09 2014
0

Zwyżka kraków - FHU ADRO

URL: www.podnosniki-krakow.pl

Zwyżka kraków - FHU ADRO
Reklama

Wykonujemy usługi z zakresu wynajmu podnośników koszowych w Krakowie i okolicach. Dysponujemy niezawodnym podnośnikiem koszowym Bronto Skylift S25 który jest umieszczony na samochodzie Mercedes Benz Model 814 (waży jedynie 7490 kilogramów), co ułatwia wykonywanie różnych prac na wysokościach. Podnośnik dysponuje samopoziomującym, obrotowym koszem którym można sterować zarówno z platformy samochodu, jak i z samego kosza. Firma Adro współpracowała z wieloma klientami przy wyklejaniu billboardów, pielęgnacji zieleni, montażu i konserwacji reklam, pracach dekarsko-blacharskich. Wykonuje również inne zlecenia, wynajmując podnośniki koszowe m. in. do czyszczenia rynien i elewacji, montażu ozdób świątecznych i kolców przeciw ptakom, usuwania sopli i wycinki drzew. Zwyżkę obsługuje doświadczony pracownik. Firma Adro posiada szereg uprawnień, co tylko świadczy o profesjonalizmie świadczonych przez nią usług.

 • PageRank:
 • Kliknięć: 15
 • Wyświetleń: 507
 • CTR: 2.96%
 • Data dodania: 02 09 2014
 • Ocena:

  Ocena: 4.7/10 (20 głosów)

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny googlebot 17
Zwyżka kraków - FHU ADRO
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Dźwigi - DZWIGI.info.pl

  Serwis DZWIGI.info.pl zajmuje się promocją i reklamą firm oferujących konserwacje, modernizacje, modernizacje oraz montaż żurawi samochodowych oraz podnośników teleskopowych. Co najważniejsze w serwisie znajdziesz Katalog Firm z branży dźwigowej. Możesz bardzo szeroko p ... szczegóły wpisu »

 • Wynajem żurawi bydgoszcz - REGAN

  Przedsiębiorstwo REGAN Ronal Bajerski specjalizuje się w profesjonalny wynajmie podnośników koszowych. Do oferowanych usług firmy REGAN zaliczane są wysokiej jakości: przenoszenie i usuwanie maszyn i linii technologicznych, załadunek i rozładunek towarów oraz kontenerów ... szczegóły wpisu »

 • Podnośniki koszowe Lublin

  Tepo-Max to solidna firma, która ma swoją siedzibę w Bełżycach. Wykonuje różnego typu usługami podnośnikiem dźwigowym, które są pomocne przy jak miedzy innymi: przegląd i naprawa orynnowania jak również wiele innych. Dzięki bieżącej modernizacji i zakupie najnowszej gen ... szczegóły wpisu »

 • Ochrona Protego Security Warszawa

  Agencja Ochrony Protego Security Ochrona Warszawa specjalizuje się w profesjonalnej i skutecznej ochronie. Proponujemy usługi skrojone na miarę Państwa potrzeb.
  Polecamy i specjalizujemy się w zakresie:
  - ochrona osobista/VIP,
  - ochrona biznesu,
  - oc ... szczegóły wpisu »

 • Miit.pl

  W swojej pracy kierujemy się zasadą jakości. Zawsze niezależnie od okoliczności nasze prace wysokościowe przeprowadzane są przez zespół światowej klasy fachowców. W ten sposób wiemy które rozwiązania się sprawdzą, a które nie i dlatego cały czas pokazujemy, że możemy by ... szczegóły wpisu »

 • Www.wysoko.com.pl

  Wspieramy różne specjalizacje, dzięki temu prace wysokościowe są bardzo różnorodnym rozwiązaniem. Staramy się bezpiecznie i bez problemów realizować określone zadania, dzięki czemu mamy gwarancję, że odpowiednia realizacja będzie możliwa. Pamiętajmy, że prace na wysokoś ... szczegóły wpisu »

 • Grupa.handy.waw.pl

  Wybór powinien być jasny od samego początku. Prace wysokościowe to skomplikowane zajęcie wymaga logistyki i umiejętności przewidywania kolejnych ruchów. Nasza firma wie, że prace na wysokości są uznawane za jeden z najniebezpieczniejszych zawodów dlatego dokładamy stara ... szczegóły wpisu »

 • Danlift.pl - Wynajem podnośników

  Chcielibyśmy zaproponować zainteresowanym wynajęciem podnośnika - chodzi o Warszawę, kontakt z firmą DANLIFT. Otóż u nas podnośniki nożycowe i koszowe spełniają wszystkie oczekiwania, wszystko jest sprawne, bezpieczne, na dodatek nie trzeba płacić nam zbyt wiele. Równie ... szczegóły wpisu »

 • Gralux.pl

  Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do szczegółowego zapoznania się z tym, jak wygląda asortyment sklepu. Niemniej chcemy od razu zaznaczyć, że to, co widzicie na stronie nie jest wszystkim, czym na ten moment dysponujemy. Pełna oferta znajduje się w sklepie stacjon ... szczegóły wpisu »

 • Alpinisci.slask.pl - Montaż reklam

  Doświadczonej grupie techników dostępu liniowego z grupy Camaro zlecisz: prace antykorozyjne, remonty, przeglądy techniczne, montaż, demontaż, modernizację konstrukcji stalowych wież GSM, masztów, oświetlenia przeszkodowego, antykorozję stali i betonu, zabezpieczenia og ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Saap.pl zawiera przydatne strony www. Dodaj wpis do bazy i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 9364 stron internetowych w 15 kategoriach i 440 podkategoriach. Gości online 85. Stron oczekujących 17.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Saap.pl posiada w swojej bazie:
  IP: 7,110,
  BL: ,
  Page Rank: 4

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu są akceptowane na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator