11 2014
0

Lege Artis Kancelaria Radcy Prawnego

URL: leas.pl

Lege Artis Kancelaria Radcy Prawnego
Reklama

Kancelaria Prawna Lege Artis to nowoczesna kancelaria prawna działająca na obszarze całego kraju.

Jesteśmy grupą radców prawnych specjalizujących się w określonych gałęziach prawa. Wieloletnia praktyka pozwala nam świadczyć obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Reprezentujemy naszych Klientów we wszystkich postępowaniach,zarówno sądowych, administracyjnych jak i specjalistycznych.

Specjalizujemy się w obsłudze spółek w zakresie prawa gospodarczego rozpoczynając od etapu tworzenia podmiotu, przez sprawy bieżące, po jego likwidację.

Specjalizujemy się również w sprawach rodzinnych, w tym w sprawy takie jak:

- rozwód z orzeczeniem wyłącznej winy drugiego małżonka
- alimenty dla małżonka oraz dzieci
- pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej
- ustanowienie kontaktów z dzieckiem
- umożliwienie kontaktów z dzieckiem
- wyegzekwowanie kontaktów z dzieckiem

Mamy również duże doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, w szczególności w sprawach takich jak:
- odszkodowanie za wypadek drogowy
- odszkodowanie z OC sprawcy
- odszkodowanie za uszkodzony samochód
- odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej (np. męża,córki,ojca)
- odszkodowanie za wypadek przy pracy
- odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym
- odszkodowanie za poślizgnięcie się lub upadek

 • PageRank:
 • Kliknięć: 19
 • Wyświetleń: 591
 • CTR: 3.21%
 • Data dodania: 30 11 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.5/10 (21 głosów)

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 23
Lege Artis Kancelaria Radcy Prawnego
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Adwokat Warszawa - Glass-Brudziński

  Ludzi zainteresowanych świadczeniami prawniczymi na wysokim poziomie, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią GLASS-BRUDZIŃSKI, której siedziba znajduje się w Warszawie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które jest zapewnieniem doskonałej klasy oferowanych czynn ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Prawna

  Potrzebujesz porady prawnej we Wrocławiu? Skorzystaj z Kancelarii Prawnej Anny Klisz. Zajmuje się ona przede wszystkim prawem gospodarczym, cywilnym, spadkowym oraz prawem obrotu nieruchomościami. W sądzie może występować jako oskarżyciel posiłkowy lub po prostu jako pe ... szczegóły wpisu »

 • Testy na aplikacje

  Pravnik.pl to internetowy system nauki i powtórek, wspomagający przygotowanie się do egzaminu na aplikację adwokacką, komorniczą czy notarialną.

  Wiedza wyniesiona z uniwersytetu to często zbyt mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Niezwykle istotna jest ... szczegóły wpisu »

 • Radca prawny Oświęcim

  Wybierz już dziś jednego z najlepszych radcy prawnych w Oświęcimiu. Kancelaria została stworzona przez Panią Monikę Śmigielską, absolwentkę renomowanej uczelni, by pomóc klientom indywidualnym i firmom w różnych sprawach prawnych. Udzielona porada, zastępstwo procesowo, ... szczegóły wpisu »

 • Odwołanie darowizny – poradnik

  Nasza wrocławska kancelaria adwokacka specjalizująca się w prowadzeniu spraw z dziedziny prawa cywilnego prowadzi blog internetowy poświęcony darowiznom. Piszemy o formach umowy darowizny, o obowiązkach, które wiążą się z otrzymaniem darowizny, a także o tym kiedy, jak ... szczegóły wpisu »

 • Adwokat jazda pod wpływem

  Nasza kancelaria adwokacka oraz radcy prawnego wychodzi do wszystkich klientów z Wrocławia i okolic stolicy Dolnego Śląska. Jeżeli masz problemy z prawem spadkowym, karnym czy szukasz pomocy jako przedsiębiorca, na pewno nie zawiedziesz się na usługach adwokata Adama Gr ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria adwokacka Warszawa

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Sosnowskiego prowadzi sprawy w zakresie apelacji cywilnej, karnej, w sprawie rozwodowej oraz w sprawie Karno- Skarbowej. Kancelaria zajmuje się także kasacjami karnymi, kasacją sprawy o przestępstwa karno- skarbowe, skargi kasacyjne c ... szczegóły wpisu »

 • Radca prawny Kraków - jwrp.pl

  Od wielu lat nasza kancelaria prawna z Krakowa zajmuje się realizacją usług z wielu różnych aspektów prawa. Mamy świetną ekipę specjalistów i jesteśmy w stanie poradzić nawet w bardzo skomplikowanych sprawach. Zajmujemy się między innymi realizacją porad z zakresu prawa ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria radcy prawnego w Łodzi

  Kancelaria radcy prawnego Ryszarda Krycha w Łodzi oferuje kompleksowe usługi prawne z zakresu wszystkich dziedzin prawa. Główną gałęzią pracy kancelarii są sprawy majątkowe, alimentacyjne oraz rozwodowe. Kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie klientów polegające na rep ... szczegóły wpisu »

 • Prawnik Gdańsk - adwokat-gdansk.pl

  Kancelaria prawna Klisz i Wspólnicy zatrudnia prawników z Gdańska. Konsultacje prawne odbywają się zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Pomoc prawna świadczona jest zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Prawnicy z opisywanej Kancelarii oferują doradztwo prawne ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15475 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 10. Stron oczekujących 4.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator