09 2017
0

Bezpłatne szkolenia

URL: fundacja-avenhansen.pl

Bezpłatne szkolenia
Reklama

Fundacja AVENHANSEN prowadzi bezpłatne szkolenia w formie otwartej. Forma otwarta niesie wiele korzyści dla szkolących się osób, m.in. szkolenia dostępne są dla wszystkich zainteresowanych osób, umożliwiają nawiązanie kontaktu z osobami nastawionymi na osiągnięcie tych samych lub podobnych celów, to doskonały sposób, aby w krótkim czasie posiąść wiedzę i umiejętności z wybranego zagadnienia, nastawione są na wymianę informacji, spostrzeżeń, własnych doświadczeń pomiędzy uczestnikami, a także niosą za sobą możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Sprawdź nas i skorzystaj już dziś - fundacja-avenhansen.pl.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 25
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 13 09 2017
 • Ocena:

  Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Odwiedziny googlebot 1
Bezpłatne szkolenia
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Szkolenia BHP Lubin

  Przeszkól swoją kadrę pracowniczą i kierowniczą. wynajmij profesjonalną firmą, która przeprowadzi kompleksowe szkolenia BHP w Twoim zakładzie pracy - BHP jantar, wybitna jednostka działająca w tym zakresie od ponad piętnastu lat. Doświadczenie, profesjonalizm i pasja sp ... szczegóły wpisu »

 • Kurs rysunku - Katowice, Gliwice

  Specjalizujemy się w Rysunkach, nasz kurs w Gliwicach już 5 lat z sukcesami przygotowuje uczniów liceów do egzaminów na studia architektury.

  Nasz zespół to architekci oraz studenci na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej. Z zaangażowaniem dzielimy się ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia lotnicze - ventumair.eu

  Marzysz o uzyskaniu zawodu pilota linowego? Na pozór trudne wyzwanie, a jego realizacja stanie się bardzo prosta, dzięki szkole lotniczej Ventum Air. Zespół doświadczonych pilotów to gwarancja nauki latania na najwyższym poziomie, zważywszy że nasi uczniowie będą mogli ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenie BHP warszawa

  BHP Consulting to firma przeprowadzająca szkolenia BHP w Warszawie, założona została ponad 10 lat temu. Każdy pracodawca zobowiązany jest do zapewnienia swoim pracownikom przeszkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed dopuszczeniem ich do wykonywania swoi ... szczegóły wpisu »

 • Network Masters Szkolenia Excel, Access

  Jednym z programów wspomagających prace jest Excel. Na rynku znajdują się szkolenia na trzech stopniach zaawansowania programu.

  Jednym z nich jest kurs Excel podstawy który wprowadzi cię do programu.
  W kursie Excel średniozaawansowany nauczysz się lepie ... szczegóły wpisu »

 • Imperium Szkoleniowe

  Wyszkol swoich pracowników lub zapisz się na szkolenia prywatnie! Imperium Szkoleniowe oferuje profesjonalne kursy, dzięki którym opanujesz lub podszkolisz obsługę najbardziej przydatnych w pracy programów komputerowych, jakimi są: MS Excel, Word, Powerpoint, Photoshop ... szczegóły wpisu »

 • Certyfikacja wyrobów - obac.com.pl

  Celem naszej firmy jest zapewnienie profesjonalnych usług z zakresu certyfikacji oraz badania wyrobów, w tym ciśnieniowych, niemetalowych i medycznych. Od lat specjalizujemy się w badaniach oceny zgodności, zatrudniając w tym celu wielu specjalistów. Ponadto oferujemy p ... szczegóły wpisu »

 • Szkolenia IT w biznesie - siriuspro.pl

  Pozycjonowanie znane jest od lat, ale jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne jednocześnie. W Sirius Pro z warszawy specjalizujemy się w pozycjonowaniu dla stron internetowych, branży e-commerce oraz systemów CMS, jednocześnie oferując najwyższą jakość i najlepsze ... szczegóły wpisu »

 • Manager gastronomii

  Nasz manager gastronomii przedstawi szeroka ofertę i pokaże swoje dotychczasowe działania w strony doskonale prosperujących lokali gastronomicznych. Świadczymy usługi profesjonalnych ekspertów z części bankowości, prawa oraz doradztwa gastronomicznego. Z piękną chęcią z ... szczegóły wpisu »

 • Kursy - ams.edu.pl

  Ciesząca się dużym uznaniem Akademia Mistrzostwa Sportowego zaprasza wszystkich zainteresowanych na profesjonalne kursy instruktorskie oraz kursy sportowe. W ramach oferty między innymi kurs trener personalny, szkolenie dietetyka, kurs na trenera fitness, kurs na instru ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8850 stron internetowych w 15 kategoriach i 440 podkategoriach. Gości online 14. Stron oczekujących 6.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator