11 2014
0

Lege Artis Kancelaria Radcy Prawnego

URL: leas.pl

Lege Artis Kancelaria Radcy Prawnego
Reklama

Kancelaria Prawna Lege Artis to nowoczesna kancelaria prawna działająca na obszarze całego kraju.

Jesteśmy grupą radców prawnych specjalizujących się w określonych gałęziach prawa. Wieloletnia praktyka pozwala nam świadczyć obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Reprezentujemy naszych Klientów we wszystkich postępowaniach,zarówno sądowych, administracyjnych jak i specjalistycznych.

Specjalizujemy się w obsłudze spółek w zakresie prawa gospodarczego rozpoczynając od etapu tworzenia podmiotu, przez sprawy bieżące, po jego likwidację.

Specjalizujemy się również w sprawach rodzinnych, w tym w sprawy takie jak:

- rozwód z orzeczeniem wyłącznej winy drugiego małżonka
- alimenty dla małżonka oraz dzieci
- pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej
- ustanowienie kontaktów z dzieckiem
- umożliwienie kontaktów z dzieckiem
- wyegzekwowanie kontaktów z dzieckiem

Mamy również duże doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych, w szczególności w sprawach takich jak:
- odszkodowanie za wypadek drogowy
- odszkodowanie z OC sprawcy
- odszkodowanie za uszkodzony samochód
- odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej (np. męża,córki,ojca)
- odszkodowanie za wypadek przy pracy
- odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym
- odszkodowanie za poślizgnięcie się lub upadek

 • PageRank:
 • Kliknięć: 19
 • Wyświetleń: 609
 • CTR: 3.12%
 • Data dodania: 30 11 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.5/10 (21 głosów)

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 24
Lege Artis Kancelaria Radcy Prawnego
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Jawnaspolka.pl - umowa spółki jawnej

  Spółka jawna jest niezwykle znaczącą spółką dla krajowych biznesmenów. Na stronach serwisu internetowego dotyczącego spółki jawnej opisuje najistotniejsze informacje z zakresu tejże spółki. Na wypadek jeżeli zamierzasz uzyskać więcej informacji z zakresu spółki jawnej z ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Notarialna Warszawa

  Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Krzysztof Kruszewski ul. Bracka 20/17 Śródmieście. Zlokalizowana w przedwojennej kamienicy na tyłach dawnego Domu Handlowego Smyk.nnKancelaria znajduje się na pierwszym piętrze w wewnętrznej części kamienicy. Przestronny lokal ... szczegóły wpisu »

 • Adwokat prawo karne skarbowe Warszawa

  Propozycja Kancelarii Jacka Sosnowskiego to wsparcie w zakresie prawa karnego skarbowego. Doświadczenie jakie posiada w sprawach podatkowych to kluczowa sprawa, na jaką warto zwracać uwagę. Każdy kto skorzysta z tych propozycji na pewno będzie zadowolony ponieważ uda si ... szczegóły wpisu »

 • Zanim-podpiszesz.biz.pl

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii, która znajduje się we Wrocławiu. Mamy świetną kadrę specjalistów, którzy są w stanie pomóc w wielu różnych kwestiach. Specjalizujemy się w różnych kwestiach związanych z umowami. Jesteśmy w stanie podoł ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria adwokacka Katowice prawo karne

  Zajmujemy się w naszej kancelarii prawnej, która posiada swoje biura na terenie Warszawy oraz Gliwic prowadzeniem spraw karnych, które dotyczą przestępstw związanych z posiadaniem czy handlem narkotykami. Zapewniamy pomoc począwszy od zatrzymania klientów, poprzez repre ... szczegóły wpisu »

 • Poland Lawyers

  Jesteśmy kancelarią prawną, która w głównej mierze zajmuje się obsługą firm w zakresie prawa handlowego oraz gospodarczego. Współpracujemy zarówno z klientami z Polski jak i z zza granicy. Jeśli chodzi o obsługę klientów zza granicy to nasza kancelaria jest jednym z lid ... szczegóły wpisu »

 • Przetwarzanie-danych-osobowych.pl

  Na stronie www przetrwarzanie-danych-osobowych.pl znajdą Państwo szereg wartościowych wpisów związanych z przetwarzaniem danych. Wprowadzenie RODO spowodowało wiele niejasności w firmach, prawo się zmieniło, dlatego potrzebne jest wsparcie fachowców, którzy udzielą info ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria radcy prawnego w Łodzi

  Kancelaria radcy prawnego Ryszarda Krycha w Łodzi oferuje kompleksowe usługi prawne z zakresu wszystkich dziedzin prawa. Główną gałęzią pracy kancelarii są sprawy majątkowe, alimentacyjne oraz rozwodowe. Kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie klientów polegające na rep ... szczegóły wpisu »

 • Prawo Zamówień Publicznych

  KPPP to kancelaria prawna prawa publicznego. Korzystacie Państwo z doświadczenia specjalistów prawa zamówień publicznych. Kancelaria doradza przy obsłudze projektów inwestycyjnych, infrastrukturalnych, czuwa nad dokumentacją i monitoruje bieżące zmiany prawne z perspekt ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Notarialna Olsztyn

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej renomowanej Kancelarii Notarialnej w Olsztynie. Specjalizujemy się w sporządzaniu aktów notarialnych, poświadczeń dziedziczenia oraz europejskich poświadczeń spadkowych. Notariusz Paweł Paturalski zapewnia pełne wsparcie zgodne ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 16017 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 8. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator