04 2014
0

Przedłużanie włosów

URL: www.preferbeauty.pl

Przedłużanie włosów
Reklama

Prefer Beauty to salon, w którym które oparte jest na przekonaniu, że każdy może poprawić swój wygląd, a dzięki temu czuć się pewniej i poprawić standard codziennego życia. Właścicielka gabinetu to wysokiej klasy specjalistka – której specjalności to zagęszczanie i przedłużanie włosów, wydłużanie rzęs – ponadto zajmuje się szkoleniem nowych adeptów tego zawodu. W firmowej ofercie posiadamy także kursy z przedłużania włosów - grupowe i indywidualne. Nasi szkoleniowcy zaprezentują Ci szesnaście metod zagęszczania i przedłużania włosów. W ofercie naszego salonu Prefer Beauty znajdziesz także zabiegi laserowe – w tym bezbolesną i skuteczną depilację laserową, a także zabiegi medycyny estetycznej, jak np. leczenie nadmiernej potliwości przy użyciu Botoxu czy regeneris – osocze bogatopłytkowe.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 61
 • Wyświetleń: 663
 • CTR: 9.2%
 • Data dodania: 16 04 2014
 • Ocena:

  Ocena: 3.2/10 (14 głosów)

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 21
Przedłużanie włosów
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Usługi Kurierskie

  Centrum Kurierskie to proste rozwiązanie stworzone dla osób korzystających z usług kuriera. Dzięki dużej funkcjonalności jest to platforma, która umożliwia prosty wybór firmy kurierskiej oraz nadanie przesyłki. Dzięki Centrum Kurierskiemu można nadać przesyłki krajowe o ... szczegóły wpisu »

 • Układy chłodnicze

  Jesteśmy korporacją z wieloletnią tradycją, która została utworzona w 1993 roku. Nasza oferta biznesowa jest bardzo szeroka. Staramy się by prawie każdy miał możliwość w niej wyszukać coś dla siebie. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu agregaty skraplające, sprężarki c ... szczegóły wpisu »

 • Kursy bezpiecznej jazdy

  Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Rajder to elitarna szkoła, gdzie masz okazję doskonalić różne techniki jazdy. Szkoła mieści się w Toruniu i zajmuje obszar ponad 20 hektarów. Na obszarze tym znajdują się miedzy innymi: tor szkoleniowy 1 km oraz mnóstwo niezapomnianyc ... szczegóły wpisu »

 • Kancelarialexim.pl

  Specjalizująca się w licznych aspektach prawa, Kancelaria Lexim, oferuje klientom fachowe doradztwo podczas rozpraw sądowych, przy przygotowywaniu dokumentów oraz wiele innych świadczeń. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie odzyskiwania różnego typu odszkodowań. Dz ... szczegóły wpisu »

 • Rozpad związku - NectarSpace

  Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź na pytanie jak zwrócić uwagę chłopaka propozycja przygotowana przez Nectarspace spełni Twoje potrzeby. Zdaję sobie sprawę, że związki damsko-męskie nie za każdym razem są idealne. Moim zamiarem jest zapewnić Ci najlepsze doradztwo niezale ... szczegóły wpisu »

 • Przyłącza wod-kan kraków

  APK Inżynieria wynajmuje maszyny, buduje sieci wodociągowe i kanalizacyjne, zajmuje się robotami ziemnymi i drogowymi. Jakość jej działania jest wyjątkowa. Zapraszamy do współpracy, a niejedna osoba poczuje się szczęśliwa mogąc kontaktować się z tak rzetelną firmą, któr ... szczegóły wpisu »

 • Pomiary środowiska pracy - envilab-eko.com

  Działalność firmy ENVILAB-EKO polega na świadczeniu usług dotyczących badań, jakich wymagają zarówno przepisy prawa pracy, jak i ochrony środowiska. To firma, która ma w swoim zespole ludzi z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Zajmuje się identyfi ... szczegóły wpisu »

 • Prawnik - lexnord.com

  Na rynku usług prawnych zajmujemy się realizowaniem prowadzenia spraw z wąskich specjalizacji. Nasza kancelaria prawna LexNord oferuje usługi z takich dziedzin prawnych jak prawo autorskie i e-commerce, prawo bankowe i prawo transportowe, odszkodowania, prawo cywilne. S ... szczegóły wpisu »

 • Dj Kaze - Dj Katowice

  Jeśli będziecie decydować się na moją ofertę możecie oczekiwać, że muzyka na Waszej imprezie zostanie zagrana w taki sposób jak będziecie tego sobie życzyli. Mam do dyspozycji pełen zestaw hitów zarówno tych najnowszych jak i tych sprzed lat, które kiedyś królowały na p ... szczegóły wpisu »

 • Dezynsekcja

  Fumigacja to naczelny przedmiot aktywności naszego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji. Funkcjonujemy w obrębie całego kraju m.in w Krakowie a także np. w Malborku. PSPDDD to nadzwyczaj doświadczony podmiot w tej kształtującej się domenie. Łączymy wszystkie przedsięb ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 9242 stron internetowych w 15 kategoriach i 440 podkategoriach. Gości online 82. Stron oczekujących 4.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator