01 2014
0

ENELTERM Energia Odnawialna

URL: www.enelterm.pl

ENELTERM Energia Odnawialna
Reklama

ENELTERM jest specjalistyczną firmą zajmującą się projektowaniem i montażem instalacji do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych (w skrócie OZE). Poza tym wykonuje powiązania z tradycyjnymi układami grzewczymi i elektroenergetycznymi. Energia odnawialna może pochodzić ze słońca, wiatru, powietrza i gruntu. Można ją pobrać za pomocą takich urządzeń jak kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, elektrownie wiatrowe i rekuperacja. Dzięki takim systemom udaje się znacznie obniżyć koszty mediów. Jednak najpierw określamy zapotrzebowanie na energię wykonując audyty energetyczne. Sporządzamy również wymagane prawem certyfikaty energetyczne budynków. Posiadając odpowiednie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie oraz oraz stosując markowe urządzenia i komponenty, gwarantujemy profesjonalne wykonanie.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 47
 • Wyświetleń: 1070
 • CTR: 4.39%
 • Data dodania: 09 01 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.6/10 (36 głosów)

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny googlebot 47
ENELTERM Energia Odnawialna
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Skrzynki na listy

  Sprzedajemy i produkujemy skrzynki na listy, okucia meblowe oraz okucia budowlane.
  W ofercie naszej firmy możecie znaleźć również wrzutniki listowe, kosze na reklamy, gazetniki i różnego rodzaju akcesoria do skrzynek. Nasze produkty sprzedajemy Klientom detaliczny ... szczegóły wpisu »

 • Geo-truck.pl

  Chemia budowlana są to wszystkie artykuły które używa się w czasie przeróżnego typu remontów lub zmian budowlanych danego obiektu. Wtenczas jednostka gospodarcza zdaje sobie sprawę z tego których ma użyć oraz je zakupuje. Jednakże nie dla wszystkich jest to oczywiste, p ... szczegóły wpisu »

 • Domy z drewna pomorskie

  ECO-DOM to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem i gronem zadowolonych klientów. Naszą specjalnością są domy drewniane o konstrukcji szkieletowej z zewnętrznymi wykończeniami ciesielskimi wzorującymi się na pruski i staropolski styl. Usługi które świadczy nasza fi ... szczegóły wpisu »

 • Włókniny i tkaniny filtracyjne

  Zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości usług i z zakresu produkowania oraz dystrybuowania różnego typu worków filtracyjnych. W naszej firmie posiadamy doświadczenie 30 letnie w zakresie realizowania różnych wyrobów filtracyjnych z zastosowaniem wszelkich materiałów ... szczegóły wpisu »

 • Profesjonalne witraże sakralne

  Pracownia Witraży Furdyna to fachowcy, którzy tworzą najróżniejszego typu witraże sakralne. Nasza spółka powstała już multum, sporo lat temu, za sprawą czego cieszymy się ogromnym zaufaniem ze strony naszych klientów. A jest ich naprawdę wielu - zarówno w Polsce, jak ró ... szczegóły wpisu »

 • Kamieniarstwo Biała - zakład kamieniarski

  Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją nagrobków granitowych, blatów z kamienia do kuchni i łazienki, parapetów, schodów, kostki granitowej. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Działa ... szczegóły wpisu »

 • Taśma akustyczna - sklep Crisstasmy

  Crisstasmy oferuje najlepsze materiały izolacyjne oraz wygłuszające. Taśma akustyczna, sklep, zapewnia produkt izolujący, także sprawdzi się jako taśma akustyczna na legary chroniąca przed wilgocią. Criss to producent taśm samoprzylepnych, jak również producent taśm izo ... szczegóły wpisu »

 • Https://www.ziterm.pl/

  Okazuje się, że naprawdę warto zdecydować się na odkurzacz centralny, gdyż ma on wiele zalet. Jedną z ważniejszych na pewno jest to, że posiada on mocniejszy i wydajniejszy silnik niż odkurzacze standardowe. Dzięki temu lepiej wciągają wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Te ... szczegóły wpisu »

 • Degmeda - Opalane drewno Shou Sugi Ban

  Degmeda - Opalane drewno Shou Sugi Ban (Yakisugi) Oferujemy gotowe do montażu deski, które mogą byś stosowane w realizacjach na zewnątrz oraz wewnątrz budynków. Shou Sugi Ban to estetyczny oraz trwały produkt został wytworzony tradycyjną japońską techniką zwęglania dr ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 15919 stron internetowych w 15 kategoriach i 464 podkategoriach. Gości online 6. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator