10 2017
0

BHP Lexis

URL: www.bhplexis.pl

BHP Lexis
Reklama

Firma, która czuwa nad bezpieczeństwem pracowników i pracodawców na terenie całego Pomorza Zachodniego. Świadczymy usługi na zasadzie outsourcingu.
Zajmujemy się:
- stałą obsługą BHP,
- szkoleniami BHP, przeciwpożarowymi oraz dotyczącymi pierwszej pomocy,
- obowiązkami wynikającymi z konieczności zapewnienia właściwej ochrony przeciwpożarowej,
- pomocą w uzyskaniu dofinansowania ZUS na poprawę warunków pracy.

"BHP Lexis" Centrum Doradztwa i Usług BHP w Szczecinie
ul. K. Wierzyńskiego 15/18
70-786 Szczecin

 • PageRank:
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 54
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 06 10 2017
 • Ocena:

  Ocena: 2.5/10 (4 głosów)

Odwiedziny googlebot 3
BHP Lexis
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Pompy membranowe Debem

  Firma DEBEM ma już ponad 30 lat doświadczenia na rynku. Rozpoczęła pionierski biznes, który specjalizuje się w produkcji pomp przemysłowych stosowanych do pompowania mediów niebezpiecznych i wysoko korozyjnych.
  Firma DEBEM oferuje szeroki wybór wysokiej jakości pr ... szczegóły wpisu »

 • System sprzedaży e-commerce

  Internet to już nie tylko wirtualna przestrzeń, ale miejsce, gdzie toczy się życie, gdzie można zaistnieć. Reklama w sieci może więcej, niż zaprezentowanie oferty. Dlatego też wykorzystujemy swoje doświadczenie, by promować markę. Proponujemy naszym klientom profesjonal ... szczegóły wpisu »

 • Apteczki

  Pożar to niebotyczne niebezpieczeństwo i jest dla wszystkich zagrożeniem. Aby sprwnie przygotować się do ochrony przed pożarem trzeba mieć do tego sprawne urządzenia. Tą skuteczną pomoc proponuje Państwu witryna protex24.pl. Jest profesjonalnym serwisem jak również dyst ... szczegóły wpisu »

 • Bezpiecznedrzewo.pl - wycinka drzew Będzin

  Bezpieczne Drzewo to firma, której główna specjalizacja jest to wycinka drzew oraz ich pielęgnacja. Wykonujemy inwentaryzacje dendrologiczne na potrzeby zarządców zieleni czy konserwatorów zabytków. Gwarantujemy profesjonalizm, rzetelność oraz szybką realizację zleceń. ... szczegóły wpisu »

 • Enigmaroom.pl

  Jesteśmy firmą, która jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła oferować zabawę typu ''escape room''. Polega ona na rozwiązywaniu zagadek, które mają doprowadzić do ucieczki z zamkniętego pomieszczenia. Gra powoduje mnóstwo adrenaliny, nie kosztuje zbyt wiele i można do ... szczegóły wpisu »

 • Przegląd budowlany Warszawa

  Kob-24 to specjaliści z Warszawy, którzy w całym kraju świadczą usługi z zakresu wykonywania kontroli i pomiarów budowlanych. Naszą ofertę kierujemy glównie do klientów instutycjonalnych oraz urzędów, którzy muszą indywidualnie dbać o wszystkie aktualne przeglądy. Oferu ... szczegóły wpisu »

 • Nieruchomosci-Wycena.com

  Firma oferuje wycenę dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności w formie kredytu hipotecznego. Firma oferuje usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradza w segmencie rynku nieruchomości. Firma zajmuje się wyceną mieszkań, lokali użytkowych, gruntów ... szczegóły wpisu »

 • Projektowanie kalendarzy firmowych

  Chcielibyśmy polecić Państwu kalendarze dla firm na 2017 rok. Solidne, świetnie wyglądające, a do tego tanie kalendarze - jeżeli w grę wchodzi druk kalendarzy, niewątpliwie warto zapoznać się z naszą ofertą. Możecie mieć Państwo pewność, że kalendarze reklamowe, które s ... szczegóły wpisu »

 • Usługi księgowe Warszawa

  Fundamentem super funkcjonującego biznesu jest świetnie działająca księgowość. Powierzenie prowadzenia księgowości profesjonalnej firmie umożliwia stałe kontrowanie finansów oraz podejmowanie optymalnych decyzji na podstawie miarodajnej dokumentacji księgowej. Efektywne ... szczegóły wpisu »

 • Transport bydła

  Venneker Polska to firma, która w Polsce powstała w roku 2014, ale jej historia sięga dalej. Jest to spółka córka niemieckiego przedsiębiorstwa, które funkcjonuje na rynku od 45 lat. Zajmujemy się skupem oraz sprzedażą zwierząt hodowlanych, a także transportem trzody ch ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8375 stron internetowych w 15 kategoriach i 439 podkategoriach. Gości online 21. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator