08 2014
0

Odwyk

URL: www.attente.pl

Odwyk
Reklama

Prywatny Ośrodek Leczenia Attente zajmuje się leczeniem uzależnieńNajczęśtrze uzależneinia to: narkomania, przyzwyczajenie do hazardu, alkoholizm bądź medykamentów. Wszystkie można leczyć. Zatrudnieni w naszym ośrodku specjaliści są w stanie sprawnie zwalczać szkodliwe uzależnienia. Usytuowanie ośrodka w bardzo spokojnej okolicy, z dala od miejskiego gwaru, jest jego dodatkowym atutem. Pobyt w ośrodku pomaga wrócić do zdrowia fizycznego i do równowagi psychicznej. Nasi podopieczni zawsze mogą liczyć na profesjonalizm, wsparcie terapeutów oraz wysoką jakość usług medycznych, a także atrakcyjne usytuowanie ośrodka. Nasz ośrodek istnieje od pięciu lat, zdobył już trwałe miejsce na rynku usług wszelkich leczenia uzależnień.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 3
 • Wyświetleń: 483
 • CTR: 0.62%
 • Data dodania: 05 08 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.8/10 (18 głosów)

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny googlebot 9
Odwyk
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • www.bebia.pl

  Świadczenie usług psychologicznych przy zastosowaniu zaawansowanych opcji technologicznych takich jak sieć internetowa ułatwia przekształcanie standardowych zasad działania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne i dynamiczne formy działalności.

  Inte ... szczegóły wpisu »

 • Leczenie nerwicy, depresji, bezsenności

  Silny lub długotrwały stres działa na nasz organizm bardzo niekorzystnie. Warto wówczas zgłosić się do psychiatry i psychologa, ponieważ taka sytuacja poważnie burzy jakość naszego życia i nie pozwala prawidłowo funkcjonować. W Ośrodku Hipnozy i Psychoterapii Gutkowski ... szczegóły wpisu »

 • Leczenie uzależnień wisła

  Powszechnie wiadomo, że leczenie alkoholizmu nie należy do rzeczy łatwych i wymaga czasu, aby alkoholik stał się trzeźwy. Przede wszystkim liczy się wytrwałość, determinacja, odpowiednia motywacja i ludzie którymi się otaczamy. Ważne jest również to, abyśmy trafili na o ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapeuta Wrocław

  Anna Kowska-Polańska to persona, do której warto się zwrócić w razie kłopotów natury psychicznej i psychologicznej. To gruntownie wykształcony specjalista, który dotychczas udzielił wsparcia już wielu ludziom będącym w potrzebie.
  Psychoterapeutka z Wrocławia prowad ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapeuta Białystok

  Psychoterapeuta Białystok Agnieszka Klimaszewska oferuje usługi takie jak: psychoterapia grupowa, psychoterapia indywidualna i konsultacje psychologiczne. Standardowa sesja trwa 50 - 90 minut. psycholog odsłania problemy pacjenta, zapoznaje się z jiego oczekiwaniami ora ... szczegóły wpisu »

 • Natasza Cholewa psycholog Kraków

  Jeśli interesuje Państwa terapia albo pomoc psychologiczna, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została zaprezentowana przez GABINET PSYCHOTERAPII I WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO W KRAKOWIE. Proponujemy personalnie podejście do wszystkich pacjentów, gwaran ... szczegóły wpisu »

 • TĘCZA terapia SI, FAS, terapia ręki

  Zapraszamy dzieci i rodziców do nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Terapii Dziecięcej w Knurowie. Centrum to kompleksowa terapia dla dzieci oraz młodzieży. To zespół fachowców i specjalistów, w którym każdy realizuje się w swojej dziedzinie dlatego możemy pom ... szczegóły wpisu »

 • Porady psychologiczne

  Masz kłopot natury psychologicznej? Nie zwlekaj, daj sobie pomóc! Na specjalistyczne, bardzo wygodne, bowiem realizowane w nowoczesny sposób online psychoterapie przez Internet, zaprasza Aleksandra Korotko-Kalisz. Jest ona zawodowym psychologiem i doświadczonym psychote ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia.org

  MindMed Instytut to sieć profesjonalnych gabinetów, w których otrzymają Państwo niezbędną pomoc i wsparcie od doświadczonych psychoterapeutów posiadających specjalizację w wielu dziedzinach. Oferujemy kompleksowe usługi poprzez dokładną diagnostykę pacjenta, aż do wybor ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapeuta Barbara Lubikowska

  Psycholog Barbara Lubikowska to osoba, która pracuje na rzecz osób indywidualnych, par i rodzin. W trosce o dobro naszych pacjentów i jakość oferowanych przeze nas usług, stale poszerzamy swoje wiadomości i umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach, s ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8837 stron internetowych w 15 kategoriach i 440 podkategoriach. Gości online 54. Stron oczekujących 7.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator