07 2014
0

Kurs sommelierski

URL: www.kurssommelierski.pl

Kurs sommelierski
Reklama

Szkolenie sommelierske szkoły Masters of Bartenders to szansa na awans zawodowy w strefie profesjonalnej obsługi gości, podaniu wina jak również dekantacji. Każdy uczeń z nami dostanie niezastąpioną wiedzę w obszarze wytwarzania win, rodzajów winorośli z jakich są produkowane oraz wiele różnorodnych w tym zakresie informacji. Podczas naszych kursów kładziemy ogromny nacisk na szkolenia zawodowe, które mają na celu odróżnianie różnorodnych rodzajów win, poznanie ich indywidualnych smaków oraz unikatowy serwis dla gości. Tak wyszkolony kompletnie pracownik lokalu gastronomicznego pozostanie upamiętniony przez gości, wyda najlepszą opinię o firmie, a klienci chętnie powrócą do niego. Bardzo serdecznie prosimy wszystkich zainteresowanych.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 14
 • Wyświetleń: 641
 • CTR: 2.18%
 • Data dodania: 19 07 2014
 • Ocena:

  Ocena: 4.1/10 (20 głosów)

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 13
Kurs sommelierski
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Centrum Edukacji Młodego Człowieka

  Szkolenia dla dzieci i młodzieży - Centrum Edukacji Młodego Człowieka - Train For Future - Warszawa. Szkolenia dla dzieci, nSzkolenia dla młodzieży, Szkolenia dla dzieci i młodzieży. nPodstawą filozofii naszej firmy jest przekonanie, że każdy człowiek ma własną wizję do ... szczegóły wpisu »

 • Kursy językowe - Szkoła Akcent Poznań

  Nauka języka angielskiego, języka niemieckiego oraz innych języków obcych może przybierać różny kształt. W Szkole Języków Obcych Poznań wiemy doskonale, że każdy człowiek ma różne kompetencje do uczenia się obcego dialektu, każdy ma różne potrzeby, dlatego nasze kursy j ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia BHP Lubin

  Przeszkól swoją kadrę pracowniczą i kierowniczą. wynajmij profesjonalną firmą, która przeprowadzi kompleksowe szkolenia BHP w Twoim zakładzie pracy - BHP jantar, wybitna jednostka działająca w tym zakresie od ponad piętnastu lat. Doświadczenie, profesjonalizm i pasja sp ... szczegóły wpisu »

 • Kursy fotowoltaiczne

  Szkoleniafotowoltaiczne.pl to witryna internetowa gdzie znajdują się całościowe wiadomości na temat prowadzonych kursów w zakresie odnawialnych źródeł energii. Zatrudniamy doskonale wyszkolonych ekspertów z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym na tym polu. Nasze szkole ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia unijne Kraków

  Podstawowym szkoleniem kraowskiej firmy Europoint jest "Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych". Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku w szkoleń unijnych i doradztwa. Prowadzimy szkolenia z tematyki pozyskiwania funduszy unijnych. Organi ... szczegóły wpisu »

 • Kodilla

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą platformą pozwalającą każdemu na zdobycie wiedzy z zakresu budowy stron internetowych. Przygotowane przez nas materiały nastawione są na praktykę i gwarantują zdobycie maksimum wiedzy w minimum czasu. Dodatkowo poza dostępem do mater ... szczegóły wpisu »

 • Najlepszy Kurs Angielskiego w Gdyni

  Szkoła Języka Angielskiego Xenon School w Gdyni specjalizuje się w nauczaniu angielskiego. Program dostosowany jest do potrzeb edukacyjnych kursantów: dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Szkoła prowadzi zajęcia grupowe lub indywidualne prowadzone głównie w języku angi ... szczegóły wpisu »

 • Manager gastronomii

  Nasz manager gastronomii przedstawi szeroka ofertę i pokaże swoje dotychczasowe działania w strony doskonale prosperujących lokali gastronomicznych. Świadczymy usługi profesjonalnych ekspertów z części bankowości, prawa oraz doradztwa gastronomicznego. Z piękną chęcią z ... szczegóły wpisu »

 • Kurs animatora czasu wolnego Stageman

  Nasza firma Stegeman jest miejscem, w jakim mogą się Państwo zapisać na kurs animatora czasu wolnego. Proponujemy wyjątkowe szkolenia animatorów. Jednak to nie wszystko, co można znaleźć w naszej ofercie. Prowadzona jest przez nas organizacja eventów, wynajem animatorów ... szczegóły wpisu »

 • Https://www.rafalszrajnert.pl/

  Nie wiesz, jak przywrócić sobie dawną chęć do pracy lub jak poradzić sobie z przeciwnościami na drodze zawodowej? Pomogę Ci je pokonać i zmotywuje do dalszego działania! Nazywam się Rafał Szrajnert, a swoją wiedzę zawdzięczam ciężkiej pracy, jaką wkładam w działanie w s ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 9242 stron internetowych w 15 kategoriach i 440 podkategoriach. Gości online 27. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator