01 2015
0

Sprzedaż kruszyw Szczecin

URL: jumar.info.pl

Sprzedaż kruszyw Szczecin
Reklama

Nasza firma, która znajduje się w Mierzynie, sprzedażą różnorodnego rodzaju kruszyw zajmuje się już od wielu lat, w trakcie których zdążyliśmy zdobyć zaufanie dużej ilości klientów. Jumar postrzegany jest w branży jako dokładna firma wzorowo świadcząca swoje prace, a przy tym mająca bardzo korzystne ceny. Zatrudniamy tylko specjalistów: pracownicy naszej firmy są świetnie wykształceni, sumienni, a co najważniejsze - posiadają ogromne doświadczenie zawodowe. Kadra profesjonalistów przekłada się na renomę naszego zakładu - o firmie Jumar krąży wiele przychylnych opinii. Pomimo to ciągle się rozwijamy, cały czas poszerzając zakres wykonywanych usług. Oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje piasek zasypowy, płukany, żwir i nie tylko. Wykonujemy również usługi wywożenia odpadów pobudowlanych, komunalnych oraz pozostałych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów do naszej oferty dodaliśmy także usługę wywozu ścieków (szamb).

 • PageRank:
 • Kliknięć: 7
 • Wyświetleń: 433
 • CTR: 1.62%
 • Data dodania: 09 01 2015
 • Ocena:

  Ocena: 3.1/10 (11 głosów)

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 29
Sprzedaż kruszyw Szczecin
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Kopuła+ Architekt konstruktor geolog

  Serdecznie witamy i zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą.

  Zajmujemy się przede wszystkim pomocą w uzyskaniu zezwolenia na budowę domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych oraz produkcyjno-usługowych.
  Adaptujemy projekty standardowe a takż ... szczegóły wpisu »

 • Oczyszczalnie ścieków Rybnik

  Przedsiębiorstwo wielobranżowe Bio-Eko zapewnia kompleksowe usługi związane z rozwiązywaniem problemu gospodarowania nieczystościami produkowanymi przez gospodarstwa domowe. W swej ofercie posiada zarówno nowoczesne i ekologiczne biologiczne oczyszczalnie ścieków jak i ... szczegóły wpisu »

 • Www.kantech.pl - inspekcje + nagraniem DVD

  O ile potrzebujesz usług związanych z dbaniem o stan jakości waszych kanalizacji to zapraszamy do sprawdzenia naszych usług. Nasza firma posiada wysokiej jakości sprzęt, który pozwala nam wykonanie praktycznie każdego stylu usług. Nasze doświadczenie też zbieraliśmy pop ... szczegóły wpisu »

 • Gaaqvasystem.com.pl - filtr

  Działalność firmy od ponad 25 lat związana jest z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi . Obecnie firma usługowa realizuje systemy uzdatniania wody, a także opracowuje schematy stacji uzdatniania wody a takżewdraża te schematy do realizacji. Ponadto tworzy sieci wodociągow ... szczegóły wpisu »

 • Producent oczyszczalni ścieków

  W naszej firmie powstają przede wszystkim trzy rodzaje produktów: przydomowe oczyszczalnie ścieków różnych typów np. hybrydowe, drenażowe; ponadto zbiorniki o różnorodnym przeznaczeniu: na paliwo, wodę deszczową, chemikalia i inne, oferujemy też produkty z dziedziny aut ... szczegóły wpisu »

 • Zbiorniki retencyjne - TRAIDENIS-POL

  Traidenis to polski producent przydomowych oraz komunalnych oczyszczalni ścieków. Dostarczamy Państwu również zbiorniki przeciwpożarowe, retencyjne, przepompownie NS, separatory produktów ropopochodnych, silosy do zróżnicowanych zastosowań. Odpowiadamy za montaż, za ser ... szczegóły wpisu »

 • Biologiczne oczyszczalnie ścieków

  Proponujemy Państwu przydomowe oczyszczalnie ścieków na dwudziestoletniej gwarancji (jedna z najdłuższych na rynku). Nasza biologiczna oczyszczalnia ścieków to rozwiązanie hybrydowe, dzięki któremu nie musicie Państwo wywozić osadu. Dodatkowo zapewniamy wsparcie projekt ... szczegóły wpisu »

 • Centroplast.com.pl

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centroplast powstało w 1997 roku. Początkowo oferowało wyłącznie wyroby z tworzyw sztucznych. Dziś proponuje znacznie więcej. Dostarcza przydomowe oczyszczalnie ścieków. Sprzedaje także przydomowe szamba oraz inne urządzenia z tego ... szczegóły wpisu »

 • Montaż oczyszczalni - montazoczyszczalni.pl

  Serwis montazoczyszczalni.pl poświęcony jest przydomowym oczyszczalniom, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W jednym miejscu znaleźć można kluczowe informacje na temat oczyszczalni, ale i specjalistów zajmujących się ich profesjonalnym montażem. To gwaran ... szczegóły wpisu »

 • Winstal

  Przedsiębiorstwa instalacyjne zajmujące się tematyką wentylacji, rekuperacji również klimatyzacji są lubiane w specjalizacji budowlanej. Jedną spośród takich przedsiębiorstw instalacyjnych stanowi Winstal z Lublina. Biznes oferuje obfity odcinek usług w budownictwie w s ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15834 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 22. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator