02 2014
0

www.bebia.pl

URL: www.bebia.pl

www.bebia.pl
Reklama

Świadczenie usług psychologicznych przy zastosowaniu zaawansowanych opcji technologicznych takich jak sieć internetowa ułatwia przekształcanie standardowych zasad działania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne i dynamiczne formy działalności.

Internet może być użytkowany w rozmaitych działaniach oraz usługach psychologicznych zarówno jako pomoc kluczowa albo uzupełniająca, jak i wspierająca tradycyjne formy i środki pomocy. Internetowe poradnictwo kreuje ogromne perspektywy także przed psychologami, jak przed osobami potrzebującymi pomocy.

Nie należy traktować internetowego doradztwa psychologicznego jako alternatywnego sposobu rozwiązywania problemu w stosunku do konwencjonalnych konsultacji w gabinecie psychologicznym. Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA ma stanowić jedną z wielu sposobności uzyskiwania psychologicznego wsparcia. Należy zdawać sobie sprawę, że skuteczne uzdrawianie ostrych zaburzeń psychicznych nie może być ograniczone do poradnictwa on-line.

Człowiek decydując się na konsultację w konwencjonalnym gabinecie psychologicznym często uruchamia podświadomy hamulec emocjonalny, co stanowi normalną reakcję spowodowaną przestrachem przed osobistą konfrontacją z psychologiem (nieznanym człowiekiem). Internetowe poradnictwo psychologiczne zezwala na efektywne ograniczenie owej bariery wewnętrznej. Nie potrzebujesz składać indywidualnej wizyty u specjalisty by uzyskać profesjonalną konsultację na temat własnego problemu. Ukryta twarz specjalisty służy efektywnemu wyszukiwaniu tematów natury wstydliwej. Rozmaitość i elastyczność metod komunikacji z psychologiem umożliwia sukcesywne pokazywanie swej osoby – otwieranie się przed psychologiem w zależności od indywidualnych potrzeb w określonym momencie.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 22
 • Wyświetleń: 686
 • CTR: 3.21%
 • Data dodania: 19 02 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.2/10 (22 głosów)

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 48
www.bebia.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Psychoanalityk Warszawa

  Psychoterapia Warszawa centrum choć brzmi dość tajemniczo lub groźnie to zwyczajnie poznawanie koncepcji, poznawanie świata przeżyć, skojarzeń, fantazji, doświadczeń człowieka, który posiada jakiś problem. Badanie w procesie rozmowy. Dzięki szczerej rozmowie, która jest ... szczegóły wpisu »

 • Dziecięcy psycholog Paideia z Gorzowa

  Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnego portalu należącego do firmy Paideia, gdzie są solidne wiadomości na temat prowadzonych kursów w zakresie specjalistycznej pomocy dla młodych ludzi z problemami rozwojowymi i trudnościami w nauce. Przedmiotowe szkolenia wyróżn ... szczegóły wpisu »

 • Prywatne leczenie alkoholizmu

  Celem naszego ośrodka jest prowadzenie leczenia problemów związanych z różnego rodzaju uzależnieniami. W naszym ośrodku posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić naszym pacjentom leczenie uzaleznien, które prowadzone jest sprawdzonymi metodam ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia warszawa

  Doktorowie korzystają z rozmaitych określeń do określenia postaci depresji. Jedną z nich jest depresja podatna. Ta nazwa ma dwa znaczenia. Jedno to, że depresja jest skutkiem stresującego zdarzenia, jak strata pracy i zazwyczaj trwa długo. Ma prawo też być opisana, jako ... szczegóły wpisu »

 • Agata Poręba - Psychoterapia Lublin

  Psycholog Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje wszechstronną pomoc w przypadku problemów dnia codziennego różnego typu zaczynając od depresji po aktywizację bezrobotnych.

  Agata Poręba jako doświadczony psycholog i terapeuta pomaga dorosłym oraz dzieciom i ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia Lublin - Psychosystem

  W Lublinie mieści się Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny Psychosystem, który świadczy profesjonalną pomoc psychiatryczną i logopedyczną dla najmłodszych i dorosłych. W gabinecie pacjenci mogą skorzystać z psychoterapii w różnej formie np.: indywidualną, specja ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapiaprofesjonalna.pl

  Oferta profesjonalnej psychoterapii indywidualnej przeznaczonej osobom dorosłym w Krakowie. Możecie Państwo rozwiązać na terapii problemy z nerwicą, z uzależnieniem, z brakiem poczucia satysfakcji w życiu. Psycholog bazuje na podejściu psychodynamicznym i poznawczym i w ... szczegóły wpisu »

 • Diagnoza psychologiczna Warszawa.

  Dobry psycholog z Warszawy zaprasza osoby poszukujące profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej.nNazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem, psychoterapeutą i certyfikowanym terapeutą uzależnień. Pomagam osobom uzależnionym behavioralnie oraz od środków. Spec ... szczegóły wpisu »

 • Miejsce Dobre Terapii - psycholog

  Oferta firmy Miejsce Dobrej Terapii kierowana jest do osób, które doświadczają pewnego rodzaju problemy psychologiczne. Nieraz jest tak, że wychodzenie z takich trudności jest dla wielu osób dosyć wieloaspektowe, lecz również ciężkie. Z tej przyczyny należałoby zdecydow ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia.org

  MindMed Instytut to sieć profesjonalnych gabinetów, w których otrzymają Państwo niezbędną pomoc i wsparcie od doświadczonych psychoterapeutów posiadających specjalizację w wielu dziedzinach. Oferujemy kompleksowe usługi poprzez dokładną diagnostykę pacjenta, aż do wybor ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8200 stron internetowych w 15 kategoriach i 439 podkategoriach. Gości online 42. Stron oczekujących 3.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator