09 2017
0

Bezpłatne szkolenia

URL: fundacja-avenhansen.pl

Bezpłatne szkolenia
Reklama

Fundacja AVENHANSEN prowadzi bezpłatne szkolenia w formie otwartej. Forma otwarta niesie wiele korzyści dla szkolących się osób, m.in. szkolenia dostępne są dla wszystkich zainteresowanych osób, umożliwiają nawiązanie kontaktu z osobami nastawionymi na osiągnięcie tych samych lub podobnych celów, to doskonały sposób, aby w krótkim czasie posiąść wiedzę i umiejętności z wybranego zagadnienia, nastawione są na wymianę informacji, spostrzeżeń, własnych doświadczeń pomiędzy uczestnikami, a także niosą za sobą możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Sprawdź nas i skorzystaj już dziś - fundacja-avenhansen.pl.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 18
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 13 09 2017
 • Ocena:

  Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Odwiedziny googlebot 1
Bezpłatne szkolenia
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Szkolenia BHP Łódź

  Szkolenia BHP Łódź to szeroki wachlarz firm i z całą pewnością znajdziemy taką, która będzie miała ofertę dla nas i właściwie wyszkoli naszą kadrę. Jako doświadczona firma zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w odpowiedni sposób poprowadzą szkolenia BHP Łód ... szczegóły wpisu »

 • Rozporządzenie REACH

  Firma Prolect organizuje szkolenia z zakresu transportu substancji chemicznych pod kątem rozporządzenia REACH oraz przygotowania kart charakterystyki produktów wprowadzanych na rynek. Zapraszamy na szkolenia z ochrony środowiska dotyczące oceny oddziaływania na środowis ... szczegóły wpisu »

 • Nadzór bhp Skabat

  Jeśli interesują Państwa świadczenia związane z nadzorem BHP, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę Skabat, której siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Przygotowana przez nas oferta obejmuje również duży wybór usług szko ... szczegóły wpisu »

 • Kurs rysunku - Katowice, Gliwice

  Specjalizujemy się w Rysunkach, nasz kurs w Gliwicach już 5 lat z sukcesami przygotowuje uczniów liceów do egzaminów na studia architektury.

  Nasz zespół to architekci oraz studenci na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej. Z zaangażowaniem dzielimy się ... szczegóły wpisu »

 • Network Masters Szkolenia Excel, Access

  Jednym z programów wspomagających prace jest Excel. Na rynku znajdują się szkolenia na trzech stopniach zaawansowania programu.

  Jednym z nich jest kurs Excel podstawy który wprowadzi cię do programu.
  W kursie Excel średniozaawansowany nauczysz się lepie ... szczegóły wpisu »

 • Lean management szkolenia

  Nasza jednostka gospodarcza proponuje poprawne kursy oraz szkolenia dla przedsiębiorców i kadr pracowniczych. W szerokiej ofercie: szkolenia Katowice powiązane z współczesnym zarządzaniem produkcją, organizacją procesu dostaw oraz przewozu, mapowaniem wszelkich procesów ... szczegóły wpisu »

 • Considero - Badanie Opinii Pracowników

  Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług przez zespół doświadczonych specjalistów, które dotyczą między innymi budowania modeli kompetencyjnych a także projektowania systemów ocen pracowniczych. W naszej firmie jesteśmy w ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenie bhp - i-szkoleniabhp.pl

  Nasza firma oferuje internetowe szkolenia BHP dla pracowników biurowych. Ofertę współpracy kierujemy do firm biurowych, instytucji, szpitali, firm, fundacji, administracji państwowej. Cennik szkoleń uzależniony jest od ilości pracowników. Nasze szkolenia są wydajne, wyg ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia Excel Kielce

  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne szkolenia IT oraz usługi doradztwa IT dedykowane firmom, instytucjom, organizacjom. Mieliśmy okazję szkolić pracowników największych firm w Polsce. Współpracowaliśmy z marką Auchan Polska, Cyfrowy Polsat, Wedel, Euro Bank, P ... szczegóły wpisu »

 • Firma bhp

  Bezpieczeństwo w pracy to priorytet, o który musi dbać pracodawca. Dobrze przeszkolony personel z przepisów bhp w pracy to gwarancja, że nie dojdzie do niebezpiecznego zdarzenia podczas realizacji zadań służbowych. Dlatego najlepiej skorzystać z fachowych usług firmy Fr ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8231 stron internetowych w 15 kategoriach i 439 podkategoriach. Gości online 20. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator