06 2014
0

Elektroniczny obieg dokumentów - Suncode

URL: www.suncode.pl

Elektroniczny obieg dokumentów - Suncode
Reklama

Firma Suncode tworzy zaawansowane systemy zarządzania obiegiem dokumentów i procesami w przedsiębiorstwie, a także świadczy doradztwo w tym zakresie. Nasza firma posiada znaczne doświadczenie na które składają się wdrożenia w średnich i dużych przedsiębiorstwach z Polski i zagranicy. Suncode podpisało umowy partnerskie z znaczącymi firmami sektora IT, takimi jak IBM, Oracle, KOFAX, Microsoft oraz EMC. Suncode prowadzi również badania naukowe oraz tworzy innowacyjne technologie w dziedzinie zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi.
Suncode tworzy rozwiązania w następujących obszarach:
- elektroniczne systemy obiegu dokumentów i informacji (workflow)
- archiwizacja i skanowanie dokumentów
- systemy wsparcia biznesu i e-commerce
- dedykowane projekty IT

 • PageRank:
 • Kliknięć: 7
 • Wyświetleń: 908
 • CTR: 0.77%
 • Data dodania: 04 06 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.7/10 (14 głosów)

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 20
Elektroniczny obieg dokumentów - Suncode
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Program do katalogowania - seolight.pl

  W internecie pojawia się każdego dnia dziesiątki katalogów stron, for tematycznych, czy też blogów. Umieszczenie w nich odnośników do twojej strony daje szanse, na uzyskanie lepszych pozycji w wyszukiwarkach oraz generuje dodatkowe odwiedziny bezpośrednie. Jak ułatwić s ... szczegóły wpisu »

 • Konspekt lekcji

  Ze względu na to, iż teraz uczniowie mają dostęp do laptopów, ośrodki edukacyjne również zmieniają program zajęć. Coraz częściej można odnotować, że dzisiejszy konspekt lekcji zaczyna uwzględniać korzystanie z różnorodnych programów edukacyjnych i multimedialnych.
  szczegóły wpisu »

 • Program pit 2017 rozliczenie podatku

  Na początku każdego roku dorosłe osoby, które mają dochody osiągane na terenie naszego kraju stoją przed koniecznością wypełnienia deklaracji pit oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Każdy ma obowiązek wypełnić właściwy pit 2017 / pit 2018 m.in. pit 28, pit 37, pit 36, ... szczegóły wpisu »

 • Programowanie Poznań

  Jeżeli są Państwo zainteresowani świadczeniami programistycznymi o doskonałej jakości, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, zaprezentowaną przez wielkopolskie przedsiębiorstwo Lobo. Oferowane przez nas rozwiązania są autorskie i innowacyjne, co zapewnia dosk ... szczegóły wpisu »

 • Programydarmowe.com

  Masz już dosyć wynagradzania dużych pieniędzy za potrzebne programy dla Twojego komputera? Czy również masz odczucie, że nie różnią się one właściwie niczym od swoich zupełnie darmowych odpowiedników? Jeżeli tak właśnie jest, zapraszamy na naszą stronę, na której wyszuk ... szczegóły wpisu »

 • Pity-program.pl

  Pity-program.pl to darmowa i bezpieczna dla użytkowników aplikacja, ułatwiająca złożenie deklaracji podatkowej za rok 2015. Strona jest bardzo czytelna i w prosty sposób prowadzi podatnika krok po kroku po wszystkich czynnościach, jakie należy wykonać przy wypisywaniu f ... szczegóły wpisu »

 • Wysyłka Jednolitych Plików Kontrolnych

  Od 1 lipca 2016 nowelizacja Ordynacji Podatkowej wprowadza obowiązek przekazywania przez przedsiębiorców uporządkowanych danych dotyczących różnych obszarów księgowości, tzw. jednolitych plików kontrolnych (JPK). Na początek nowy obowiązek dotyczy tylko większych firm ( ... szczegóły wpisu »

 • Program płace

  Można się zastanawiać w czym tkwi sukces poszczególnych światowych koncernów. W końcu każdy z właścicieli tych wielkich przedsiębiorstw kiedyś zaczynał. Nikt nie odnosi sukcesu w jeden dzień. Korzystanie z doświadczeń i wiedzy światowych gigantów biznesu jest jak najbar ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8193 stron internetowych w 15 kategoriach i 439 podkategoriach. Gości online 46. Stron oczekujących 6.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator