12 2013
0

Program do zarządzania projektami

URL: pmcompass.pl

Program do zarządzania projektami
Reklama

Poprawne zarządzanie projektami zmusza kierownictwo do odpowiedniego podejścia, czyli określenia planu aktywności organizacji, co z kolei jest zasadniczym krokiem. To plan, dzięki uwzględnieniu celów i strategii przedsiębiorstwa, nadaje kierunek pracy. Ten dokument jest odwzorowaniem idei, celów i przekonań kierownika danego projektu. Zaraz za tym rodzi się konieczność wprowadzania narzędzi informatycznych, skoncentrowanych na aktywnościach obszaru zarządzania, jak Pmcompass, które dostarczają przejrzysty obraz postępu tych przedsięwzięć na podstawie solidnych danych, otrzymanych na podstawie obiektywnej oceny sytuacji.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 51
 • Wyświetleń: 734
 • CTR: 6.95%
 • Data dodania: 20 12 2013
 • Ocena:

  Ocena: 3.8/10 (25 głosów)

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 35
Program do zarządzania projektami
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Tworzenie stron WWW

  Strona firmy Design Studio WWW - Studio interaktywne i drukarnia internetowa scalona w jedność, aby kompleksowo obsłużyć każdego zainteresowanego usługami. Na witrynie znajduje się pełna oferta budowania serwisów WWW oraz platforma sklepowa służąca do wykupywania usług ... szczegóły wpisu »

 • Pruszków tworzenie stron internetowych

  Firma Conex to wiodąca spółka proponująca generowanie specjalistycznych portali internetowych, które dopuszczają komfortową publikację istotnych wiadomości. Działamy na niezawodnym przyrządzie, który dostarcza nam pewność, że umowa pozostanie przygotowane perfekcyjnie. ... szczegóły wpisu »

 • Analiza statystyczna danych

  Obliczenia statystcyzne do badań naukowych można wykonać pieszo na kartkach papieru, będzie to trwało wiele miesięcy. Kolejnym sposobem jest wykorzystanie kieszonkowego kalkulatora, w takim przypadku czas skróci się do kilku tygodni. Gdy nieco bardziej zwiększymy poziom ... szczegóły wpisu »

 • MAHJONG - Gry Świata

  Łatwe do odnalezienia w Internecie Gry Świata to ciekawa seria łamigłówek i gier logicznych. Tak więc, jeżeli ktoś z internautów rozgląda się za taką ciekawą rozrywką, która oprócz możliwości odprężenia, zapomnienia o wszelkich problemach życiowych, jest w stanie zaofer ... szczegóły wpisu »

 • Erp logistyka

  Nasza erp logistyka to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli zależy Ci na usprawnieniu pracy w swoim przedsiębiorstwie. System zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy. Wdrożenie takiego systemu ERP daje możliwość obniżenia kosztów działalności przedsiębiorstwa w wielu obszarac ... szczegóły wpisu »

 • Uptime Monitor - monitoring stron

  Sprawne działanie strony internetowej jest bardzo ważną kwestią, gdyż każda przerwa w działaniu może generować duże koszty. Dlatego warto monitorować stronę pod kątem ewentualnych awarii, tak aby w przypadku wystąpienia takiej sytuacji, móc zareagować jak najszybciej. D ... szczegóły wpisu »

 • Systemy.netrix.com.pl

  Wdrożenie odpowiednich systemów informatycznych jest gwarancją sukcesów danej formy. Odpowiednie programowanie, właściwie przeszkoleni pracownicy to sukces do realizacji wszystkich założonych celów i gwarancja nieustannego rozwoju. Jeśli chciałbyś coś takiego zastosować ... szczegóły wpisu »

 • Megacad.pl : modelowanie parametryczne

  Firma CAD-Projekt s. c. to spółka z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem będąca prekursorem wprowadzania na krajowy rynek w pełni spolszczonych systemów CAD. Obecnie jesteśmy generalnym dystrybutorem systemu MegaCAD. Nasza propozycja to między innymi MegaCAD czyli u ... szczegóły wpisu »

 • Aplikacje web - fogcity.com.pl

  Jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na stworzeniu nie tylko praktycznych, ale również oryginalnych i przepięknych graficznie aplikacji? Jeśli tak to nie mogłeś trafić lepiej. W Fog City z siedzibą w Warszawie przy ulicy Klimczaka 16 lok. 102 takimi aplikacjami zajmuje ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8193 stron internetowych w 15 kategoriach i 439 podkategoriach. Gości online 50. Stron oczekujących 6.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator