12 2013
0

Matura Kraków

URL: socrates.edu.pl

Matura Kraków
Reklama

Licea dla dorosłych, prowadzone przez Centrum Kształcenia Socrates, to placówki stworzone dla edukacji ludzi, którzy przerwali naukę, a pragną wrócić do szkoły i uzupełnić swoje wykształcenie oraz zdać maturę. Nasza kadra to osoby doświadczone w edukowaniu osób dojrzałych wiekiem, dokładamy wszelkich starań by czuli się u nas komfortowo i by powrót do nauki przebiegał bezstresowo, w miłej atmosferze. Wykształcenie średnie jest obecnie minimum, które zapewnia nie tylko możliwość kandydowania na uczelnie wyższe, ale także legitymowanie się podstawową wiedzą dostępną współczesnemu człowiekowi. Zapraszamy więc do nas, a po szczegóły oferty na naszą stronę.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 129
 • Wyświetleń: 1019
 • CTR: 12.66%
 • Data dodania: 04 12 2013
 • Ocena:

  Ocena: 3.2/10 (33 głosów)

Odwiedziny yahoo 104 Odwiedziny googlebot 72
Matura Kraków
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Plan pracy magisterskiej

  Firma, oferująca pisanie prac z różnych dziedzin, chętnie wesprze na studiach - w Internecie wiele jest tego rodzaju ogłoszeń, ale tylko jedno miejsce może być najlepsze. Wysoka jakość, niskie ceny, a także szybkie tempo zapewnia firma, dzięki której pisanie prac licenc ... szczegóły wpisu »

 • Pisanie prac - edu-pisanie.eu

  Trudnimy się przygotowywaniem, redagowaniem oraz pisaniem modelowych rozpraw w języku rosyjskim jak i polskim. Świadczymy dużą gamę możliwości doradztwa, czyli innymi słowy tzw. pomoc w pisaniu prac. Doradzamy w gromadzeniu bibliografii, adjustracji m.in. prac dyplomowy ... szczegóły wpisu »

 • 2l.pl - opracowania lektur

  Nasze strony to najlepsze źródło wiedzy o lekturach obowiązkowych omawianych na lekcjach języka polskiego. Każdy uczeń dowie się o czym jest dana lektura, jakie problemy porusza i jakie główne wątki w niej występują. Ponadto proponujemy szczegółowe opisy wszystkich boha ... szczegóły wpisu »

 • Studium Kształcenia Kadr

  Szkoły średnie po szkole podstawowej, gimnazjum i szkole zawodowej.nJesteś niezadowolony z wyboru liceum? Przerwałeś naukę? Nic straconego! Nie ważne ile masz lat - zapisz się do Liceum dla Dorosłych w SKK. U nas maturę zdają wszyscy! Przyjmujemy od16 roku życia. Zapisz ... szczegóły wpisu »

 • Zobacz co oferujemy

  Szkoły policealne Kraków KSA to najlepsze możliwości zdobycia doskonałej wiedzy, wielu umiejętności. Jeżeli potrzebne wam są kursy artystyczne, jeżeli interesuje was tylko i wyłącznie szkolnictwo artystyczne to wybraliście najlepiej jak to możliwe. Wieloletnia praktyka ... szczegóły wpisu »

 • Pisanie prac

  Pomoc w pisaniu prac magisterskich i licencjackich potrzebna jest wielu osobom. Właśnie dlatego w jednym miejscu zebraliśmy najlepsze ogłoszenia związane z tym tematem. Eseje, prace wzorcowe, prace zaliczeniowe, prace dyplomowe, prace podyplomowe, prace magisterskie, li ... szczegóły wpisu »

 • Http://edutalent.pl/

  Zapewniamy pełną rzetelność i niezawodność, doskonałe przygotowanie merytoryczne, bieżące doradztwo w trakcie współpracy z naszą firmą. Nasze zalety to bezpłatne poprawki błędów, możliwość rozliczania w ratach, możliwość podpisania umowy, bezpłatna próbka, terminowość, ... szczegóły wpisu »

 • Www.oskaurinko.pl - nauka jazdy Warszawa

  Prawo jazdy to rzecz konieczna w przypadku większości ludzi. Dokument ten będzie przydatny zarówno na co dzień jak i w biznesowym. Uzyskanie tego dokumentu nie jest wcale kwestią łatwą. W wielu wypadkach musimy mnóstwo razy podchodzić do egzaminu państwowego i rzecz jas ... szczegóły wpisu »

 • Sky Blue School - szkoła języków obcych

  Szkoła językowa Sky Blue School oferuje kursy języka angielskiego oraz hiszpańskiego na terenie Wrocławia, Oleśnicy oraz okolic. Zajęcia prowadzone są w maksymalnie 6-cio osobowych grupach. Istnieje możliwość lekcji indywidualnych. Lekcje odbywają się całkowicie w język ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8713 stron internetowych w 15 kategoriach i 440 podkategoriach. Gości online 19. Stron oczekujących 12.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator