12 2013
0

Program do zarządzania projektami

URL: pmcompass.pl

Program do zarządzania projektami
Reklama

Poprawne zarządzanie projektami zmusza kierownictwo do odpowiedniego podejścia, czyli określenia planu aktywności organizacji, co z kolei jest zasadniczym krokiem. To plan, dzięki uwzględnieniu celów i strategii przedsiębiorstwa, nadaje kierunek pracy. Ten dokument jest odwzorowaniem idei, celów i przekonań kierownika danego projektu. Zaraz za tym rodzi się konieczność wprowadzania narzędzi informatycznych, skoncentrowanych na aktywnościach obszaru zarządzania, jak Pmcompass, które dostarczają przejrzysty obraz postępu tych przedsięwzięć na podstawie solidnych danych, otrzymanych na podstawie obiektywnej oceny sytuacji.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 56
 • Wyświetleń: 770
 • CTR: 7.27%
 • Data dodania: 20 12 2013
 • Ocena:

  Ocena: 3.7/10 (26 głosów)

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 37
Program do zarządzania projektami
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Monitoring GPS pojazdów

  Naszą specjalizacją są usługi informatyczne optymalizacji tras przejazdu pojazdów samochodowych. Dodatkowo zajmujemy się monitoringiem GPS flot pojazdów oraz usługami wsparcia procesów projektowych z dziedziny map cyfrowych. Oprogramowanie autorstwa firmy InnovaGTech zo ... szczegóły wpisu »

 • Rejestracja czasu pracy - online

  Rejestracja czasu pracy czas.pro to nowoczesne rozwiązanie bazujące na prostym oprogramowaniu oraz intuicyjnym rejestratorze czasu pracy. Wspomniane oprogramowanie to aplikacja dostępna przez stronę www oraz prosty w obsłudze rejestrator czasu pracy. Dzięki nam uniknies ... szczegóły wpisu »

 • Galeria zdjęć na aukcje

  Serwis FotoAllegro to bardzo intuicyjne oprogramowanie umożliwiające osobom prowadzącym sprzedaż w serwisach aukcyjnych (eBay, Allegro) stworzenie profesjonalnej galerii zdjęć bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Przygotowanie galerii trwa zaledwie kilka chwil. Wcześniej ... szczegóły wpisu »

 • Zarządzanie projektem - meritoapp.pl

  Firma BPC-ONLINE SP. Z O.O. przygotowała dla kontrahentów system, który używany jest do zarządzania projektami. Nasz program Merito cechuje duża efektywność, która wpływa na zmniejszenie czasu wykonywania projektów. Dzięki łatwej obsłudze, każdy użytkownik może bez prob ... szczegóły wpisu »

 • Uptime Monitor - monitoring stron

  Sprawne działanie strony internetowej jest bardzo ważną kwestią, gdyż każda przerwa w działaniu może generować duże koszty. Dlatego warto monitorować stronę pod kątem ewentualnych awarii, tak aby w przypadku wystąpienia takiej sytuacji, móc zareagować jak najszybciej. D ... szczegóły wpisu »

 • Program płace

  Można się zastanawiać w czym tkwi sukces poszczególnych światowych koncernów. W końcu każdy z właścicieli tych wielkich przedsiębiorstw kiedyś zaczynał. Nikt nie odnosi sukcesu w jeden dzień. Korzystanie z doświadczeń i wiedzy światowych gigantów biznesu jest jak najbar ... szczegóły wpisu »

 • Systemy ERP, oprogramowanie dla firm

  Macrologic SA - już ponad 30 lat wspieramy przedsiębiorców w osiągnięciu ich celów biznesowych - oferujemy oprogramowanie ERP dla firm i przedsiębiorstw. Nasze bogate doświadczenie i współpraca z wieloma klientami spowodowały, że jesteśmy w stanie zaoferować systemy inf ... szczegóły wpisu »

 • GoApps - agile software house

  Jedynie najlepszym firmom można dzisiaj zaufać i sprawić, że zajmą się one przygotowaniem dla naszej formy odpowiedniej oferty – nawet jeśli jest nią aplikacja mobilna twojego sklepu na telefon. Pamiętaj, że jedynie tego typu dobre i solidne firmy oferują darmowy projek ... szczegóły wpisu »

 • Deklaracje podatkowe - pitprojekt.pl

  Specjalizujemy się w zapewnianiu dostępu do programów, które pozwala na zapewnienie wygodnego rozliczania podatków. Na naszej stronie internetowej pitprojekt.pl dostępny jest sprawdzony, nowoczesny w działaniu program do rozliczania podatków dochodowych. Program dostępn ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 9242 stron internetowych w 15 kategoriach i 440 podkategoriach. Gości online 73. Stron oczekujących 7.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator