09 2017
0

Bezpłatne szkolenia

URL: fundacja-avenhansen.pl

Bezpłatne szkolenia
Reklama

Fundacja AVENHANSEN prowadzi bezpłatne szkolenia w formie otwartej. Forma otwarta niesie wiele korzyści dla szkolących się osób, m.in. szkolenia dostępne są dla wszystkich zainteresowanych osób, umożliwiają nawiązanie kontaktu z osobami nastawionymi na osiągnięcie tych samych lub podobnych celów, to doskonały sposób, aby w krótkim czasie posiąść wiedzę i umiejętności z wybranego zagadnienia, nastawione są na wymianę informacji, spostrzeżeń, własnych doświadczeń pomiędzy uczestnikami, a także niosą za sobą możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Sprawdź nas i skorzystaj już dziś - fundacja-avenhansen.pl.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 15
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 13 09 2017
 • Ocena:

  Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Odwiedziny googlebot 1
Bezpłatne szkolenia
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • OKZ Andrzej Kalemba

  Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba to instytucja zajmująca się edukacją osób dorosłych. Instruktorzy ośrodka prowadzą szkolenia dla firm, kursy zawodowe, kursy pierwszej pomocy i szkolenia przeciwpożarowe. Szkoła działa nieprzerwalnie od 2006 roku, sukcesywn ... szczegóły wpisu »

 • Sale konferencyjne

  Organizując konferencje lub szkolenie warto skorzystać z wyszukiwarki obiektów i sal konferencyjnych, takiej jak Konfera. pl. Portal pomaga m. in. organizatorom konferencji, którzy szukają najlepszej i najtańszej sali konferencyjnej w wybranej miejscowości lub otoczeniu ... szczegóły wpisu »

 • Dokumentacja sanitarna

  Opracowanie haccp i przygotowanie pełnej dokumentacji. Istnieje też opcja zakupienia gotowych dokumentów gmp i ghp. koszt wdrażania przez nas systemu haccp jest bardzo interesująca. W przypadku gdy chcesz samemu wdrożyć system haccp w swojej firmie, to powinieneś zainte ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia BHP Łódź

  Szkolenia BHP Łódź to szeroki wachlarz firm i z całą pewnością znajdziemy taką, która będzie miała ofertę dla nas i właściwie wyszkoli naszą kadrę. Jako doświadczona firma zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w odpowiedni sposób poprowadzą szkolenia BHP Łód ... szczegóły wpisu »

 • Kursy językowe - Szkoła Akcent Poznań

  Nauka języka angielskiego, języka niemieckiego oraz innych języków obcych może przybierać różny kształt. W Szkole Języków Obcych Poznań wiemy doskonale, że każdy człowiek ma różne kompetencje do uczenia się obcego dialektu, każdy ma różne potrzeby, dlatego nasze kursy j ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia i Kursy Wałbrzych

  Wybierając BRAS możecie być pewni, że wszystkie przeprowadzone kursy będą stały możliwie na najwyższym poziomie. Każdy nasz coach to doświadczony specjalista, który wprowadza do swoich działań nowoczesne metody. Edukacja, którą prowadzimy stawia na zwiększenie ogólnie p ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia unijne Kraków

  Podstawowym szkoleniem kraowskiej firmy Europoint jest "Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych". Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku w szkoleń unijnych i doradztwa. Prowadzimy szkolenia z tematyki pozyskiwania funduszy unijnych. Organi ... szczegóły wpisu »

 • Coaching w Lublinie

  Instytut Rozwoju Biznesu BiznesMind specjalizuje się w proponowaniu usług związanych z prowadzeniem szkoleń. Oferujemy część teoretyczną oraz praktyczne podejście do zagadnień sprzedażowych. Trener z wieloma certyfikatami a także dużym doświadczeniem w sprzedaży, zapewn ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia BHP Warszawa - bfprotection.pl

  W propozycji firmy BHP & FIRE PROTECTION klienci odnajdą duży wybór czynności związanych z BHP i PPOŻ. Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy. Przygotowaną przez nas propozycję charakteryzuje kompleksowość, pozwalająca zapewnić każdemu klientowi odpowiednie be ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia lotnicze - ventumair.eu

  Marzysz o uzyskaniu zawodu pilota linowego? Na pozór trudne wyzwanie, a jego realizacja stanie się bardzo prosta, dzięki szkole lotniczej Ventum Air. Zespół doświadczonych pilotów to gwarancja nauki latania na najwyższym poziomie, zważywszy że nasi uczniowie będą mogli ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 7586 stron internetowych w 15 kategoriach i 439 podkategoriach. Gości online 34. Stron oczekujących 7.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator