04 2018
0

Wokanda.org.pl

URL: wokanda.org.pl

Wokanda.org.pl
Reklama

Profesjonalna pomoc prawna oferowana przez Stowarzyszenie Wokanda obejmuje wysokiej jakości usługi z zakresu walki o odszkodowania. Członkami stowarzyszenia mogą być obywatele polscy lub obcokrajowcy, którzy stali się ofiarami błędu lekarskiego, wypadku drogowego, przestępstwa lub nie otrzymali odpowiedniego odszkodowania z tytułu ubezpieczenia. Zespół specjalistów działających w ramach Stowarzyszenia Wokanda zapewnia profesjonalną pomoc prawną dla każdego członka, który zgłosił się ze swoim problemem prawnym.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 7717
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 25 04 2018
 • Ocena:

  Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Odwiedziny googlebot 5
Wokanda.org.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Cit-8 program

  Skorzystaj z darmowego programu do rozliczania deklaracji online. Firma e-file jest twórcą jednego z najbardziej popularnych programów do wypełniania deklaracji różnego rodzaju. W naszej pracy stawiamy sobie za cel opracowywanie łatwych i funkcjonalnych aplikacji, które ... szczegóły wpisu »

 • Odszkodowania powypadkowe

  Kancelaria Kazus specjalizuje w pomaganiu osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, w dochodzeniu przez nie należnych im odszkodowań. Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc, poczynając od darmowej weryfikacji zasadności roszczeń, jak również w trakcie całeg ... szczegóły wpisu »

 • Odzyskiwanie należności

  Zapewniamy naszym klientom usługi realizowane na rynkach międzynarodowych, które obejmują zarówno doradztwo prawne jak też finansowe. Wykonujemy na rzecz naszych klientów w zakresie usług prawa poszukiwanie majątku dłużnika, wsparcie w przypadku występowania różnych pat ... szczegóły wpisu »

 • Notariusz

  Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, którego podstawowy celem jest niedopuszczenie do powstania sporu prawnego. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interes prawny przed niespodziewanymi zdarze ... szczegóły wpisu »

 • Adwokat alimenty Łódź

  Jesteśmy grupą ekspertów, którzy zajmują się wszystkim co powiązane z prawem rodzinnym. W naszej załodze pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, dla jakich adwokat prawo rodzinne Łódź nie stanowi najmniejszego kłopotu. Jesteśmy w stanie zająć się sprawami z zakresu wład ... szczegóły wpisu »

 • Odszkodowanie.info.pl

  Jeśli miałeś wypadek w pracy, jeżeli leżałeś w szpitalu, lub jeśli miałeś stłuczkę samochodową, to wiedz, że masz prawo do odszkodowania. W dobie naszych czasów firmy ubezpieczeniowe stosują przeróżne kruczki prawne tylko po to, żeby unikną wypłaty gotówki. Jeżeli boryk ... szczegóły wpisu »

 • Dobry adwokat Wrocław

  Jeżeli Twoja firma potrzebuje profesjonalnej pomocy prawnej, koniecznie skontaktuj się z adwokatem we Wrocławiu. KJS Legal - od lat skutecznie działająca kancelaria adwokacka zaprasza. Świadczymy usługi dla mikro i makro przedsiębiorstw, stowarzyszeń, fundacji oraz klie ... szczegóły wpisu »

 • Centrum Odszkodowań DRB z OC I Bielsko

  Uzyskaj możliwie wysokie odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę.nJeżeli Ty lub ktoś z twoich bliskich uczestniczył w wypadku w ciągu ostatnich 20 lat to przysługuje Wam odszkodowanie.nOdszkodowanie za wypadek samochodowy, w pracy, błąd medyczny, w gospodarstwie roln ... szczegóły wpisu »

 • Prawnik Częstochowa

  Jeśli chcesz się skonsultować z radcą prawnym, który w przystępny sposób wyjaśni Ci wszystkie procedury związane z przyjmowaniem i odrzucaniem spadków, to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Przyjdź do kancelarii i dowiedz się jak szybko załatwić wszystkie f ... szczegóły wpisu »

 • BEM & Wspólnicy

  Kancelaria Radców Prawnych BEM & Wspólnicy zajmuje się określonymi specjalizacjami prawa, aby zagwarantować usługi na najwyższym szczeblu. Spółka wytypowała z dużego spektrum specjalności takie jak prawo pracy, medyczne oraz dział nieruchomości.
  Długi staż w br ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 9364 stron internetowych w 15 kategoriach i 440 podkategoriach. Gości online 24. Stron oczekujących 8.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator