11 2017
0

Kurs tańca Kraków

URL: www.skalskidance.pl

Kurs tańca Kraków
Reklama

Profesjonalne kursy tańca w Krakowie organizuje Skalski Dance School. Zapraszamy na zajęcia z tańca towarzyskiego, w tym walc, tango, disco tep, ale również z tańca użytkowego, który zapewni doskonałą zabawę na weselu czy imprezie czy west coast swing, dającego nieograniczone możliwości improwizacji i tworzenia własnych figur. Dysponujemy również autorskim programem technik tańca w parach. Posiadamy szeroką wiedzę na temat tańca, wysokie kwalifikacje oraz umiejętności. Zapewniamy świetną atmosferę.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 4410
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 02 11 2017
 • Ocena:

  Ocena: 3.3/10 (3 głosów)

Odwiedziny googlebot 1
Kurs tańca Kraków
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Grupa Pro Alegria - psychoterapia Poznań

  Wiemy jak pomagać osobom, których przytłaczają problemy codziennego życia – presja, stres, depresja, nerwice. Grupa Pro Alegria prowadzi psychoterapię dla dorosłych oraz pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży, w ramach których wspólnie przepracowujemy te problemy, ... szczegóły wpisu »

 • Kurs fotografii na terenie Katowic

  Wiele jest takich firm, które oferują klientom, drogo i mało. Wiele jest też takich firm, które oferują mało, tanio i źle. Mało zaś jest w tym wszystkim firm dbających o klienta. Chciałbym zaprezentować Tobie Drogi użytkowniku kurs fotografii na terenie Katowic, w który ... szczegóły wpisu »

 • Albion Zabrze - Szkoła Języków obcych

  Albion w Zabrzu to doskonała placówka do nauki nieznanego języka. Ta placówka oferuje wysoki standard zajęć i wspaniałą atmosferę w trakcie lekcji. Ponadto poznawanie języka w naszej szkole przebiega w nielicznych zespołach. Kiedy szukasz Nauki angielskiego w Zabrzu ta ... szczegóły wpisu »

 • Kursy specjalistyczne

  SKK to firma działająca na rynku od prawie 20 lat. Centrum Kursów Specjalistycznych SKK to jeden z liderów na rynku edukacyjnym w kraju. Do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 10 tysięcy słuchaczy. nnJesteśmy jednostką przygotowaną do obsługi konkretnych branż st ... szczegóły wpisu »

 • Przedszkole Białystok - Malipodroznicy.eu

  Przedszkole Malipodróznicy Białystok umiejscowione jest na nowym osiedlu przy ulicy Pietkiewicza. Nasze Przedszkole Niepubliczne wpisane jest do spisu Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonego przez Departament Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Białymsto ... szczegóły wpisu »

 • Edukacja przedszkolna

  Nasze krakowskie przedszkole prywatne daje możliwość dynamicznego rozwoju Państwa dzieciom. Skupiamy się na nauce języka angielskiego w codziennych panelach. Sugerujemy wdrażanie elementów kinezjologii edukacyjnej, uczymy dzieci technik aktorskich, pobudzamy umiejętnośc ... szczegóły wpisu »

 • Libratus

  Libratus to polska szkoła internetowa, która pozwala polonijnym dzieciom poza granicami zdobyć wykształcenie zgodne z krajowymi normami. Dajemy szansę na dwujęzyczność poprzez bezpłatne nauczanie w formacie online. Promujemy polską edukację w środowisku międzynarodowym. ... szczegóły wpisu »

 • HelenDoron.pl

  Szkoły językowe Helen Doron English koncentrują się na nauce języka angielskiego u dzieci i młodzieży. Nauka opiera się na tych samych zasadach – wykorzystuje naturalne metody, pozytywne wzmocnienia, małe grupy oraz porozumiewanie się tylko w języku angielskim. Na stron ... szczegóły wpisu »

 • Wydawnictwo EduLex

  Już od kilku lat misją wydawnictwa Edulex jest zaopatrzenie szkół w druki urzędowe i dokumentację spełniające wszystkie aktualne wymogi prawne. Na bieżąco sprawdzamy obowiązujące przepisy, aby mieć pewność, że wydawane pozycje są z nimi w pełni zgodne. Zaprojektowane pr ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8375 stron internetowych w 15 kategoriach i 439 podkategoriach. Gości online 20. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator