prowadzący nasze szkolenia to czołowi eksperci w prowadzonych przez siebie dziedzinach. Mają na swoim koncie lata pracy i publikacji tematycznych. Nasza oferta przez ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia i kursy F-GAZY

  Pracujesz z gazami fluorowanymi? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? A może planujesz zdobyć nowe doświadczenie i dobrze płatny fach? Zapraszamy do Ośrodka Szkolenia Zawodowego OMEGA z Zabrza na kursy: F-GAZY, kurs napełniania zbiorników przenośnych i butli z gazem fluo ... szczegóły wpisu »

 • Kurs barmański

  Firma Masters of Bartenders z Gdańska trudni się organizacją profesjonalnych kursów i szkoleń w branży gastronomicznej. Firma została stworzona przez pasjonatów z przeogromnym doświadczeniem zawodowym, nabytym w najlepszych trójmiejskich lokalach. Organizujemy różnorodn ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia dla firm

  Szkolenia biznesowe uczą jak kierować firmą, jak prowadzić dział firmy, jak dbać o pracowników. Niejedna osoba dba o doskonałe szkolenia, ale z nami jest gwarancja jakości. Klienci mogą zamawiać szkolenia pojedyncze lub cykliczne. Przygotowujemy szkolenia masowe lub szy ... szczegóły wpisu »

 • Iganciprogramowania.edu.pl - programowanie dla dzieci

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci. Nasze zajęcia są skierowane już nawet do dzieci, które ukończyły 7 lat. Wszystkie zajęcia są oczywiście połączone z zabawą i tworzeniem funkcjonalnych aplikacji. Dzięki temu pociecha może kom ... szczegóły wpisu »

 • Fundacja SysOps/DevOps Polska

  Rynek IT jest niezwykle otwarty na zdolnych ludzi z głową otwartą na naukę i nowości. Co za tym idzie poszukiwani są zarówno specjaliści SysOps jak i DevOps. Warto jednak zwracać uwagę na możliwości firm, a także ich sposób rozumienia poszczególnych zadań i obszaru dzia ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16082 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 12. Stron oczekujących 6.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator